Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nkajda - Profil | Čt 12.11.2009 21:10:28

Cottus >> kdes to obslehnul????...neni to vubec spatne.............

    NCottus - Profil | Čt 12.11.2009 21:08:54

    kajda >> seženu společnost...

      Nkajda - Profil | Čt 12.11.2009 21:04:52

      Cottus >> No to jsme radi..teda jak koukam jsem rad sam,,,,zatim snad!!!

        NCottus - Profil | Čt 12.11.2009 21:03:29

        kajda >> venku je sychravo, modelka nepřišla, pstruhařský seminář bude až na jaře , tak jsem trochu nakoukl..

          Nkajda - Profil | Čt 12.11.2009 21:00:51

          Cottus >> No nazdar tebe jsem tady necekal.....jak se mas??

            NCottus - Profil | Čt 12.11.2009 20:59:45

            kajda >> poprat se? To je škaredé.

              Nkajda - Profil | Čt 12.11.2009 20:48:42

              Fakt nikdo???

                Nkajda - Profil | Čt 12.11.2009 20:25:27

                Nemam komu co poprat?????? to me mrzi lidicky.......

                  Nvranka - Profil | St 11.11.2009 22:12:35

                  i já přeji krásnou dobrou noc zbývajícím a i jen monitorujícím

                    Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 22:09:59

                    dobrou noc všem!!!

                      Nvranka - Profil | St 11.11.2009 22:03:39

                      kajda >> dobrou noc.......

                        Nkajda - Profil | St 11.11.2009 22:00:18

                        Krasnou dobrou preji vsem a sny stejne.........

                          Nvranka - Profil | St 11.11.2009 21:49:03

                          Denny >> Pěkný večer, bylo nás tak jak loni, když jsme to poprvé pořádali, no ale snad příští rok už to bude lepší

                            Nkajda - Profil | St 11.11.2009 21:48:28

                            Denny >> Dobry vecer jmenovce muj.....

                              NDenny - Profil | St 11.11.2009 21:47:44

                              Dobry vecer.
                              Vranka,moc pekne,ale asi se moc lidi neucastni,aspon me to tak pripada.

                                Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 21:41:50

                                vranka >> a o to jde, to je to hlavní...
                                a o víkendu jdeš na ryby?

                                  Nvranka - Profil | St 11.11.2009 21:35:39

                                  noční ryba >> no myslím, že normál, nic překotného, ale dobře jsme se pobavili a bylo veselo

                                    Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 21:29:23

                                    vranka >> super a paráda ....

                                      Nvranka - Profil | St 11.11.2009 21:27:41

                                      tak to je vše

                                        Nvranka - Profil | St 11.11.2009 21:27:22

                                        Vase zprava

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek