Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nnoční ryba - Profil | Út 3.11.2009 21:27:25

kajda >> taky že jó, máme perníčky na stromečky,,

    Nnoční ryba - Profil | Út 3.11.2009 21:26:42

    vranka >> tak to by si děcka u nás daly, my to máme zítra Evčo..., chlap je na maso, tak musíme využít situace

      Nmirkac - Profil | Út 3.11.2009 21:26:16

      vranka >> Dobrota, to bych si dala taky.

        Nmirkac - Profil | Út 3.11.2009 21:25:48

        kajda >> neboj, se nenechám od tebe třískat :-))))

          Nnoční ryba - Profil | Út 3.11.2009 21:25:38

          mirkac >> no možná, spíš jen ten poslední týden.Jinak projedla a prospala.Ale už se těším fakt do práce a mezi lidi, u náís nadědině tzv. chcípl pes

            Nvranka - Profil | Út 3.11.2009 21:24:40

            mirkac >> Miri, dnes by to bylo spíš pro Pepana, aby se uzdravil, buchtičky se šodó

              Nkajda - Profil | Út 3.11.2009 21:23:52

              mirkac >> jen aby....jinak bude zle:o()

                Nmirkac - Profil | Út 3.11.2009 21:23:31

                vranka >> Co jsi dnes vařila dětem ? Mám tu hlad :-))))

                  Nkajda - Profil | Út 3.11.2009 21:23:25

                  noční ryba >> no ale ty vydrzi i 10x dele:o)))))))

                    Nmirkac - Profil | Út 3.11.2009 21:22:51

                    noční ryba >> no jo, tak jsi si alespoň trochu odpočinula. Pro mě týden je už dlouhý.

                      Nnoční ryba - Profil | Út 3.11.2009 21:21:26

                      mirkac >> to budu mít od pondělka, po dvou měsících do práce, tak bude sranda..

                        Nvranka - Profil | Út 3.11.2009 21:21:25

                        mirkac >> jasně je, jsem už naplno tady

                          Nmirkac - Profil | Út 3.11.2009 21:21:17

                          kajda >> jasně, opatrně, to jezdím :-)

                            Nnoční ryba - Profil | Út 3.11.2009 21:20:42

                            kajda >> jo ale na ty nejlepší, až před hvězdnou bránou jsem se zastavila, šla jsem plavat do bazénu...

                              Nmirkac - Profil | Út 3.11.2009 21:20:25

                              vranka >> Pěkné, moc pěkně bílé, u nás nic není, lilo ,sníh žádný. Ale v Jablonci mě nezklamali.... musím už přezout to auto.

                                Nnoční ryba - Profil | Út 3.11.2009 21:20:02

                                vranka >> ale mám pokažené PC a chlap dnes odjel do Prahy, tak ho mám k dispozici a měla jsem opět zdravotní problémy, tak jsem jen ležela,šak víš...

                                  Nkajda - Profil | Út 3.11.2009 21:18:51

                                  mirkac >> Tak prosim opatrne.......vdyt vis??

                                    Nmirkac - Profil | Út 3.11.2009 21:18:42

                                    vranka >> Ahoj Evi, už je po růžovce ?

                                      Nvranka - Profil | Út 3.11.2009 21:18:16

                                      mirkac >> Pěkný večer i tobě, u nás je taky pěkně bílo

                                        Nmirkac - Profil | Út 3.11.2009 21:18:02

                                        kajda >> Ahojky a pěkný večer, ještě doma nejsem, ale za chvíli pojedu a pak musím v Bolce počkat do 11. ti na manžela a vzít ho domů.

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek