Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:39:45

vranka >> ale ne, jsme v poho, jen mám práci se na sebe podívat :-))))

    Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:39:23

    mirkac >> Miri, vždyt to jsou parádní vzpomínkové fotky a vypadáš moc super.......

      Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:39:11

      kajda >> tak to mám radost taky :-))))

        Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:38:39

        vranka >> Evi, mohla by jsi mě vynazávat ?????? :-)))

          Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:38:36

          vranka >> to je hezká foto

            Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:37:42

            mirkac >> je to tak špatné, jsme tam v pohodě

              Nkajda - Profil | Po 2.11.2009 22:37:39

              mirkac >> no tak to je dobre....mam radost...fakt

                Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:37:12

                Vase zprava

                  Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:36:09

                  joskac >> Pepane ještě projíždím fotky a připomínku posílám

                    Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:36:07

                    vranka >> no jo, vypadá jako holka, ale to vypadal od mala :-)))

                      Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:35:19

                      vranka >> Evi, to mi nedělej ............. šmarjá :-)))

                        Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:34:44

                        placan >> dobrou noc a fajn sny.

                          Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:34:15

                          vranka >> 22 let uchovy ale na binouška na toho jdou kočky

                            Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:34:03

                            kajda >> houby už dávno nemám, už je spoucali :-))

                              Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:33:14

                              placan >> dobrou noc a krásné sny přeji

                                Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:33:08

                                kajda >> neděkuj, není za co. :-)))))Tak pondělí no.......

                                  Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:33:03

                                  joskac >> no nevím kolik mu je.........

                                    Nplacan - Profil | Po 2.11.2009 22:32:16

                                    vranka >> budu se snažit :-))) Dobrou

                                      Nkajda - Profil | Po 2.11.2009 22:31:59

                                      placan >> Mej peknou noc a sny o cem chces.....

                                        Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:31:55

                                        vranka >> vid že je to ucho

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek