Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nkajda - Profil | St 11.11.2009 20:38:25

vranka >> Diky a dnes to bylo dost v pohode.....ale abych nevybocil tak jsem si pri zatapeni naseknul palec....sice jen trochu ale krve jak z vola---vlastne proc jak:o)))))))

EDIT....jo a tvuj den byl jaky....treba co jste dnes delaly dobreho???

    Nvranka - Profil | St 11.11.2009 20:35:51

    kajda >> taky tobě pěkný večer, jaký byl den?

      Nkajda - Profil | St 11.11.2009 20:35:03

      noční ryba >> ....a kdyz se stydis pred policiiCR jses aspon cervena?

        Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 20:30:26

        kajda >> no to já dělám pořád a hlavně před policií ČR, když mě zastaví a řídím auto

          Nkajda - Profil | St 11.11.2009 20:29:14

          noční ryba >> styd se!!!!!!!! jinak pekny vecer preji

            Nkajda - Profil | St 11.11.2009 20:28:12

            vranka >> uz jsem pritomny tak preji i tobe pekny vecer....

              Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 20:26:00

              Jsem to ,ale neslušná!
              Taky přeji pěkný večer všem.

                Nkajda - Profil | St 11.11.2009 20:25:33

                Jinak vsem pritomnym krasny a nicim nepeknym naruseny stredecni vecer....

                  Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 20:25:25

                  Anýzový dědek >> to jsem si myslela, nějaké mám ještě z loňska z dírek

                    Nkajda - Profil | St 11.11.2009 20:24:36

                    marty101 >> Pekny svatecni vecer kolego.....a samo ze vsechno nejlepsi a hlavne zdravicko preju......

                      Nvranka - Profil | St 11.11.2009 20:23:39

                      Pěkný večer všem přítomným.........

                        NAnýzový dědek - Profil | St 11.11.2009 20:14:45

                        noční ryba >> Smáček je mala gumova rybicka s jigovou hlavickou (neco jako twistr). Takze jsem vlacel gumku.

                          Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 19:14:12

                          Anýzový dědek >> tož tomu nerozumím, to bys na mě musel normálně.Třpytil to chápu, chlap je má na pstruhy ,ale co je na smáčka? Tak to fakt nevím ...

                            Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 19:12:41

                            marty101 >> no tomu já nerozumím, motýlky mám raději živé, ale radí mě občas a tak ..... ať žijou důchodci!

                              Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 19:11:32

                              joskac >> neboj nejsem, jen ještě dálkově studuju a učení mě teda vůbec nebaví, zatím zkoušky nejsou, ale po semestru začnou

                                NAnýzový dědek - Profil | St 11.11.2009 18:50:08

                                noční ryba >> Ja se ted vratil z ryb a bodla by. Abych zapil ten sok. Vytrpytil jsem lysce 40cm na smacka. To se mi jeste nestalo, aby byl regulerne chycen za tlamu na gumu.

                                  Njoskac - Profil | St 11.11.2009 17:53:04

                                  marty101 >> nemáš zač mamka maká jako steklá

                                    Nmarty101 - Profil | St 11.11.2009 17:48:12

                                    noční ryba >> Týýý brďo, doba jde vpřed. Takže lákat dívky na sbírku motýlů je už blbost, dneska se láká na káču na candáty.....
                                    joskac: Díky kámo. Kde máš mamku??

                                      Njoskac - Profil | St 11.11.2009 17:30:13

                                      noční ryba >> aha tak to jo ti jsi učitelka

                                        Nnoční ryba - Profil | St 11.11.2009 17:10:44

                                        joskac >> protože mladá není doma, neboj pak jí ho vrátím, dělám tu ještě něco do školy .....

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek