Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nvranka - Profil | Út 3.11.2009 21:16:49

noční ryba >> Pěkný večer....dlouho jsem tě tiu nezastihla

    Nmirkac - Profil | Út 3.11.2009 21:16:30

    noční ryba >> Ahoj Evi, taky bych šla, na čtvrtek jsem si udělala chvilinku volna, tak nevím, zda se mi zadaří. Tento týden je nějaký chaosní.

      Nkajda - Profil | Út 3.11.2009 21:16:01

      noční ryba >> To jsi na baterky???

        Nnoční ryba - Profil | Út 3.11.2009 21:14:52

        kajda >> No u mě paráda.Celý den jsem se nezastavila a nebyla jsem ani unavená, tož super...

          Nmirkac - Profil | Út 3.11.2009 21:14:05

          Denny >> Ahoj Kájo, pozdrav i Jitulce. :-)) Dnes jsem ji poslala nějaké fotky, tak doufám, že už snad došly.

            Nkajda - Profil | Út 3.11.2009 21:13:42

            mirkac >> Prijemny vecer i tobe domu posilam........

              Nnoční ryba - Profil | Út 3.11.2009 21:13:29

              mirkac >> ahoj Mirko! U nás taky je snížek, v dědině není, ale víš se už ustálil a leží tam.
              Jinak pěkné fotky, koukala jsem se, zdovolením, ty ze včerejška.Už plánuju, jak bych šla příští týden na Hartu, aspoň na chviličku

                Nmirkac - Profil | Út 3.11.2009 21:11:29

                Krásný dobrý večer všem, posílám pozdrav ze zasněženého Jablonce.

                  Nkajda - Profil | Út 3.11.2009 21:06:36

                  noční ryba >> Nazdaaaar.....dneska to slo v praci celkem klidek a odpo taky....

                  ....a ty?

                    Nnoční ryba - Profil | Út 3.11.2009 21:05:59

                    vranka >> ahoj Evčo! Představ si, dnes jsem pekla rohlíčky.U nás jede včil Óčko, ale bez obrazovky a víno...

                      Nkajda - Profil | Út 3.11.2009 21:05:07

                      vranka >> Pekny vecer Evi a je mi jasne ze ordinace stale tahne.....

                        Nnoční ryba - Profil | Út 3.11.2009 21:04:32

                        kajda >> ahojky. Tak jaký si měl den!?Včera to tu celkem žilo.

                          Nvranka - Profil | Út 3.11.2009 21:04:18

                          kajda >> Pěkný večer, ještě koukám na ordinaci

                            Nkajda - Profil | Út 3.11.2009 21:03:02

                            preji pekny treti listopadovy vecer vsem monitorujicim.....

                              NDenny - Profil | Po 2.11.2009 23:47:12

                              mirkac >> ted jsem to teprve zhruba docetl,tak treba zitra budete opet na prijmu,tak pekne sny.

                                Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 23:01:26

                                joskac >> a ty taky, do hajan..........

                                  Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:59:58

                                  vranka >> tak dobrou noc a krásné sny přeji

                                    Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:56:27

                                    vranka >> no jo, ti příbuzní, je to s nima věc..... Evi, měj se fajn a krásnou dobrou noc.

                                      Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:54:48

                                      mirkac >> Pepane, jdu už taky do pelíšku, přeji krásnou dobrou noc a pěkné sny

                                        Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:51:39

                                        mirkac >> Miri, není, snad se ještě jako rodina někdy potkáme, třeba příští rok jak porostou houby, dám mu vědět a probereme konečně ty příbuzenské vztahy

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek