Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

NChramy - Profil | Po 23.2.2015 9:56:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Ještě jedna fakt brutalni ryba

    NChramy - Profil | Po 23.2.2015 9:49:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Uz jste letos někdo byl?? Prej to bere...

      Nblecha39 - Profil | Ne 22.2.2015 18:14:34

      bobrman >> ok už si to nepamatuji někde to splašim mej se

        NEnrico412 - Profil | Ne 22.2.2015 17:56:51

        A co tak Toskánsko,akorát nemůžu dohledat řád,kterej by jasně říkal-na rybu se může.....

          Nblecha39 - Profil | So 21.2.2015 19:48:51

          bobrman >> čau bobře neviš jestli plati stale že do 15 let nepotřebuji děti povolenku dik

            NP!F - Profil | So 21.2.2015 13:51:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            bobrman >> to mali. Aspon by som tam nechytal na cierno, nebol cas zhanat papiere...

              NP!F - Profil | So 21.2.2015 13:09:14

              bobrman >> Nie je tajomstvom, ze ostatne lovne techniky mi idu este horsie. Ja sa za to nehambim. Ono je ovela vacsi kumst nieco chytit, ked to nevies.

                NP!F - Profil | So 21.2.2015 13:05:36

                Enrico412 >> V Emilii som trochu behal s vlacakom, prakticky vsetko je ocedulovane ako sukromny majetok a zakaz vstupu. Popravde za tri dni som tam nespravil na vlacku ani zaber, najazdil som skoro 1000km :o)

                  NRanař - Profil | So 21.2.2015 4:07:17

                  blackfish >> To ani nezkoušej jezdí tam domorodci na lodích a také němčouři, to by jsi jich pár mohl sejmout. Pokud by jsi to zavezl na podvoďák tak nikdo neví jestli to máš ve čtvrtině, polovině nebo u druhé strany,ale vzduchem na to zapomeň. Ale vím že když to kámoš zkoušel přikotvit ke dnu kamenem, na dvou místech, tak měl dost šňůru obalenou bordelem a stejně neudělal záběr.

                    NEnrico412 - Profil | So 21.2.2015 0:41:31

                    jezdíte někdo chlapy do EMilie,nebo bobkaříte kolem pádu.to by mě opravdu zajímalo.

                      NDalas - Profil | Pá 20.2.2015 20:03:14

                      Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 20.2.2015 13:04:43 >> tak tak..

                        Ndizlektik fídža - Profil | Pá 20.2.2015 13:04:43

                        Dalas >> já si taky říkám že má kule hodně mě baví akorát by se měl naučit trochu tajit fleky točit videa by zbytečně neproflakoval fleky a neprovokoval ale na to přijde časem znám to sám člověk se učí celý život

                          Nblackfish - Profil | Čt 19.2.2015 22:25:27

                          Ranař >> Nejsou zlí :)) předpokládám, že chytání u druhého břehu ze svojí strany by taky asi nemuselo projít :/ i když bych to třeba rád zkusil

                            NRanař - Profil | Čt 19.2.2015 22:19:29

                            blackfish >> Vidíš nebude to tak zlé, kluci tady v diskusi jsou hodní. Prostě se drž toho že po pravé straně toku nesmíš chytat na rybu.

                              NDalas - Profil | Čt 19.2.2015 19:45:05

                              blackfish >> tam kde se dá dostat na Goru autem k vodě, je vesměs zákaz na rybku -rada od zlého strýčka- at nechytneš flastra hned napoprvé. Víš co se mi na tobě líbí kluku ? - že máš kuráž a zvládáš pravopis.

                                NHekit - Profil | Čt 19.2.2015 10:47:05

                                Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 19.2.2015 10:01:25 >> jmenuji tě hlavním kaplanem, to bylo slovo boží :)))))

                                  Ndizlektik fídža - Profil | Čt 19.2.2015 10:01:25

                                  blackfish >> ne nechytal ...ale bjanko je dostupný autem až za prdelý a sem tam i hlavák ono asi všude někde zajedeš autem za prdel a pokud tam nebudeš dělat bordel a chovat se jako ču.ak tak ani ten bivak meva záleží na koho narazíš a jakou bude mít náladu někdo to řeší že ze strachu ten bivak ráno složí a večer rozloží ale mi jsme na to dicky srali vzal jsem si zavírací kýbl na odpadky aby to krysi a jiná havět nerotrhala a neuděla tam bordel stěch odpadků a na telefonu jsem měl kluky z FH

                                    Nblackfish - Profil | St 18.2.2015 20:27:06

                                    Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 18.2.2015 17:59:42 >> No co tady teď tak čítám tak jsem docela podělanej z těch místních bivakoprudičů :P nevim jestli je uplně moudrý to pokoušet... možná, že to poprvé zkusíme na Goru co jsem koukal, tak se tam dá po těch povodňových valech dojet autem skoro k vodě, což uplně nepodporuju, ale je to taky možnost jak si to poprvé jen tak "otuknout". Když to není rezervace tak by to tam mohlo být trochu lepší ... chytal jsi tam někdy?

                                      Ndizlektik fídža - Profil | St 18.2.2015 17:59:42

                                      blackfish >> já kupoval povolenku přes fishigholiday a rovnou jsem si ta snimy domluvyl parkování ale na maistru to je dost daleko ale třeba se domluvíš že ti to auto odveze a doveze za náký ečko nebo šunku :-)

                                        Nblackfish - Profil | St 18.2.2015 17:48:56

                                        Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 18.2.2015 9:57:40 >> No jo :) vypadá to všechno moc lákavě a díky všem za povzbuzení a rady :) ještě bych se ale chtěl zeptat, jak to děláte s autem... Chceme jet pravděpodobně na maistru, která jestli jsem dobře pochopil je ze břehu nepřístupná takže to chce do ní vjet na lodi. Nevíme jestli je v Tolle nějaké placená parkoviště nebo jestli se domlouvá přímo něco na místě s domácíma, třeba by nám to nechali někde na soukromým... :P

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš