Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:31:33

placan >> dobrou noc a zítra pracuj pohodově

    Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:31:16

    vranka >> jj to je hezká foto

      Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:31:10

      mirkac >> chvilku jsem přemýšlela jestli je to dcera nebo syn, až jsem si přečetla tvůj komentář, pochopila jsem

        Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:30:36

        mirkac >> na binouška jdou kočky

          Nplacan - Profil | Po 2.11.2009 22:30:26

          Jdu do hajan,nějakej utahanej.Dobrou noc všem :-)))

            Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:30:14

            Vase zprava

              Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:29:55

              mirkac >> takoví ucho blázniví jo hahahaha

                Nplacan - Profil | Po 2.11.2009 22:29:55

                mirkac >> to je musíš odhánět :-))))

                  Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:28:49

                  joskac >> dám sem ještě jednu fotku, snad se máma nebude zlobit

                    Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:28:47

                    placan >> holky po něm jdou, je to kocourek :-))))

                      Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:26:21

                      vranka >> já taky ne

                        Nkajda - Profil | Po 2.11.2009 22:26:13

                        vranka >> Proc ne bylo tam krasne....

                          Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:25:13

                          joskac >> no jo, já bych tu trpělivost určitě neměla

                            Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:24:21

                            kajda >> ne nemáme

                              Nplacan - Profil | Po 2.11.2009 22:24:03

                              mirkac >> musí napřed zjistit jestli má ta holčina něco společnýho s policajtama :-))) Potom si něco začít

                                Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:23:54

                                vranka >> zato mohl kája dostad diplom za to viskládání hub

                                  Nkajda - Profil | Po 2.11.2009 22:22:42

                                  mirkac >> v hajzlu...

                                  ...co houby jeste mas Miru?

                                    Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:22:24

                                    mirkac >> Miri, na co kajda nezapomene?

                                      Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:21:33

                                      Vase zprava

                                        Nkajda - Profil | Po 2.11.2009 22:21:30

                                        mirkac >> Tak ti dekuju a mimochodem myslim ze to bylo pondeli.....ale i tak

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek