Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

Nabcdddd - Profil | So 14.2.2015 21:24:10

P!F >> a mojim rodicom by si nevysvetloval keby si mi ublizil? :-)))

    NP!F - Profil | So 14.2.2015 21:04:41

    Ranař >> Tiez sa striedame, ale niekedy je to aj tak dost o hubu, ked clovek vyraza vecer po praci...

      NRanař - Profil | So 14.2.2015 19:57:19

      P!F >> Neříkám že se nic nemůže stát, mi se v řízení střídáme naštěstí a pokud se chce spát všem, tak zastavíme a chrápeme na parkovišti. Taky se mi nejedná o naplnění auta, klidně jezdíme ve dvou,ale klučina se tam chce podívat a vyzkoušet.

        NP!F - Profil | So 14.2.2015 19:52:42

        Ranař >> Staci, ked sa nieco stane cestou. Vela krat uz vyrazame na cestu utahany na smrt, zaspim a nejak mu ublizim, ako to vysvetlim jeho rodicom? Je mozne, ze najde niekoho, komu je to fuk, hlavne ze naplni auto a usetri, ale moj pripad toto vdakabohu nie je.

          NRanař - Profil | So 14.2.2015 19:44:59

          P!F >> To tak nesmíš brát, děcka taky vozíš sebou v autě, nebo jiné pasažéry. cestovní pojištění si taktéž uzavře jako každý, plavat snad taky umí, ukrást mi ho nikdo neukrade a když bude prudit, dostane z leva a z prava a přivážu ho za nohy ke stromu :-) Nemyslím si že by ale v tomto směru byl nějaký problém, spíš kdyby se něco stalo cestou. Vím je to nějaká zodpovědnost,ale za 15 let jsem jí měl víc než dost a v toto vidím jako nejmenší problém.

            NP!F - Profil | So 14.2.2015 19:32:38

            Ranař >> Podla mna si to nikto na krk nevezme, vidim to rovnako ako Svena. Jasne, ze sa pravdepodobne nic nestane, ale co ak?

              NRanař - Profil | So 14.2.2015 19:22:44

              blackfish >> neboj někdo se určitě ozve a řekne že tě bere. Nevím jak já z jara, protože mám trochu jinou cestu,ale pokud pojedu určitě se bude hodit někdo do počtu, samozřejmě budeš platit stejně jako ostatní :-)

                Nsvena - Profil | So 14.2.2015 18:18:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                blackfish >> No chlape myslím že když ti není aspoň 18 nikdo si to neriskne :- Budeš asi muset ukecat tátu.V Itálii je to někdy těžká rybačka a hlavně když je velká voda z jara.Takze i když si v ČR ,,samostatný" tam je to trochu složitější.Ale tak za optání nic nedáš,to je fakt.

                  Nblackfish - Profil | Pá 13.2.2015 13:31:36

                  Ahoj, mam na vás dotaz a hlavně na ty, kteří plánují zjara výpravu do Itálie. Už po několikáté jsem se k cestě snažil přemluvit tátu, ale protože není do ryb tak zapálený jako já tak jsme vždy cestu odložili na neurčito. Chtěl bych se vás tedy zeptat, jestli by se nenašel někdo, kdo by mě přibral do svojí výpravy. Je mi 16 let, ale myslím, že by to neměl být problém. Co se týče výbavy mám vše na bojkovani i na vertikální chytání a bivakovani. Sumce chytám asi 2 sezóny a určitě bych pro vás nebyl žádnou přítěží. Co se lovu týče, jsem úplně samostatný. Prakticky celé prázdniny trávím u vody, takže nejsem žádný nováček. Mohu poskytnout ještě svůj echolot i elektromotor. Byl bych moc rád kdyby se někdo našel. Vím, že se tu občas objeví nějaký příspěvek na tohle téma tak jsem myslel, že by to mohlo vyjít. V sumcařině mám dvě videa, podle kterých si o mně můžete udělat nějaký obrázek. Díky, doufám, že se někdo najde :)

                    NLABORO - Profil | Út 10.2.2015 19:29:34

                    JAH >> od 6.4.2013 to tak je. my sme povolenky kupovali este v marci 2013 za 8,52€ a platili do 30.6. aspon pri kontrole 18.6 sme namali ziadny problem. Minuly rok to iste. Za priplatky u travel, alebo holiday si platis servis, ktory moze velmi pomoct...Ked vsak mas so sebou Taliana co tam zije, nepotrebujes to.

                      NP!F - Profil | Út 10.2.2015 19:27:21

                      Bezďa >> jednoznacne...

                        NBezďa - Profil | Út 10.2.2015 16:34:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        tak co kluci? už vám ze zimy hrabe a těšíte se do tepla na jih? :-)

                          NHekit - Profil | Út 10.2.2015 16:27:17

                          bobrman >> za vším hledej ženu :((((

                            NP!F - Profil | Po 9.2.2015 23:06:09

                            Fuj fuj fuj, nechcem uz zimu!

                              NP!F - Profil | Po 9.2.2015 22:01:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Kua ja uz chcem do tepla a lapat nastrazky... V blate, zahumuseny a smradlavy!

                                NPeter36 - Profil | Ne 8.2.2015 20:09:46

                                Zdravím, sháním někoho do Itálie na nějaký kanál, na cca 5dní, mým autem. Kolega mi vypad, měli jsme jet ve dvou. Chtěl bych vyrazit v první polovině března, žiju v Praze. Když tak do sz... díki

                                  NJAH - Profil | So 31.1.2015 17:59:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Už aby se oteplilo :)

                                    Nmicrad - Profil | Čt 29.1.2015 14:50:55

                                    JAH >> To první číslo je kód provincie ve který chytáš my třeba lovili v provincii Padova a vyplňovali podle toho a bylo to Ok i ta cena 13e (vloni v dubnu). Měli jsme i kontrolu od policie a bez problémů.

                                      NMaxmilián - Profil | St 28.1.2015 20:49:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      ladikxxx >> Zabil bych všechny ve spánku:-)))

                                        Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš