Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:21:28

placan >> určitě jsou stejní, souhlasím, jen než by se mladej rozkoukal...... byl by chvíli klid :-))))

    Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:21:22

    vranka >> na to snad ani nebudu spomínat protože to bylo hustí

      Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:20:30

      vranka >> Evi, na to Kajda nezapomene.

        Nplacan - Profil | Po 2.11.2009 22:20:15

        mirkac >> myslíš že je to tady lepší? Policajti jsou všude stejní :-)))

          Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:18:52

          Vase zprava

            Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:18:29

            kajda >> Kecko...... a co auto ?

              Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:18:03

              vranka >> tak jo něco ježtě přidej

                Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:17:53

                kajda >> chceš si zavzpomínat?

                  Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:17:45

                  joskac >> Pepuno, klidni se.

                    Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:16:57

                    vranka >> Evi, bylo u vás opravdu fajn. Hlavně Kajdovi v neděli ráno , viď. Tak jsem se ještě po ránu nevyděsila, když jsem ho viděla :-))))

                      Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:16:42

                      mirkac >> dobrej nápat někam k vinnicím tam to policajti tolerujou protože jsou věčně na sr...ky

                        Nkajda - Profil | Po 2.11.2009 22:16:00

                        mirkac >> No prave ze jo:o))))

                          Nkajda - Profil | Po 2.11.2009 22:15:31

                          vranka >> jak se to ma brat jinak a jeste neco pridej Evi....

                            Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:15:18

                            kajda >> ale nic nevykecám, jsem hodná, tichá, mírna, však mě znáš.

                              Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:14:50

                              vranka >> to já nevím

                                Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:14:33

                                placan >> není jeho typ, to je fakt, ale v Jablonci to mám taky blbý, tam chodil s dcerou policajta a pak ji nechal ........ Asi se odstěhuju na Moravu :-)))))

                                  Nkajda - Profil | Po 2.11.2009 22:14:32

                                  mirkac >> ja ti to reknu a ty to vykecas.....

                                    Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:13:54

                                    kajda >> no pokud se to tak vezme, ano

                                      Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:13:13

                                      joskac >> jj, to byla, ale ani tvoje ségra by ji neskazila

                                        Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:13:04

                                        placan >> no jo, sice mě mrzelo, že jsem státu tolik musela poslat, ale co..... :-)))

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek