- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Barynka - fotoaparát
Ahoj všichni,
zakládám diskuzi, která souvisí s oznámením zde na MRKu.
Musím říct, že jsem zatím velmi potěšen s vaší účastí na téhle akci. Přišlo mi už docela dost zpráv s vašimi příspěvky a vypadá to, že Barynka od nás všech dostane nový digitální fotoaparát...:-) opravdu Vám všem moc děkuju...!
Zároveň bych od Vás uvítal radu a pomoc, hlavně od Vás, kteří jste přispěli, jaký ten foták asi tak zakoupit. Máte někdo nějaký tip...? Zkušenost s nějakým fotákem...? Jestli jo, tak napište a společnými silami vybereme nějaký pěkný foťák.
Já mám jeden tip, líbí se mi tento:
http://www.megapixel.cz/olympus-fe-4000-fialovy
Jako podmínku bych dal, aby foťák měl vlastní napájení, tzn. vlastní akumulátor a aby mohl nahrávat videosekvence se zvukem.
zakládám diskuzi, která souvisí s oznámením zde na MRKu.
Musím říct, že jsem zatím velmi potěšen s vaší účastí na téhle akci. Přišlo mi už docela dost zpráv s vašimi příspěvky a vypadá to, že Barynka od nás všech dostane nový digitální fotoaparát...:-) opravdu Vám všem moc děkuju...!
Zároveň bych od Vás uvítal radu a pomoc, hlavně od Vás, kteří jste přispěli, jaký ten foták asi tak zakoupit. Máte někdo nějaký tip...? Zkušenost s nějakým fotákem...? Jestli jo, tak napište a společnými silami vybereme nějaký pěkný foťák.
Já mám jeden tip, líbí se mi tento:
http://www.megapixel.cz/olympus-fe-4000-fialovy
Jako podmínku bych dal, aby foťák měl vlastní napájení, tzn. vlastní akumulátor a aby mohl nahrávat videosekvence se zvukem.
Autor diskuse: Freaky Styley - Profil , 26.10.2009 všeobecné - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
10x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
cuchak - Profil | Út 27.10.2009 17:14:25
urby fishing >> Freaky Styley >> Já bych potřeboval loď a naši o tom vědí. Žena bude jen ráda že ušetříme. P.S. Pevná podlaha nutná.
obrisek - Profil | Út 27.10.2009 17:01:53
canon je děsná kráva...určitě by šáhla po něčem menším...nějaká základní řada panasonicu a hotovson...
kebator - Profil | Út 27.10.2009 16:44:51
Dejv >> OK, uvidime, co a ako ... potom hodim sem na MRK ... :-)
kebator - Profil | Út 27.10.2009 16:41:53
Dejv >> canon je pecka. za tie prachy je super ! ja mam PowerShot A620 a som max. spokojny ! ale videjo som este na nom nerobil :-)
Dejv - Profil | Út 27.10.2009 16:30:43
Shu-lin >> Shu-Lin >> Jo, Canony, dělaj dobrý videa, a to i v šeru. I to byl jeden z důvodů, proč jsem mu zůstal věrný.
Shu-Lin - Profil | Út 27.10.2009 16:26:53
Canon Power Shot SX 120 IS jsem si teď koupil a jsem z něj nadšenej.Je trošku rozměrnější než klasickej kompakt,ale fotí dobře.Překvapivě natáčí i video ve slušný kvalitě.
malamut - Profil | Út 27.10.2009 16:11:15
WhatWouldGeezesCatch >> to je hezká záležitost ale cenově už malinko mimo mísu.
kebator - Profil | Út 27.10.2009 15:54:00
urby fishing >> Freaky Styley >> a mozno aj dve ! :-))) treba podporovat tento krasny konicek a tym duplom, pokial ide o peknu a sympaticku kolegynu !
Treba robit ludom RADOST !
Treba robit ludom RADOST !
kebator - Profil | Út 27.10.2009 15:53:24
urby fishing >> Freaky Styley >> ja poslem jednu Rapalu ako moj darcek ... moze byt ?
kebator - Profil | Út 27.10.2009 15:53:00
urby fishing >> Freaky Styley >> Cauko, pre mna by sa nejaka zbierka neuskutocnila ??? :-)))) ber to ako zart prosim !
Hugo Fisher - Profil | Út 27.10.2009 15:50:08
kukkYn_ >> to zni vazne divne. Zatim podle toho, co jsi popsal, to vypada na nejaky problem s fotakem. Tj. pokud je v zaruce, zkusil bych fakt reklamovat.
kukkYn_ - Profil | Út 27.10.2009 15:41:35
Hugo Fisher >> baterky jsou novy Duracelky za 100kč pujcil jsem si i od sestrenky baterky na svatbu a to samy nejde a nejde nekdy jo ale treba jen chvilku myslim ze bude chyba ve fotaku
malamut - Profil | Út 27.10.2009 15:33:37
fotojakes >> ještě drobnost, kvalita fotek není daná jen kvalitou foťáku, ještě záleží na zpracování (tisku) a taky na oku a rukách :-))
Červené karty: Bomber76, angelo
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
20:02Labe fishing store 21
19:51Jezero Štít A , místo R1 5
19:34Podběrák Solar Bow Loc Carbon Fibre 86
19:05Trofeje - lín obecný 1
17:56Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 16
17:56Poradna: Muškaření 3852
17:53V Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky (Bleskovka) 2
17:42Rybáři a vinařství 933
15:57Lov pod jezem v letních vedrech? 47
15:43Čluny Raptor 805
14:16Kde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 1
13:18Boilies TB baits- chytací řada 50
8:43ATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
So🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoRybářský kniho - koutek 145
Co je nového - všeobecné
16:24Bleskovka: V Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...










