Zabít ihned nebo až doma?

Chci se Vás zeptat zda usmrcujete ulovek hned u vody a nebo jej máte třeba ještě několik hodin doma živej? Co je podle Vás lepší?
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 29.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Kde ji zabít?

A) Dělám to ihned u vody.55%

B) Beru si ji živou domů32%

C) Nechávám ji živou i několik dní.6%

D) Humálně ji zabiji a pokračuji v lovu.7%

Od 29.7.2009 hlasovalo 207 čtenářů.

Malda512 - Profil | St 5.8.2009 21:40:35

Děkiji všem za jejích příspěvky.

    omambik - Profil | St 5.8.2009 12:35:14

    Fery >> Ty víš ja je to myšlený

      2Livecrew - Profil | St 5.8.2009 11:24:31

      Fery >> Babička je určitě v cajku..

        Fery - Profil | St 5.8.2009 11:13:55

        omambik >> souhlas..i když babičce(když ještě byla na živu) jsem kapra občas přines..měla vždycky velkou radost..

          2Livecrew - Profil | St 5.8.2009 10:39:48

          LudaT >> Vidím, že tenhle rybář neleží v žaludku jen mně..

            omambik - Profil | St 5.8.2009 10:36:33

            Fery >> Nikdy jsem nenapsal že jsem ortodoxní jen muj názor je co se třeba týká kapra ta co je pod 55 a nad 70cm by mělo jít zpátky do vody a počet kusů za rok by měl mít taky nějakou hranici a ne co se tady člověk občas dočte a to nemluvím o rybodarech srtýček horní , dolní, babička za lesem, před lesem, soused vpravo vlevo přez ulici apod....

              Fery - Profil | St 5.8.2009 10:15:03

              omambik >> už jsem se lek,že jsi taky ortodoxní:-)

                omambik - Profil | St 5.8.2009 9:47:42

                Fery >> 30 kg ne ,ale pro mně je to tak strop a odpovídá to tak 6 kapříkům

                  Piskořík - Profil | St 5.8.2009 9:16:43

                  LudaT >> Super zápis, děkuji...;o)

                    Malda512 - Profil | St 5.8.2009 9:13:14

                    TOMAS-___
                    Nejprve píšeš jak moc ti vadí chování druhých a potom napíšeš toto

                    Tomas - ® Út 4.8.2009 22:09:22
                    honza271 >> no, nerad se s rybama dělám, tak taková 50ka nestojí vůbec za námahu
                    Pokud ti 50 nestojí za námahu tak nejsi rybář ale hlupák. Já mám nachytaných kapru přes 90cm docela mnoho, ale i 50 kapra si dovedu vážit i když ho třeba hned pustím. Odporuješ si sám sobě. Ale to jak tě budou ostatní brát nechám na nich.

                      LudaT - Profil | St 5.8.2009 9:02:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tomas poslední reakce na tebe, páč to nemá smysl... Sociálním rybářem jsem tě "tituloval" já a zatím si stojím, co do toho pleteš CaR nechápu, nikdy jsem CaR nebyl a ani ho nějak extra nepropagoval, ale musí to mít nějaký "rozumný" meze pokud by si bral kapry kterých se sype do každý louže jako hnoje tak bych ti s klidem popřál dobrou chuť, ale u dravců je to "trošku jinak". To že se platově pohybuješ mezi horníma 5% ti nebaštím, už jen ty tvoje počty s woblerama apod.. co je proboha komu potom kolik kde urveš wobů? Kolik z toho co zaplatíš za nástrahy jde na zarybnění?
                      Argumentace typu cituji tě "....znám i konkrétní kousky, kteří jsou na rybách denně a denně odchází odchytaní a pak to v hospodě mění za piva nebo zásobujou restauraci a podobně. To mi vadí taky, protože to není normální......" je sice hezká, ale je to jen schovávání se za "ty horší". Ano vždycky je ještě někdo "horší" to ale nijak neospravedlňuje "moje/tvoje/jeho" jednání. Dělej si promě zamě co chceš, projevils svůj názor na veřejném médiu tak musíš čekat reakce je to tvoje vizitka. Pro mě zůstáváš rybářským "vyžírkou".... a ještě by jsi zato chtěl poplácat po rameni.

                        Zikmund - Profil | St 5.8.2009 0:22:43

                        Malda512 >> Pařez zůstane pařezem,a vůl volem. Viď, náš bojácný cenzore?

                          XXXXXL - Profil | Út 4.8.2009 23:08:00

                          omambik >> nikde
                          Ať si každý vezme kolik ryb chce, ale možnost v anketě by měla být pro všechny

                            Fery - Profil | Út 4.8.2009 22:20:13

                            omambik >> neodpověděl jsi mi:-(..tak tak dobrou:-)

                              Tomas - Profil | Út 4.8.2009 22:19:59

                              tak dobrou

                                omambik - Profil | Út 4.8.2009 22:19:28

                                Chlapi čus zábava dobrá , ale jdu bydlet, zítra je taky den

                                  placan - Profil | Út 4.8.2009 22:18:13

                                  czechmade74 >> i Tobě dobrou noc

                                    czechmade74 - Profil | Út 4.8.2009 22:17:28

                                    placan >> ver mi ze s povolanim jsem spokojenej,kasli na to je to jednopreju ti dobrou noc

                                      placan - Profil | Út 4.8.2009 22:16:06

                                      czechmade74 >> tak to jsi se minul povoláním :-))))

                                        czechmade74 - Profil | Út 4.8.2009 22:15:05

                                        placan >> nekdy staci i jedna veta

                                          czechmade74 - Profil | Út 4.8.2009 22:13:50

                                          omambik >> tak to jsi rekl presne,jako splachnuti hajzlu......

                                            placan - Profil | Út 4.8.2009 22:13:07

                                            czechmade74 >> zkus to třeba mě přesvědčíš. Zajímavé jak si umíte udělat názor na někoho,koho jste v životě neviděli a neznáte ho. Podle dvou vět víte kdo je dobrej a kdo špatnej. Já mám svoje motto: Věřím tomu co vidím na vlastní oči. :-)))))

                                              omambik - Profil | Út 4.8.2009 22:11:19

                                              Tomas >> Je mi tě líto, jako v každé diskusi z důvodu prymitivní provokace se vždycky dostaneš mimo rámec daného tématu a proto si stále myslím, že jseš jan tluč huba s cílem zaujmout pozornost svýma zvláštníma názorama a zřejmě se ti daří,diskuse s tebou je to samé jako když spláchneš na hajzlu, snad ostatní diskutéři to taky pochopí a nebudou na tebe nijak zvlášť regovat, protože je to mlácení prázdné slámy , já se dál vyjadřovat nebudu jen proto abych nenasral admina

                                                Tomas - Profil | Út 4.8.2009 22:09:22

                                                honza271 >> no, nerad se s rybama dělám, tak taková 50ka nestojí vůbec za námahu.

                                                  Tomas - Profil | Út 4.8.2009 22:08:23

                                                  já jsem úplně normální, jen se nebojte, ale nadzvedávají mně ze židle kecy tady na MRKu, které tady někteří prezentují a tak záměrně provokuju. Já přeci taky nikomu nekecám do toho, jak s ulovenou rybou naloží a respektuji to. Je fakt, že znám i konkrétní kousky, kteří jsou na rybách denně a denně odchází odchytaní a pak to v hospodě mění za piva nebo zásobujou restauraci a podobně. To mi vadí taky, protože to není normální. Ale stejně neřeknu ani popel. Našěstí jde jen o kapry většinou, tak jsem v klidu. BTW, kdo chodíte na Rozkoš, tak jste možná zaregistrovali, jak se tam v rozporu s RŘ rabují candáti.

                                                    czechmade74 - Profil | Út 4.8.2009 22:08:03

                                                    placan >> treba jen tak,nema cenu vam neco vysvetlovat....

                                                      Fery - Profil | Út 4.8.2009 22:07:30

                                                      omambik >> tobě se fakt zdá 30kg ryb ročně jako masaření?

                                                        dino2 - Profil | Út 4.8.2009 22:06:25

                                                        Malda512 >> Zeptej se na něco jiného a tuhle diskuzi ukonči co ty na to?

                                                          Červené karty: Zikmund