Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nkajda - Profil | Po 2.11.2009 22:12:56

vranka >> to byl zacatek naseho snazeni???

    Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:12:50

    vranka >> já nevím jak chceš

      Nplacan - Profil | Po 2.11.2009 22:12:30

      mirkac >> třeba není jeho typ :-)))) Ale má to svoje výhody,policajtka v rodině

        Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:12:13

        vranka >> tam byla pohodička klyd od segry to bylo supr

          Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:12:08

          kajda >> co ha ha ?

            Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:11:49

            joskac >> Pepane nádherně, chceš ještě jinou?

              Nplacan - Profil | Po 2.11.2009 22:11:41

              mirkac >> pozdě bycha honit :-))))

                Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:11:25

                placan >> však jsem klukovi vynadala, že neví, kde jsou priority :-)))

                  Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:11:12

                  vranka >> tam teda ale vipadám debylně

                    Nkajda - Profil | Po 2.11.2009 22:10:24

                    mirkac >> ha ha......

                      Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:10:24

                      tak už js to správně

                        Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:10:14

                        placan >> i když ...... já se pustila do toho přejezdu zrovna v momentě, když byli pár metrů ode mne v protisměru, tak si všimla :-))))))

                          Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:10:12

                          kajda >> pravda pravda a ten plech prošlápnutej stoho brždění byl taky dobrej

                            Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:09:45

                            Vase zprava

                              Nkajda - Profil | Po 2.11.2009 22:08:54

                              vranka >> a ten text taky ne?

                                Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:08:47

                                vranka >> ale snědl je a to je hlavní

                                  Nplacan - Profil | Po 2.11.2009 22:08:36

                                  mirkac >> divný způsob jak na sebe upozornit a někoho zbalit.:-)))

                                    Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:08:10

                                    kajda >> jasně, pojď se mnou, alespoň se nebudu bát.

                                      Nkajda - Profil | Po 2.11.2009 22:08:10

                                      joskac >> Lepsi uz nemohla byt....

                                        Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:07:51

                                        omluva tohle tam být nemělo

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek