Zabít ihned nebo až doma?

Chci se Vás zeptat zda usmrcujete ulovek hned u vody a nebo jej máte třeba ještě několik hodin doma živej? Co je podle Vás lepší?
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 29.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Kde ji zabít?

A) Dělám to ihned u vody.55%

B) Beru si ji živou domů32%

C) Nechávám ji živou i několik dní.6%

D) Humálně ji zabiji a pokračuji v lovu.7%

Od 29.7.2009 hlasovalo 207 čtenářů.

Azbest - Profil | St 29.7.2009 21:51:12

Malda512 >> bude lepší,když mi dáš červenou,než aby ses zase ztrapňoval útoky proti mně,které se zase všechny otočí proti tobě.
Já tě zatím neurazil,jen jsem konstatovat obecně známý fakt a ty neumíš nic tupějšího,než to,cos napsal....blahoslavení chudí duchem:-)

    malamut - Profil | St 29.7.2009 21:50:07

    Škoda.

      Malda512 - Profil | St 29.7.2009 21:44:34

      malamut >> Máš smůlu. Nic se konat nebude.

        malamut - Profil | St 29.7.2009 21:23:41

        Týjo, Malda512 x Azbest, to stojí za sledování. Jinak otázka hodna autora.

          Malda512 - Profil | St 29.7.2009 21:21:11

          drda >> Jen nechápu proč do toho taháš Azbesta. To svědčí o tvém nízkém sebevědomí. Já se nemusím za nikoho schovávat. A nechápu oco ti jde já jsem tě slušně oslovil, takže nechápu tvoji reakci.Takže skus první začít sám u sebe než začneš někoho poučovat.

            drda - Profil | St 29.7.2009 21:17:30

            Malda512 >> tvůj problém je, že při tom všem, co už se ti na MRKu povedlo vyprodukovat, neumíš dělat mrtvého brouka. O tom, že bys o své "pravdě" pod tíhou mnoha a mnoha nesouhlasných názorů ostatních byť jen na okamžik zapochyboval, ani nemluvím. To je kombinace pro fackovacího panáka jako dělaná - nic ve zlém. Ale jak už jsem psal, fištróna sebevědomím, které ti opravdu nechybí, nenahradíš. Azbest ti v jedné tvé otázce dal několik velmi dobrých rad, které sis ke své škodě nevzal k srdci velmi pravděpodobně proto, žes je ve své jednoduchosti prostě nedocenil. Inu, komu není rady, tomu není pomoci.
            O nevalné úrovni téhle další tvé otázky snad netřeba diskutovat. EDIT: OK. už jsem tady skončil.

              Malda512 - Profil | St 29.7.2009 20:55:42

              Mrknato >> Neděl z otázky boxovací pytel. Děkuji.

                Mrknato - Profil | St 29.7.2009 20:54:57

                Malda512 >> Azbest může být spoustou "věcí", třeba závodníkem, ale troubou ne. Zkus nazývat věci svými pravými jmény, alespoň se o to pokus, nelze žít neustále v přeludu....

                  Malda512 - Profil | St 29.7.2009 20:53:00

                  drda >> Chci tě poprosit zda byste nemohli tyto hádky řešit přes SZ. Díky moc.Jinak tvůj příspěvěk je ok.

                    Malda512 - Profil | St 29.7.2009 20:50:42

                    Azbest >>
                    Ty jsi hrozný trouba. Ty prostě musíš rýpat všude kde můžeš, ale ty mně už nezajímáš.Když se ti to tak moc nelíbí tak sem nepřispívej. Docela se bez tvého plácání obejdeme.Prostě nevíš jak bys ses ukázal. Kašli na mně.Díky.

                      medvěd - Profil | St 29.7.2009 20:23:02

                      Mrknato >> pán je ujo vtipkár.Nu pokračuj,třeba se někdo bude bavit.I když....

                        Mrknato - Profil | St 29.7.2009 20:21:48

                        medvěd >> Ano, TY, jako muňka ve vložce, také ne přímo, ale odspodu a jako muňka to ani nepřiznáš, muňce bych to věřil ....

                          medvěd - Profil | St 29.7.2009 20:18:58

                          Mrknato >> někdo Tě oslovil?Já to nebyl ,nebuď vztahovačný.S Drdou si pokecám kdykoliv a rád.Asi jsme oba povrchní

                            Mrknato - Profil | St 29.7.2009 20:16:15

                            méďo, nechceš-li se bavit, tak se nebav, ale vzít proutek a jít šťourat do mraveniště, v obleku, jak jinak, je tak silné pokušení, že? Žít bez tebe mně problém nečiní, ale pak nepovykuj, že tě obtěžuji já. To by nebylo úplně košer, víš.
                            Edit : drda, to méďa zvládá také, stejně dobře, jako jízdu na babetě......

                              drda - Profil | St 29.7.2009 20:12:41

                              medvěd >> naštěstí je tu MrK a mnoho lidí, kteří jsou svolní téměř ke všemu. Stačí jen sem tam v otázce pohodit nástrahu.

                                Mrknato - Profil | St 29.7.2009 20:11:53

                                Azbest >> Proto není od věci ji lehce povýšit... Ty se vyznáš v závodění, dobře, tak se podívej na ony stránky www.youthflyfishing2009.cz, najeď např. na záložní revír v Chotěboři a najdi zcela zásadní a jasný problém nejen v BP, rozdíl, který i superHerbert zcela minul při svém expozé o egohoničích......

                                  Azbest - Profil | St 29.7.2009 20:04:01

                                  Mrknato >> ano tak to je a určitě je to závažné téma,nicméně si nemslím,že tím vzniká stav zbytečnosti pro témata jiná.
                                  Já například tuto problematiku neznám,nevěnuji se jí a nevzrušuje mne-proto se taky nepouštím do polemik ohledně ohledně MO a jejich hospodaření,či motivacích.Vadí mi jen vykupování gladiátorů k tomu aby se museli do nekonečna nechat vláčet na břeh.
                                  Ale jinak mne zajímají jiné věci a tak mluvím o nich.
                                  A cítím se k tomu býti oprávněn stejně jako kdokoli jiný.
                                  Že je tato otázka stupidní stejně,jako ostatní zadavatelovy-to je jasné...

                                    medvěd - Profil | St 29.7.2009 20:02:29

                                    drda >> klídek,nuda a nezájem je hrozná věc.Je těžké s tím žít

                                      drda - Profil | St 29.7.2009 19:44:49

                                      Azbest >> ahoj a díky za podporu. MrKnato je zkrátka nezmar. Ale ta surová stránka rybolovu mě zajímá taky :-)

                                        Mrknato - Profil | St 29.7.2009 19:29:21

                                        Azbest >> To mě někdy také, řekl jsem to. Mě nezajímá blaho, ale ta surová stránka rybolovu, která dostává slušné trhliny, je pod palbou komerce, skutečné MO představují ty spolky, které mají své soukromé revíry, nebo nějakým způsobem parazitují na vyšším celku, či podnikají. Můžeme tomu říkat také ošklivým slovem politika, jelikož jde o věci veřejné. Ale jde opravdu? Jak se stát CaR, jak ulovit kapra jsou jistě podstatnější a nekonfliktnější thémata...

                                          Červené karty: Zikmund