Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

NP!F - Profil | St 25.2.2015 22:18:44

Ranař >> kamo to neviem, pri rovnakej dlzke je priemerna vaha v ESP povacsine o dost vacsia. Mozno to je dane tym, ze to naschval tak v kempoch usmernuju, aby kazdy lapol skororekord, ale ked si zoberiem rybu okolo 230, co je v IT celkom bezna a rata sa okolo 70-90kg, tak v ESP vazi papierovo minimalne 100...

    NRanař - Profil | St 25.2.2015 16:47:12

    P!F >> Neboj ve špáňu prý nejsou tak vypasení jak v itálii, takže pokud bude nějaká slušná délka, tak na váhu to nebude nic moc :-( Prostě ti přenechám prvenství, tak budu druhý no vždyť jde o to být na rybách.

      NRanař - Profil | St 25.2.2015 16:45:10

      Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 25.2.2015 12:57:56 >> Já jsem tuhý na sežrání, to jí radši předhodím tebe. Nebo si tě radši nastražím na prut a necham plavat za lodí, aby jsem chytil Emu. Prostě tě obětuji pro dobrou věc :)

        Ndizlektik fídža - Profil | St 25.2.2015 12:57:56

        Ranař >> a jééé tak já tě při zdolávání budu rači jistit za gatě nerad bych aby ema sežrala tebe místo mě :-)

          NP!F - Profil | St 25.2.2015 9:49:01

          Ranař >> To by od teba bolo krajne nepekne, vyfuknut mi prvenstvo.

            NRanař - Profil | Út 24.2.2015 20:10:26

            P!F >> Ne ne budu to já, již v dubnu nebo se ze špáňa nevracím :-)

              Nj.sladkay - Profil | Po 23.2.2015 23:21:42

              P!F >> som pripravneny v poslednom case mi ostre celkom ide :)

                NP!F - Profil | Po 23.2.2015 23:02:41

                doktor multiplikator >> j.sladkay - 23.2.2015 22:59:01 >> Mam domace Jalapenos. Kvoli tebe.

                  Nj.sladkay - Profil | Po 23.2.2015 22:59:01

                  P!F >> yz mate zahradu? lebo z obchodu sa nerata :)

                    NP!F - Profil | Po 23.2.2015 22:48:10

                    Bušák >> brum, idem este jednu cvaknut a bezim do periniek tiez.

                      NBušák - Profil | Po 23.2.2015 22:45:32

                      dobrou

                        NP!F - Profil | Po 23.2.2015 22:42:52

                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 23.2.2015 22:40:57 >> vid edit, hnupe!

                          Nj.sladkay - Profil | Po 23.2.2015 22:40:57

                          P!F >> neroooob vsetci sa na mna pozeraju :)))

                            NP!F - Profil | Po 23.2.2015 22:39:49

                            doktor multiplikator >> j.sladkay - 23.2.2015 22:39:14 >> KOKOT!

                            Edit: ved pockaj, ty dojdes a ja s mojimi baratom ti narveme do fenéku poriadny zvazok csipos paprika!

                              Nj.sladkay - Profil | Po 23.2.2015 22:39:14

                              Bušák >> no ja ti neviem:) zacina sa,nanho lepit ta divna rec

                                NBušák - Profil | Po 23.2.2015 22:35:04

                                P!F >> tobě bych ho přál klidně

                                  NBušák - Profil | Po 23.2.2015 22:33:45

                                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 23.2.2015 22:31:56 >> takhle to je fakt

                                    NP!F - Profil | Po 23.2.2015 22:32:55

                                    Bušák >> Neviem kedy to bude. Ale kto to bude viem.

                                    JA!!!!!!!!!!!!!!


                                    :o)))))

                                      Nj.sladkay - Profil | Po 23.2.2015 22:31:56

                                      Bušák >> to ked mu vlezes na flek pocas dojcenskej starostlivosti tak tiez ziadne kamaradickovanie nebude :)

                                        NBušák - Profil | Po 23.2.2015 22:28:55

                                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 23.2.2015 22:26:13 >> to nejsou žraloci lidožrouti

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš