Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

TRUHLÁŘ - Profil | St 1.4.2015 20:14:39

Ranař >> ještě jednou dík

    TRUHLÁŘ - Profil | St 1.4.2015 20:14:11

    P!F >> to mi povídej a ty modřiny! hodím sem fotku z mobilu

      TRUHLÁŘ - Profil | St 1.4.2015 20:13:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Dalas >> nevážil jsem ale odhad máme podobný cca 120 kg nebyl starý a ta šíře?!
      v gumáku s kolegou, ale dal jsem to bez pomoci, musel jsem (:
      a jak jsme se vešli? ani nevím ((: adrenalin funguje skvěle! (:

        Ranař - Profil | St 1.4.2015 19:26:10

        TRUHLÁŘ >> Tomu prostě říkám ryba, fakt pěkná.

          P!F - Profil | St 1.4.2015 16:23:46

          TRUHLÁŘ >> No zbohom, sam si ho tahal do gumaku? Ja som kus mensieho cpal do 2.7m a skoro som sa pri tom potentonc.

            Dalas - Profil | St 1.4.2015 16:14:01

            TRUHLÁŘ >> nezvážili jste to zvíře ? 120 ? ) hrůza- dostat TO do gumáku- v jednom ?..)

              TRUHLÁŘ - Profil | St 1.4.2015 16:08:13

              Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 1.4.2015 11:21:18 >> dík

                TRUHLÁŘ - Profil | St 1.4.2015 16:04:02

                Hrdobec >> dík, má lenost že jsem nenapsal, vždyť jsem jel kolem Tebe.

                  TRUHLÁŘ - Profil | St 1.4.2015 16:00:03

                  P!F >> jj dostat ho do třímetrového gumáku byla hoňka.

                    TRUHLÁŘ - Profil | St 1.4.2015 15:58:19

                    Dalas >> dík chlape!

                      Dalas - Profil | St 1.4.2015 15:54:45

                      Hrdobec >> )) no v gumových maskáčoch za dvě kila, celý od bahna, nebo v čepici co máme stejnou, ses mi líbil nejvíc, ale už jsem si na ty brýle zvykl, vybral sis to jako svůj image a já to respektuju, když jsi k nim navíc bosky a v bahně, tož líbí)

                        abcdddd - Profil | St 1.4.2015 13:42:39

                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 1.4.2015 13:39:19 >> so si viac ako isty, ze sa ma ziaden Feri netyka...

                          j.sladkay - Profil | St 1.4.2015 13:39:19

                          abcdddd >> myslims ze teba sa ziaden feris netyka? :)

                            abcdddd - Profil | St 1.4.2015 13:09:49

                            Bušák >> otomalevubezadna

                              Bušák - Profil | St 1.4.2015 13:02:56

                              abcdddd >> všechno u něj v pořádku není,to je jasný,ale jinak to je dobrej kluk,srdcař

                                abcdddd - Profil | St 1.4.2015 12:57:00

                                Bušák >> tiez som si hovoril, ze s tym Fidzom nie je vsetko ok, bude asi uchyl, fetisista :-)

                                  Bušák - Profil | St 1.4.2015 12:51:34

                                  Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 1.4.2015 11:19:55 >> máš koukat na fouse a ne Liborovi na nohu

                                    dizlektik fídža - Profil | St 1.4.2015 11:21:18

                                    TRUHLÁŘ >> šílená kebule fak užasný a gratuluju to je masakr

                                      dizlektik fídža - Profil | St 1.4.2015 11:19:55

                                      Hrdobec >> to fakt máme z Ranařem za trest že jedeme do špáňa tak najednou v it jdou obludy ale jo pažouti jen jim dejte a gratuluju fakt nádherný ryba....a otázka... libore ta nahá noha buď máš růžový ponožky nebo srostlý prsty takže ploutev takže příště políčím na tebe :-))) tak jak to je ty už mutuješ do sumce :-))

                                        Hrdobec - Profil | St 1.4.2015 10:02:30

                                        Dalas >> já se divil žes brejle nekomentoval hnedka ))))

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš