Zabít ihned nebo až doma?

Chci se Vás zeptat zda usmrcujete ulovek hned u vody a nebo jej máte třeba ještě několik hodin doma živej? Co je podle Vás lepší?
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 29.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Kde ji zabít?

A) Dělám to ihned u vody.55%

B) Beru si ji živou domů32%

C) Nechávám ji živou i několik dní.6%

D) Humálně ji zabiji a pokračuji v lovu.7%

Od 29.7.2009 hlasovalo 207 čtenářů.

NMalda512 - Profil | Čt 30.7.2009 0:24:28

brach >> To je jednoduché. Hraje si tady na všeználka achytráka. Opravuje jiný a káže jím. Prostě intelektuál. Ale na druhou stranu hloupej v tom že si ni nedokáže udělat pořádek na svém pískovišti,ale poučuje druhé.Kázati vodu ale píti víno.

    Nbrach - Profil | Čt 30.7.2009 0:00:11

    Malda512 >>

    Spojení "hloupej intelektuál" mě velmi zaujalo - nemohl bys to spojení trochu rozvést?
    P.S. Ryby zabíjím hned u vody.

      Nmotýlek - Profil | St 29.7.2009 23:39:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Otázka je v pořádku, ale způsob komunikace mezi některými kolegy je tristní..Domnívám se, že toto je potřeba jasně specifikovat a jako možný dodatek třeba i připíchnout k rybářskému řádu?!?. Způsob, jakým nechat rybu vydechnout skutečně naposledy, by měl být přesně daný, stejně jako podmínky uchování živé ryby,její převoz/nepřevoz atd. Všichni, do posledního, kteří se účastní této diskuse to myslí v podstatě dobře a jde jim o to si něco sdělit a vyjasnit si své postoje. Osobně se mi líbí stát se lovcem, přemožitelem a konzumentem, stejně tak je povznášející otočit palec nahoru a darovat rybě život. Celý pohled na věc, postoj a přesvědčení je proces, ale pokud návyky lovců/sportovců neodporují moráním zásadám a je zaručena humánnost, potom je to otázka volby a individualit. Jako mladší jsem brával ryby ze zvyku a potřeby, dnes občas rybu vezmu na zpestření kuchyně, jiné s pýchou pouštím a s přibývajícím časem už je budu třeba jen pozorovat a radovat se, že synek-následovník získal vztah k přírodě,k lidem, a že budu skutečným vzorem, který bude chtít napodobovat.
      Ať se vám všem daří a odnášíte si od vody hodě živých zážitků a občas už tu klepnutou rybku

        NAzbest - Profil | St 29.7.2009 23:27:13

        Malda512 >> ale sranda s tebou je Komenskej:-))

          NMalda512 - Profil | St 29.7.2009 23:25:30

          Azbest >> Ach to tvé ego. Mně nešlo oto tě zesměšnovat. To děláš tady jen ty. Já jsem tě chtěl jen upozornit ,že než začneš někoho kritizovat tak bys měl začít první sám u sebe.

            NAzbest - Profil | St 29.7.2009 23:21:32

            Malda512 >> sorry,ale ty mně fakt nezesměšníš:-)
            Zapoměls Brodící sukni a Naviják na bič-to jsou pravé perly:-))

              NMalda512 - Profil | St 29.7.2009 23:20:00

              pavel68 >> Joudo nauč se číst, než něco hloupého napíšeš. A neurážej mně já tě také neurážím.

                NZip1 - Profil | St 29.7.2009 23:19:58

                Hele já bych počkal tak 10hodin blbe

                  Npavel68 - Profil | St 29.7.2009 23:18:12

                  Malda512 >> 10ti leté dítě "nesplozuje" vemeno...

                    NMalda512 - Profil | St 29.7.2009 23:05:26

                    Fery >> Já ti to ale nevytýkám. Jen nechápu proč se ted do mně navážíš. Já třeba proti tobě nic nemám.A bát se mně nemusíš. Píšeš hlouposti protože kdybych se ládoval anabolikama tak vypadám trochu jinak.

                      NAzbest - Profil | St 29.7.2009 23:05:02

                      Malda512 >> fajn

                        NMalda512 - Profil | St 29.7.2009 23:04:16

                        -AZBEST- Vidí kapři barvy? , Co jste ještě nechytili. Hledání ryb. Feeder a zrak..Jak zavolat RS...Test ostrosti háčků.
                        Ty někomu vytýkej smysl otázek.. Toto je jen málo s toho co jsi splodil ty osobně.Otázky na které se ptá 10leté dítě poprvé na rybách.

                          NFery - Profil | St 29.7.2009 23:03:12

                          Malda512 >> mě psalo spousta lidí o tobě,abych si na tebe dal pozor,že máš místo mozku z anabolik kostku..taky jim věřim

                            Nsmradzjzd - Profil | St 29.7.2009 22:57:37

                            Zabít hned a oba dva

                              NMalda512 - Profil | St 29.7.2009 22:55:36

                              Azbest >> Asi takhle. Pro tebe jsou vymyšlení,ale já jím věřím nebot mi dali docela dobré informac a dukazy že tě znají osobně. Ale to není duležité. Napsal mi jeden člověk, kterýho si narozdíl od tebe vážím a od kterého bych se mohl ještě učit, že mám vychladnout a ohledně tbe , že jsi jen namachrovanej spratek co leze ostatním do p....e. Takže proto ti píšu už asi 20 odkaz, že mně nezajímáš a nemíním se stebou dohadovat. Pokud nemáš nic k zadané otázce, tak považuji tuto konverzaci za ukončenou.A co se týče rour tak to je jediné co umíš?

                                NMalda512 - Profil | St 29.7.2009 22:47:25

                                lobotomie (fanik) >> lobotomie >> Proč?

                                  NAzbest - Profil | St 29.7.2009 22:47:10

                                  Malda512 >> tos to moc dlouho nevydržel...
                                  Tví vymyšlení informátoři už nejsou v kurzu,tak připaž.
                                  Apropos:vyhrožovals mi a to smrtelně vážně,že na mě podáš trestní oznámení vědom si důsledků.
                                  Jak je to daleko?
                                  Víš doufám,že chlap stojí za svým, slovem a zvlášť,když ho vysloví před celým národem.

                                    Nlobotomie - Profil | St 29.7.2009 22:46:45

                                    já bych ty internety zakázal

                                      NMalda512 - Profil | St 29.7.2009 22:43:22

                                      Azbest >> Kašlu na tebe. O tobě se už dávno ví , že jsi hloupej intelektual.Jak už jsem ti psal, že mně stačí bohatě co mi o tobě napsali lidi co tě znají osobně. Proto se už nebudu s tebou dohadovat. Spadenče.

                                        Nmalamut - Profil | St 29.7.2009 22:03:21

                                        Azbest >> nikdy nezklameš :-)))))))) Dík.

                                          Červené karty: Zikmund