Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

NBušák - Profil | Út 31.3.2015 15:17:56

TRUHLÁŘ >> taky pěnej kousek

    NBušák - Profil | Út 31.3.2015 15:17:10

    Hrdobec >> prostě to umíš,paráda draku

      NDalas - Profil | Út 31.3.2015 14:58:11

      hoši a jinak čumím nejen na ryby, ale i jací jste otužilci- 11 st- brr, max po šulínka)

        NDalas - Profil | Út 31.3.2015 14:56:39

        Hrdobec >> už to vím, musí to byt tema brýlama, určitě jsou to ty, co se mi o nich dřív zdávalo, že je s nima vidět až na dno, to se to pak chytá.. Kde to seženu ?)

          NDalas - Profil | Út 31.3.2015 14:53:42

          TRUHLÁŘ >> taky rybisko jak kravsko, ale dres divný) To teče takový kalisko, nebo sis to načvachtal nohama ?

            NTRUHLÁŘ - Profil | Út 31.3.2015 13:18:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            bobrman >>
            ahoj taky ti sem přihodím jednu

              NTRUHLÁŘ - Profil | Út 31.3.2015 13:13:31

              Hrdobec >> škoda že si nezůstal o den déle, udělali by jsme společné foto (:

                NTRUHLÁŘ - Profil | Út 31.3.2015 13:10:14

                Hrdobec >> ještě jedna gratulace pěkný kus!!!

                  NHrdobec - Profil | Út 31.3.2015 11:53:23

                  hadalicek >>díky kámo

                    NHrdobec - Profil | Út 31.3.2015 11:52:55

                    bobrman >> Sem rád že máš slabost pro můj šarm Pájo...dííík ))))

                      Nhadalicek - Profil | Út 31.3.2015 11:48:50

                      Hrdobec >> Libore gratulace!

                        NHrdobec - Profil | Út 31.3.2015 11:30:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Ještě jedno foto do kliky a už dám s drobkem pokoj )) At se daří klucí

                          NP!F - Profil | Po 30.3.2015 8:57:37

                          blackfish >> Zalezi od miesta kde budes chytat. Ja chytam na hlavaku prakticky len na podvodak.

                            Nblackfish - Profil | Ne 29.3.2015 14:45:50

                            Ahoj, mám na vás dotaz ohledně olov na ramenech Pádu. Nemám zkušenosti s říčním chytáním, zatím jezdím jen po přehradách a nemám představu jak velká olova jsou v tamních podmínkách nutná. Potřebuju to vědět hlavně kvůli tomu, že používám na stojácích menší splávky 200g a bojím se, že mi tam nebudou stačit a bude potřeba používat celkově těžší sestavy. Dík za radu... Kuba

                              Nkokosek - Profil | So 28.3.2015 20:05:46

                              Pádík >> to je tragický příběh rybáře a veselý příběh žraloka)

                                NPádík - Profil | So 28.3.2015 15:35:34

                                kokosek - to je příběh žraloka nebo příběh rybáře? :-)

                                  NPeter36 - Profil | Pá 27.3.2015 19:49:37

                                  bude zivo na Bianco ;)

                                    Nkokosek - Profil | St 25.3.2015 14:43:04

                                    Dalas >> To jsem neměl vidět( sumcařský cajk na bazar a stěhuju se do muškaření )

                                      NDalas - Profil | St 25.3.2015 9:54:59

                                      kokosek >> ale to je až u dole moře, nahoře jak loví kokosek jsou jen piraňky, zajimavé, jak se to mění, dřív to tam nebylo, nejspíš zase Češi to dotahli s nástražkama.. Chudák kolega, to je ten, co jsme tam s ním vloni pokecali, jak nám nosil nástražky za cigára..
                                      http://mail.centrum.cz/download.php?msg_id=00000000​1754000553a4036ceb2c&idx=5&filename=piranha.mp4&r=6​6.03188819717616

                                        Nkokosek - Profil | St 25.3.2015 7:23:04

                                        Aktuální foto z delty! Bojím, nikam nejedu )

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš