Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

Ndizlektik fídža - Profil | St 18.2.2015 9:57:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

blackfish >> jo na relax a pročištění hlavy není nic lepšího to je fakt ..a když to zrovna nejde mužeš zkusit rýžovat zlato :-)) a když se udělá hezké počasí tak je to něco užasnýho

    Nblecha39 - Profil | Út 17.2.2015 19:34:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    bobrman >> čau hlavně si tam pekně pročistiš hlavu

      NDalas - Profil | Út 17.2.2015 18:18:34

      blackfish >> ano..) to mě tak mrzí, že se zlým pánem nechceš jet, že dnes ani neusnu). V každým případě líná huba- hotový neštěstí a i-odvážnému prý štěstí přeje..ty máš obojí, tak at se ti tam daří.

        Nsvena - Profil | Út 17.2.2015 17:04:28

        blackfish >> Není to tam krutý,je tam hezky,uvidíš sám ;-) Povolenky ti tam zařídí to ale asi víš a v ceně máš i pomoc v nouzi což není od věci.Je tam dost zákazu a málo dobrých míst.A když to teče můžeš se probudit a mít vodu v bivaku.Když ale vyjde počasí je to dovolená v baheních lázních ;-)

          Nblackfish - Profil | Út 17.2.2015 16:21:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          svena >> Přesně jsi to vystihl! Táta je stejně co se týče ryb spíš tragickej než úspěšnej takže to je stejně všechno na mně. Nechť teda Pád ukáže svojí krutost!! :D :D :D aspoň konečně uvidím na čem jsem. Celou cestu včetně povolenek, prutů pro tátu a ostatních věcí zařizuju já, takže pro mně bude obrovskej úspěch ukázat tátovi sumce, kterýho ještě nikdy neviděl :)) V podstatě spíš takovej průzkum nový vody než nějaká honba za velkou rybou :) uvidíme jak to všechno dopadne, možná se táta lekne bahýnka a hned druhej den pojedem domu, bůh ví :D snad jsem ho dost proškolil jak to tam bude vypadat a na všechno kývnul tak jsem sám zvědavej jak se k tomu postaví... :D :D

            NHekit - Profil | Út 17.2.2015 14:49:32

            blackfish >> jednou jsem přišel na svůj flek a byl obsazenej, v tu chvíly bych vraždil. Když jsem vychladl, tak jsem začal hledat jiné místo a kupodivu ještě lepší :))) někdy zlé je pro něco dobré :))))

              Nsvena - Profil | Út 17.2.2015 14:09:08

              Dalas >> No tak já bych ho nevzal to jsem mu i psal :-) Pojede s tátou a jelikož je mladej bude mít spoooousty času na objevování si míst ;-) A až je najde,tak se taky rozmyslí nad tím jestli to sem hodí.Já už jsem,,velkej" 173cm :-) fleky zapřu i vlastní mámě,ona by všechno zmasila :-)

                NP!F - Profil | Út 17.2.2015 13:43:42

                blackfish >> Len aby si vedel, Top fleky na Po nefunguju. Na kazdom sa vystrieda rocne niekolko sto rybarov, chytaju sa tam povacsine tak akurat metrovky.

                  Nblackfish - Profil | Út 17.2.2015 13:39:47

                  Dalas >> Jestli si myslíš, že je něco špatného na tom, co si točím na rybách a snažím se tím třeba někomu udělat hezkou chvíli když se na to podívá, tak ti rovnou říkám, že s tebou bych stejně jet ani nechtěl :( radši si to tam všechno prozkoumám hezky od začátku než aby na mě potom měl nějaký "zlý pán" kecy, že jsem mu propálil místo. Neber to špatně, ale na webu je z pádu tolik videí, že už není v tom směru asi moc co zachrňovat. Co se týče lidí, sám jsem na to zvědavý, protože vůbec nevím kolik tam může být míst a jak budou obsazená, ale to si všechno musím zjistit sám, abych náhodou někoho neurazil... Neber to špatně, ale pokud nikomu nechceš ukazovat svoje TOP fleky tak to vůbec nepouštěj z pusy a nech si všechno pro sebe... Uděláš nejlíp.. :)

                    NP!F - Profil | Út 17.2.2015 8:39:27

                    Dalas >> Toto co pises sa stava hodne casto, pritom v tom ani nemusi byt umysel. Staci, ze partia co ho tam zoberie prvy krat, dalsi rok nejde, alebo ide v termine, ked on nemoze a je vymalovane... Budme realisti, chodi tam uz tolko ludi, ze tahat tam kohokolvek dalsieho je kravina.

                      NDalas - Profil | Út 17.2.2015 7:57:02

                      svena >> jo, taky si myslím, vezmeš ho na fleky a jistě se bude vracet- bez tebe a s další partou, já bych to tipl, že podruhé už bude nabízet průvodcování) no třeba se pletu- co blackrybaříku ?)

                        NDalas - Profil | Út 17.2.2015 7:54:02

                        blackfish >> já bych tě v klidu vzal, ale musel bych ti v první řadě rozšlapat foťák, abys nemohl točit a pak hurá prezentovat videa))

                          Nsvena - Profil | Po 16.2.2015 20:37:24

                          blackfish >> Taky držím pěsti,určitě se ti tam bude líbit,je tam krásně a ta řeka je nádherná.A i když náhodou neuspěješ určitě se tam budeš rád znovu vracet ;-)

                            NP!F - Profil | Po 16.2.2015 9:09:12

                            blackfish >> drzim palce.

                              NRanař - Profil | Ne 15.2.2015 19:57:27

                              blackfish >> S otcem to budeš mít lepší, jinak jsem tam taky potkal partu čechů, co měli sebou 15 letého kluka nějakého známého. Již jsem tady psal,ale nepovedlo se to odeslat, tak to zkrátím. přeji ti začátečnický úspěch a pak vlož fotky a nenech se zlomit, moje první výprava do IT, byla tragická :-)

                                Nblackfish - Profil | Ne 15.2.2015 15:27:45

                                Ranař >> Díky, nakonec se mi povedlo tátu nějak "zpracovat" ke koupení člunu :D s tím, že se mu prý bude hodit i v létě na dovolené. Nakonec teda pojedu s ním a s vlastní lodí. Dopadlo to líp než jsem vůbec čekal. Alespoň uvidím jak to tam vypadá s někým dospělým a příští rok, pokud nebude chtít se k někomu třeba přidám. Jinak díky za zastání a je jasný, že zadarmo bych nejel :)) takhle to bude pro mě lepší... :) potom vám sem hodím fotky :)

                                  NP!F - Profil | So 14.2.2015 23:40:09

                                  mikhail >> Nerob to, Ninka by ta zabila...

                                    Nmikhail - Profil | So 14.2.2015 22:13:13

                                    abcdddd >> este ze sa nestalo dnes nic cestou do a z pesti, inak by som vysvetloval ja pezom a P!Fovej mladej :D

                                      Nabcdddd - Profil | So 14.2.2015 21:27:12

                                      P!F >> voe!!!

                                        NP!F - Profil | So 14.2.2015 21:26:13

                                        abcdddd >> Ale neboj, spravil by som oficialne vyhlasenie, ze si to zasluzis.

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš