Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

j.sladkay - Profil | Po 23.2.2015 22:26:13

Bušák >> Ser na to lebo do vody uz nevlezem :)

    Bušák - Profil | Po 23.2.2015 22:08:27

    P!F >> tak to už jsou fakt obři,jsem zvědavej kdy někdo čapne 300+

      P!F - Profil | Po 23.2.2015 20:37:47

      Bušák >> pokial viem tak okrem vselijakych oblud z ruska, ktore neboli moc dobre nafotele ( jedna z nich co som videl na fotke, vazila 164kg ked bol chvost na zemi, strasne monstrum, nejaky ozraty rusi to zabili palicami na plytcine ) najdlhsia ryba je od nas, 274cm.

        Ranař - Profil | Po 23.2.2015 20:14:15

        P!F >> Prostě je to trapná fotka, lovec musí být totální trpaslík :-) to už je přehnané. Dávám - nelíbí

          Bušák - Profil | Po 23.2.2015 20:10:05

          P!F >> jakej se zatím chytil fousatej na proutek nej a kde?

            P!F - Profil | Po 23.2.2015 19:35:50

            sidla >> Nie, odvtedy lapli dvoch vacsich.

              sidla - Profil | Po 23.2.2015 16:50:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              video jsem viděl s tím květnovým akorát,... není to ta samá ryba?
              https://www.youtube.com/watch?v=PY20LHynP68

                Bušák - Profil | Po 23.2.2015 14:49:32

                JaLi >> to jo,je to už obluda,někde jsem tu fotku už viděl

                  JaLi - Profil | Po 23.2.2015 14:19:54

                  Bušák >> Jasné to chápu, jen mi to prostě přišlo už trošku moc.

                    JaLi - Profil | Po 23.2.2015 14:19:18

                    P!F >> Kua tak to musím doma kuknout to video, obluda parádní.

                      major - Profil | Po 23.2.2015 13:53:04

                      týýý wole, tak buď ta ryba má 6m, nebo ten týpek 110cm

                        JaLi - Profil | Po 23.2.2015 11:25:30

                        Chramy >> Pěkné, tak takovouhle obludu bych chtěl někdy vidět na vlastní oči.

                          P!F - Profil | Po 23.2.2015 11:24:36

                          JaLi >> Je tu niekde aj video zo zdolavacky, ta ryba je fakt moc velka a taliansky sportexaci su o hlavu vacsi od kybla.

                            Bušák - Profil | Po 23.2.2015 11:21:27

                            JaLi >> proto se to takhle fotí,fousatej vypadá větší,něco jako předpažka s jinýma rybama,i tak je tento pěknej kousek

                              Chramy - Profil | Po 23.2.2015 11:19:51

                              JaLi >> 267cm 127kg

                                JaLi - Profil | Po 23.2.2015 11:17:29

                                Chramy >> Pokud to tak je, tak to je teda strašná obluda :) chtělo by to fotku s lepším rozlišením, na ní by to bylo možná vidět líp.

                                  Chramy - Profil | Po 23.2.2015 11:15:01

                                  JaLi >> Podle mne zvetsena není proste je tak velka a ty nohy bych rek ze ma asi schovany pod plachtou

                                    JaLi - Profil | Po 23.2.2015 10:45:43

                                    P!F >> No na té první fotce mi přijde, že je celá hlava zvětšená no a na té druhé nejak nechápu, kde má ten maník nohy :)

                                      P!F - Profil | Po 23.2.2015 10:23:55

                                      JaLi >> Kde tam vidis upravu vo fotosope?

                                        JaLi - Profil | Po 23.2.2015 10:21:41

                                        Chramy >> Ryba pěkná, ale ta úprava ve photoshopu je dost trapná :)))

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš