Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nvranka - Profil | St 11.11.2009 21:15:36

Vase zprava

    NAnýzový dědek - Profil | St 11.11.2009 21:15:17

    Nejak se mi to seka. Asi se na to tralala a pujdu chroupat. Vy dnes nejak moc plkate a ja to nestiham sledovat. Jinak preju hezky vecer vsem!

      Nvranka - Profil | St 11.11.2009 21:14:28

      myslím, že tohle byla vcelku potřebná výhra

        Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 21:12:06

        kajda >> to si myslíš ty ....)))))

          Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 21:11:43

          vranka >> jasnačka!

            Nvranka - Profil | St 11.11.2009 21:10:18

            noční ryba >> jasně, ženské musí držet spolu......... mám sem dát nějaké ty fotky ze soboty?

              Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 21:08:04

              vranka >> souhlasíš se mnou ohledně kajdy?

                Nkajda - Profil | St 11.11.2009 21:05:33

                noční ryba >> Nejsem vas,jsem svuj,maly taky ne a provokater uz vubec:o))))))))))

                  Nkajda - Profil | St 11.11.2009 21:03:41

                  vranka >> jo tak jsem rad ani nevis jak.....

                    Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 20:58:51

                    kajda >> ty si takový náš malý provokatér...

                      Nvranka - Profil | St 11.11.2009 20:56:06

                      kajda >> není důvod se zlobit

                        Nkajda - Profil | St 11.11.2009 20:53:51

                        vranka >> Ja vim jen jsem chtel malicko zazertovat.....snad se nezlobis?

                          Nvranka - Profil | St 11.11.2009 20:51:07

                          kajda >> je mi to u nich vcelku jedno, děti ji mají rády

                            Nkajda - Profil | St 11.11.2009 20:50:15

                            vranka >> No po hrachovce nebudete dnas vecer u rodicu moc oblibene:o))))

                              Nkajda - Profil | St 11.11.2009 20:49:01

                              noční ryba >> Jsem roztrzity a delam blbce asi mam talent ze mi to tak jde......

                                Nvranka - Profil | St 11.11.2009 20:44:49

                                kajda >> vařily jsme hrachovku, den skoro normál, nic překvapivého

                                  Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 20:42:44

                                  kajda >> a jak na ně reaguješ ty?

                                    Nkajda - Profil | St 11.11.2009 20:41:37

                                    noční ryba >> ...nejsi cervena ? tak se stydis malo......styd se vic:o))))))))))))))))))

                                      Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 20:40:29

                                      kajda >> no vidíš, návnada na ryby a jaká skvělá ...

                                        Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 20:40:00

                                        kajda >> ne to su zpocená až někde..., člověk nikdy neví co provedl.A asi červená taky a nervózní, většinou nic nemožu najít, ....

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek