Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:50:41

joskac >> no od nás a z Vranova

    Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:50:10

    vranka >> tak já ti je poslu jo a zjakého letá od nás

      Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:49:49

      vranka >> to je škoda ......

        Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:49:20

        vranka >> no jo, jak by to člověk mohl všechno stihnout, viď.

          Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:49:14

          mirkac >> nevím o něm nic, no asi když nerostou hřiby nemá zájem se ozvat

            Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:48:32

            joskac >> stejně jsi mi neposlal žádné fotečky z léta

              Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:48:26

              vranka >> nemel :-))))) jsi pěkná holka :-) A co vlastně kámoš z lodi ?

                Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:47:32

                vranka >> vipadás tam hesčejc než já já jsem chtěl taky něco přidat ale na starem compu to už nemám mám to už na novém

                  Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:46:39

                  mirkac >> mám letos půjčené od ségry, chtěla jsem šít, ale nějak nevychází čas, šiji kostýmy na ostatky, tak na ostatní toho času není

                    Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:45:42

                    kajda >> tak do brou noc a krásné sni a at nekýcháš stoho peří

                      Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:45:36

                      mirkac >> no určitě ne tak jako já, ale co? snad přežijeme i nějaké to horší hodnocení

                        Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:45:31

                        vranka >> Evi, ty jsi ale velmi fotogenická, všude ti to sluší. Už máš pyžamo?

                          Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:44:52

                          mirkac >> nekecej

                            Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:44:23

                            kajda >> přeju dobrou noc a pěkné sny.

                              Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:43:46

                              joskac >> já na každé fotce vypadám totálně debilně :-)

                                Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:43:23

                                kajda >> dobrou noc..........

                                  Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:42:50

                                  mirkac >> tak to jsme dvě, já to stejné, v sobotu máme pyžamovou zábavu a jsem zvědavá na ty fotky, myslím že to bude hrůza

                                    Nkajda - Profil | Po 2.11.2009 22:42:38

                                    Lidicky uzasny jdu se ulozit do peri a vam vsem preji krasny zbytek vecera a uzasnou noc.....

                                      Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:42:37

                                      vranka >> Jojo, ale Evi, ale mysli, co když se na to někdo koukne a bude ze mne mít šok na do smrti :-)))))

                                        Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:42:07

                                        vranka >> jo vipadás dobře

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek