Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nvranka - Profil | St 11.11.2009 21:26:06

tohle to jsou známí z Vranovské

    Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 21:24:07

    vranka >> to znám.....
    já tomu říkám u sousedů, že mě dávají stachanovky, mají nějaké velké čtvrtky a po třech, seš ráda, že ....

      Nvranka - Profil | St 11.11.2009 21:22:54

      noční ryba >> včera jsem byla u souseda domlouvat Janče svaření kotců a nedopadla jsem moc dobře

        Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 21:22:17

        Anýzový dědek >> neboj, jestli v sobotu půjdu, tak ti dám vědět jak moje učení dopadlo ...

          Nkajda - Profil | St 11.11.2009 21:21:57

          vranka >> Pekna vyhra a opravdu potrebna.....

          ....jo a fotecky taky pekne...dik

            Nvranka - Profil | St 11.11.2009 21:21:50

            Vase zprava

              Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 21:20:58

              vranka >> mají krásné bambulky,, tak v tom bych taky spala, jako křemílek a vochomůrka
              hlavně, že si ochutnala, protože bys měla být zdravá po takové medicíně

                Nkajda - Profil | St 11.11.2009 21:20:20

                Anýzový dědek >> Zdarec dedku.....

                  NAnýzový dědek - Profil | St 11.11.2009 21:19:52

                  noční ryba >> Nejak se mi to seka. Asi se na to tralala a pujdu chroupat. Vy dnes nejak moc plkate a ja to nestiham sledovat. Jinak preju hezky vecer vsem!

                    Nvranka - Profil | St 11.11.2009 21:19:30

                    noční ryba >> já ji nevyhrála, ale od kamarádky syn, tak jsem chutnala

                      Nvranka - Profil | St 11.11.2009 21:18:37

                      Vase zprava

                        NAnýzový dědek - Profil | St 11.11.2009 21:18:31

                        Nejak se mi to seka. Asi se na to tralala a pujdu chroupat. Vy dnes nejak moc plkate a ja to nestiham sledovat. Jinak preju hezky vecer vsem!

                          Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 21:18:17

                          kajda >> no tak ať je po tvém...

                            Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 21:18:00

                            vranka >> snad ne sama?

                              Nvranka - Profil | St 11.11.2009 21:17:31

                              noční ryba >> hned se tam vypila, byla od mého souseda

                                Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 21:17:09

                                vranka >> pěkné pyžámka, bych si vybrala....

                                  Nvranka - Profil | St 11.11.2009 21:16:55

                                  Anýzový dědek >> pěkný večer

                                    Nkajda - Profil | St 11.11.2009 21:16:48

                                    noční ryba >> ja si to nemyslim ja to vim:o)))

                                      Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 21:15:50

                                      vranka >> no to jo, dobrá medicínka a bude se hodit!!!

                                        Nkajda - Profil | St 11.11.2009 21:15:42

                                        vranka >> No jasne !!!!!!!! davej a zahal nas.....

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek