Zabít ihned nebo až doma?

Chci se Vás zeptat zda usmrcujete ulovek hned u vody a nebo jej máte třeba ještě několik hodin doma živej? Co je podle Vás lepší?
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 29.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Kde ji zabít?

A) Dělám to ihned u vody.55%

B) Beru si ji živou domů32%

C) Nechávám ji živou i několik dní.6%

D) Humálně ji zabiji a pokračuji v lovu.7%

Od 29.7.2009 hlasovalo 207 čtenářů.

NMalda512 - Profil | Čt 30.7.2009 20:10:11

Azbest >> Asi tak jak ty kdzž jsi z ničeho nic začal psát jak jsi přispěl na povodně.Tvé vychloubání je silnější než ty.Takže laskavě tady nepiš o někom že se chce zviditelnit. A už mám toho tvého blbého kecání dost. Jo příště NELŽI TY LH'AŘI že ti Ládes něco scháněl. Dneska jsem s ním mluvil.

    NAzbest - Profil | Čt 30.7.2009 13:51:28

    Fery >> souhlas-se vším.
    A proto jsem napsal,že otázka stupidní,jako ostatní jeho díla.
    Touha po publicitě je tak mocná,že se někteří i zesměšní-jen když jsou aspoň trochu vidět:-))

      NFery - Profil | Čt 30.7.2009 13:35:58

      ..a abych odpověděl na otázku,tak mě připadá trochu divné se ptát co je lepší..každý rozumný člověk pochopí,že pro rybu je lepší okamžitá smrt,než hodiny ve vezírku a pak cesta ve vyhřátém autě domu,kde ji šoupnem do ledové vany,aby jsme ji nakonec stejně zabili..

        NFery - Profil | Čt 30.7.2009 13:33:19

        2Livecrew >> kdyby mu to vadilo a nechtěl se hádat,tak to smaže..a hlavně do nikoho se nikdo nenaváží zbytečně..akce vyvolá reakci..Malda si za to svým vystupováním na Mrku může sám..

          N2Livecrew - Profil | Čt 30.7.2009 13:25:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Myslím, že Malda tu otázku myslel vážně. Mně osobně se tato otázka nelíbí. Spousta lidí se tu do Maldy naváží dost zbytečně a někdy i trapně. Na druhou stranu Malda je dobrej objekt na prudu..

            NFery - Profil | Čt 30.7.2009 13:23:16

            Malda512 >> ano..já rejpu a přiznám si to..ale jen do tebe,protože jsem nikoho hloupějšího na Mrku nenašel..do kterékoliv debaty(kde jsi vystupoval) jsem nakouk,tak to byla z tvoji strany jedna perla vedle druhý a hlavně neustálé napadání a vulgarity vůči ostatním..teď se ti to jenom vrací..

              Npetr b. - Profil | Čt 30.7.2009 13:18:16

              Fery >> to je možné, ale holt ne každý může sledovat na mrku vztahy a kdo ke komu má jaké antipatie a ne každého by to bavilo .... takže pokud jde zadavateli o něco jiného než o odpověď na otázku, tak to neposloužím ... :-)

                NMalda512 - Profil | Čt 30.7.2009 12:51:50

                Fery >> Fery - ® St 29.7.2009 23:03:12
                Malda512 >> mě psalo spousta lidí o tobě,abych si na tebe dal pozor,že máš místo mozku z anabolik kostku..taky jim věřim
                Co ty nato? A teď mi vysvětli oco jde tobě?

                  NMalda512 - Profil | Čt 30.7.2009 12:41:11

                  Fery >> Můj názor je že některé dané druhy mohou být schopné rozpoznat nějaké barvy. Například štika.Jenže to máš to samé jak pes a kočka.také se spekuluje zda vidí barevně.A co se týče jeho otázek tak se jednalo pouze o konstatování a né nějaké zesměšnování,ale to jsem psal ihned.Ono někoho ztrapnovat kvůli ozázce mi přijde docela ubohé. A Azbest nedělá nic jiného. A pokud si přečteš různé otázky tak je to vždy on kdo tady s tím začíná.A pokud by jsi byl trochu všímavej tak bys si všiml že jsem několik odpovědí promazal.Tak nepiš hlouposti. A co se týče tvé maličkosti, tak právě ta byla první ,která mně začala napadat. Já jsem tuto otázku vedl v klidném duchu. A to mně nemůžeš vyvrátit.Vyrypujete tady a pak máte ještě tu drzost někoho obvinovat. Měli byste se v první řadě trochu také zamyslet a né tady někomu něco podsouvat. Je to prostě tak že vy použijete jen to co se Vám hodí, abyste mohli potom rozvádět trapné dabety. Když se Vám to tak moc nelíbí tak sem nepřispívejte a nevšímejte si této diskuse. Dík

                    NFery - Profil | Čt 30.7.2009 12:41:04

                    petr b. >> zadavateli nejde o odpověď k tématu,ale o něco uplně jinýho..kdyby mu to vadilo,tak neni nic jednodušího,než odpovědi mimo téma mazat..jeho to ale baví..pořád bude psát,jak to Azbest nemá v hlavě v pořádku a že ho nezajímá,ale jeho osobu si do "ignorovaných" nedá,protože ho baví se s ním dohadovat a to se týká i ostatních,včetně mojí maličkosti..

                      Npetr b. - Profil | Čt 30.7.2009 12:31:40

                      no zase veselá otázka kde je skoro každá odpověď k tématu :-)
                      úlovek usmrcuji většinou na chatě pár metrů od vody, u vody málo kdy, domu živé ryby nevozím, problém si ponechat rybu v haltýři a zabít jí pár dnů po ulovení také nemám .... ať tak či tak, každý by měl vycházet ze svých podmínek a těm se přizpůsobit...

                        NFery - Profil | Čt 30.7.2009 12:29:20

                        Malda512 >> co je špatnýho na otázce,jestli vidí ryby barevně?..o tom se totiš vedou diskuze a nikdo to 100% nemůže říct..ty víš jak to je?..třeba i v závislosti na hloubce atd?

                          NMalda512 - Profil | Čt 30.7.2009 11:40:28

                          Zikmund >> Zřejmně je tvé chápání pomalejší. tak ti pomůžu.Někdo ji zabije u vody a potom ukončí lov.Naloží mrtvou rybu a odveze ji domů. Pokud si prostuduješ RŘ tak zjistíš že to umožňuje.Někdo jinej ji zase zabije dá ji do tašky a chytá dále,neboť mu to přijde humání vůči rybě. Je to jen a jen každého věc. A nedělej tady chytráka ohledně nějakých výrazu protože mně ta tvoje duvtipnost pro detaily vůbec nezajímá.Pochud nejsi schopnej pochopit jednoduchý zápis tak to asi máš v životě docela těžké.

                            NVenca888 - Profil | Čt 30.7.2009 8:30:26

                            Azbest >> proč ne? já mu srdce probodnu vždycky. Tak nečinim až tak kvůli rychlý smrti ryby (ta je zaručená přerušenim žaberních oblouků), ale kvůli tomu, abych jí vykrvil.

                              NVenca888 - Profil | Čt 30.7.2009 8:26:48

                              vikicz >> myslíš, že kapr patří na háček a na podložku, když jsi tak úzkostlivej? zkus se ho na to zeptat, jak se mu tam líbí...

                                NPLCH - Profil | Čt 30.7.2009 2:19:20

                                Většinou až doma....

                                  NAzbest - Profil | Čt 30.7.2009 1:11:34

                                  Malda512 >> ano to je výraz.

                                    NMalda512 - Profil | Čt 30.7.2009 0:55:55

                                    Azbest >> Co to je za výraz NEČEŠTINSKE' to je nějaký výraz? Co pane dokonalej?Přestan tady trapasit a běž zjistit zda vidí ryby na závodech tvé červy barevně.

                                      Nvikicz - Profil | Čt 30.7.2009 0:54:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      nejlepši je ulovek položit na mokrou podložku, změřit, zvažit, ošetrit, vyfotit a pustit tam kam patří!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zpět do vody!!!a ne na pekáč!!!

                                        NAzbest - Profil | Čt 30.7.2009 0:32:59

                                        Malda512 >> :-))))))))))))))))))))))))))))))
                                        1)Všeználek je vlastní jméno (kniha od Nikolaje Nosova-Neználek) a tudíž se píše s velkým písmenem na začátku
                                        2)"achytrák" je další novotvar?
                                        3)"káže jím" znamená "káže konzumuji"?
                                        4)Opakovat v jednom souvětí spojku "ale" více,než jednou se nedoporučuje.Je to nečeštinské.
                                        5)Interpunkci nebudu hodnotit-v tomto oboru je zde chyb příliš.
                                        6)Spisovné a nespisovné výrazy kombinovat v jedné větě-zní to křečovitě.

                                        Jinak pěkné:-)

                                          Červené karty: Zikmund