Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nvranka - Profil | Út 3.11.2009 21:50:43

noční ryba >> no já jsem taky kdysi bývala tak nervní, ale když nic neudělám, tak spíš pokecám a je pohoda

    Nnoční ryba - Profil | Út 3.11.2009 21:49:40

    vranka >> to chápu, mě stačí když mě zastaví ..pak vše hledám, mám to na třech místech, myslím teď služební auto ..

      Nvranka - Profil | Út 3.11.2009 21:47:28

      noční ryba >> no doufám, že tu bude zítra lépe, musím na policajty, tak bych se nerada s něma potkala jinde než v kanceláři

        Nnoční ryba - Profil | Út 3.11.2009 21:46:22

        mirkac >> ten uklidňuje, to znám když jedu do Ostravy přes hory...

          Nvranka - Profil | Út 3.11.2009 21:46:17

          mirkac >> dobrou chuť

            Nmirkac - Profil | Út 3.11.2009 21:46:04

            Díky a pa pa.

              Nmirkac - Profil | Út 3.11.2009 21:45:14

              Joooooooo, našla jsem v tašce banánek v čokoládě :-))))))))))))

                Nnoční ryba - Profil | Út 3.11.2009 21:44:14

                mirkac >> hm, tak to nezávidím, to už mám i na služebním a na svém peugetkovi, nic nenechávám na poslední chvílu, loni mě to stačilo .. nedojela jsem na letních dál, než 5 km a pak volalam že nebudu školit a omlouvala mladou ve škole..

                  Nkajda - Profil | Út 3.11.2009 21:44:07

                  mirkac >> Dobrou cestu a mej se...

                    Nkajda - Profil | Út 3.11.2009 21:43:08

                    vranka >> to nechci...neeeeeee

                      Nvranka - Profil | Út 3.11.2009 21:42:31

                      mirkac >> pěknou cestu ať v pohodě dorazíš a pak pěknou dobrou noc

                        Nmirkac - Profil | Út 3.11.2009 21:42:13

                        kajda >> jsi chytrý :-)))))

                          Nvranka - Profil | Út 3.11.2009 21:41:51

                          noční ryba >> no dnes hlásili, že nejvíc to chytla jižní morava, což jsme my a moje fotak byla dnešní odpolednová

                            Nkajda - Profil | Út 3.11.2009 21:41:51

                            vranka >> Zatim jen dest......

                              Nmirkac - Profil | Út 3.11.2009 21:41:42

                              Tak já to tu sbalím a vyrazím na Boleslav, tak snad vás zas zítra uvidím. Mějte se pěkně adobrou noc všem.

                                Nkajda - Profil | Út 3.11.2009 21:41:02

                                mirkac >> Je mi jasne ze jinak to nemohlo projit......

                                  Nmirkac - Profil | Út 3.11.2009 21:40:07

                                  noční ryba >> zimáky ještě nemám :-)

                                    Nnoční ryba - Profil | Út 3.11.2009 21:39:29

                                    vranka >> tak to i mě vystrašil, jsem si říkal, že tak dole by napadl..

                                      Nmirkac - Profil | Út 3.11.2009 21:39:26

                                      kajda >> moje jsou letošní :-)

                                        Nmirkac - Profil | Út 3.11.2009 21:39:01

                                        vranka >> nesnáším zimu, už ať je jaro, rok sem , rok tam ...... :-))))

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek