Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nnoční ryba - Profil | Út 3.11.2009 21:38:58

kajda >> a já myslela, že z letoška, jako u nás před několika dny,... dnes to bude takhle jen snad u Ramzové a výš..

    Nnoční ryba - Profil | Út 3.11.2009 21:38:09

    mirkac >> prosím Tě opatrně, snad máš už zimní gumy ..

      Nvranka - Profil | Út 3.11.2009 21:37:51

      kajda >> jejda ty nás plašíš, myslela jsem že i u vás už napadlo

        Nnoční ryba - Profil | Út 3.11.2009 21:37:42

        vranka >> a tak bude zase něco , třeba sraz ...

          Nmirkac - Profil | Út 3.11.2009 21:37:30

          kajda >> nikdo by si nedovolil :-))))

            Nvranka - Profil | Út 3.11.2009 21:37:22

            mirkac >> i u nás sice jen trochu pod nulu, ale o to je to zrádnější

              Nkajda - Profil | Út 3.11.2009 21:37:07

              mirkac >> Ta moje byla z loni.........

                Nmirkac - Profil | Út 3.11.2009 21:36:35

                vranka >> Evi, tady je to taky marast a zdá se, že to přimrzává.

                  Nvranka - Profil | Út 3.11.2009 21:36:32

                  mirkac >> Miri, víš jak já se těším na jaro i když budu zase o rok starší.......ale už ať je

                    Nmirkac - Profil | Út 3.11.2009 21:34:34

                    kajda >> to už bylo v Jablonci v půlce října.

                      Nvranka - Profil | Út 3.11.2009 21:34:08

                      noční ryba >> aha, to je škoda, jedině si to domluv s doktorem............

                        Nnoční ryba - Profil | Út 3.11.2009 21:32:46

                        vranka >> ještě marodím, tak to si nelajznu....

                          Nvranka - Profil | Út 3.11.2009 21:31:26

                          noční ryba >> no pokud chceš dojeď klidně i teď v sobotu, podmínkou je noční úbor, jaký? to iž záleží na každém jak co má nebo si koupí

                            Nkajda - Profil | Út 3.11.2009 21:31:09

                            noční ryba >> to se teda mate????

                              Nkajda - Profil | Út 3.11.2009 21:30:18

                              mirkac >> jeste ze tam jsou ty smajlici ......vis dobre ze bych te neuhodil:o)))

                                Nnoční ryba - Profil | Út 3.11.2009 21:29:33

                                vranka >> fakt, Že bych přijela? No kdyby to bylo za týden, tak beru auto a máš mě tam i s tím šampíčkem.Už jsem ho dostala.
                                Snad tobě i Mirce chutná Ruské..

                                  Nvranka - Profil | Út 3.11.2009 21:29:19

                                  mirkac >> já vím, že by ti chutnalo...........a jeď potom opatrně, tady je na silnicích marast a pěkně to klouže

                                    Nkajda - Profil | Út 3.11.2009 21:28:45

                                    ...uz to zase zacina.....

                                      Nmirkac - Profil | Út 3.11.2009 21:28:17

                                      noční ryba >> hm, taky dobré, ale jen když je líp a člověk může do práce, bez lidí to není ono. Já jich mám někdy dost, ale jinak jsem s nima ráda.

                                        Nvranka - Profil | Út 3.11.2009 21:27:56

                                        noční ryba >> jsem taky na dědině a když se nudíme sejdeme se a pokecáme, nedávno jsme měli posezení a v sobotu budeme mít pyžamovou zábavu................

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek