Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

NHrdobec - Profil | St 1.4.2015 10:01:36

TRUHLÁŘ >> pecka kámo...jak už jsme si psali na fejsbůůku ...příště se snad i potkáme u vody

    NP!F - Profil | St 1.4.2015 9:57:28

    TRUHLÁŘ >> Kua to je papula ja dvere od stodoly...

      NDalas - Profil | St 1.4.2015 7:43:53

      TRUHLÁŘ >> truhlář - 31.3.2015 22:23:10 >> to už je sumec..)

        NBušák - Profil | Út 31.3.2015 22:40:14

        TRUHLÁŘ >> nemáš za co,jsi uspěšnej a to se musí ocenit

          NTRUHLÁŘ - Profil | Út 31.3.2015 22:37:54

          Bušák >> dík mooc

            NTRUHLÁŘ - Profil | Út 31.3.2015 22:36:53

            buris >> dík

              NBušák - Profil | Út 31.3.2015 22:33:03

              kdy tam mám zajed čapnout toho fouse 300+ ?

                NBušák - Profil | Út 31.3.2015 22:30:48

                TRUHLÁŘ >> nádhernej fous,fakt gratulace

                  NBušák - Profil | Út 31.3.2015 22:27:53

                  Ranař >> čapneš Emu a Fídža se posere ,ale jo chytaj kucí na Pádu krásný ryby

                    Nburis - Profil | Út 31.3.2015 22:26:02

                    Hrdobec >> Samosebou i tobě draku velká gratulace.Kdo umí ten umí :) .
                    Pěkný No.1

                      Nburis - Profil | Út 31.3.2015 22:23:19

                      TRUHLÁŘ >> Super kósek,gratuluji.

                        NTRUHLÁŘ - Profil | Út 31.3.2015 22:23:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        voda fakt ledová

                          NTRUHLÁŘ - Profil | Út 31.3.2015 22:14:59

                          Ranař >> dík

                            NTRUHLÁŘ - Profil | Út 31.3.2015 22:13:58

                            Bušák >> jj dík 262 (:

                              NTRUHLÁŘ - Profil | Út 31.3.2015 22:12:48

                              Dalas >> zakaleno fest musel jsem to zkrátit. nic už nešlo, jen čurbes.

                                NTRUHLÁŘ - Profil | Út 31.3.2015 22:09:24

                                bobrman >> děkuji

                                  NRanař - Profil | Út 31.3.2015 21:25:41

                                  Sakra to mě italský bůh trestá, že jsem letos itošku vyměnil za špáňo. Takové ryby a tahají se každý týden, budu to muset v květnu zkusit. Jinak všem borcům gratuluji a nechte mi tam taky něco :-)

                                    Nprenda - Profil | Út 31.3.2015 19:37:41

                                    Hrdobec >>
                                    Tý joooo to mají ve Viru na trhu i takovéhle kousky?
                                    Gratuluju,
                                    Za chvíli budeš muset vozit plachtu 6x6m,aby se na to ta obluda vešla.

                                      NBušák - Profil | Út 31.3.2015 15:25:07

                                      Dalas >> přesně tak,tiše závidím

                                        NDalas - Profil | Út 31.3.2015 15:19:15

                                        Bušák >> ku.efsky pěknej..

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš