Zabít ihned nebo až doma?

Chci se Vás zeptat zda usmrcujete ulovek hned u vody a nebo jej máte třeba ještě několik hodin doma živej? Co je podle Vás lepší?
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 29.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Kde ji zabít?

A) Dělám to ihned u vody.55%

B) Beru si ji živou domů32%

C) Nechávám ji živou i několik dní.6%

D) Humálně ji zabiji a pokračuji v lovu.7%

Od 29.7.2009 hlasovalo 207 čtenářů.

NAzbest - Profil | St 29.7.2009 19:22:12

Mrknato >> mně například zajímá,co drda píše,což se o tvých příspěvcích ze sta procent rozhodně říci nedá...

    NMrknato - Profil | St 29.7.2009 19:21:14

    drda >> je to na tobě, usnesení MOMRS jistě znáš...... a oslovuji tě jen proto, že nejsi plný Ťulpas, ale jako poklonu to neber.... ten normalizační tón je stále dost cítit.....

      Ndrda - Profil | St 29.7.2009 19:14:42

      Mrknato >> dlouho to vypadalo, že budu ten poslední, koho na MRKu oslovíš. To už si s tebou opravdu nikdo nechce povídat ?

        NMrknato - Profil | St 29.7.2009 19:00:11

        drda >> tvé příspěvky jsou velmi zvlášní, povrchní, rádo by lidsko-hrajovsko-moralizující, bezpáteřné, bledé..... Nevím koho zajímá co jsi někdy podepsal, nebo podepíšeš.... ale asi bych ti věřil...... 103 kousků měnících výkon RP a ticho.... jsme jen lidé a jde o blaho... to už tu bylo.... to podepíšu zas já.

          NAzbest - Profil | St 29.7.2009 18:58:17

          Venca888 >> s tím probodnutím srdce bych zas tak moc nestrašil,ale oceňuju,že sis jako asi jedinej všiml,že humalnita neexistuje:-))

            NShimPaul - Profil | St 29.7.2009 18:57:45

            Rybu když už si jí beru zabíjim a kucham až doma na zahradě mam tam porcovací prkno na zabijačky tak to mam i bez zbytečnýho bordelu navíc a všechno mam po ruce.

              Nstanda č.. - Profil | St 29.7.2009 18:48:57

              Venca888 >> me ho není lito jen si myslim ze by se mel pustit zpet pak ma v tech vodach neco bejt

                Ndrda - Profil | St 29.7.2009 18:08:11

                tomm >> aha, tak už jsem doma. Asi mu ležíš hodně v žaludku :-)

                  Ntomm - Profil | St 29.7.2009 18:05:03

                  drda >> To nic, já jsem to čekal. Nevím jestli si pamatuješ různé debaty o Dalešicích z loňska ale neile sem původně psal pod nickem Ricky, takže ta nenávist ke mě je v něm trochu zakořeněná. K tomu aby nadával stačí jediné - věcně mu oponovat:-)

                  Třeba tahle debata byla dobrá http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=611625
                  Ale jinak mám v oblíbených ještě další 4, které byly taky vynikající:-)

                    Ndrda - Profil | St 29.7.2009 18:01:12

                    neile >> " tome,ty seš taková pi**,že jsem se rozhodl s tebou neztratit už ani vteřinu času a nebudu se s tebou vůbec,ale vubec a ničem a nikom bavit.pro mně neexistuješ,a jestli tvoje výšplechty tady chce někdo číst a reagovat na ně,prosím,ale já se nehodlám s tebou zase zahazovat jak jsem to udělal minulý podzim.Jen kvuli tobě jsem sem přestal chodit.Pro mně jsi nula.prosím ,abys na moje příspěvky nereagoval,aby sis mně vubec nevšímal a abys mně ignoroval.Prosím tě o to moc.nebo o to požádám administrátora.Nemáš sebemenší důvod se do mně navážet,prosím,ignoruj mně,nereaguj.Ještě jednou tě prosím přede všemi. "

                    Tvůj příspěvek je velmi hysterický. Pokud něco napíšeš na veřejný web, musíš počítat s tím, že na něj může být kýmkoliv reagováno (s tím asi nic nenaděláš i kdybys o to požádal deset adminů). Pokud ještě k tomu napíšeš kravinu, tak že na to někdo zareaguje, je téměř jisté. A máš-li v sobě špetku sebereflexe, tak musíš přiznat, že jedním dechem napsat, že nosíš rybu domů živou a zároveň se snažíš se k rybám chovat co nejšetrněji, je kravina jako dělo. Tedy ze strany tomma podle mě o žádné navážení se do tvé osoby nešlo a pod jeho příspěvky v téhle diskusi se klidně podepíšu..

                      Ntomm - Profil | St 29.7.2009 18:00:51

                      neile >> Tak takhle ty na mě?! Tak ty budeš prosit administrátora abych tě neobtěžoval? :-)))
                      Asi umřu smíchy. Koukám, že i s ostatními máš podobný problém. Máš recht, napiš adminovi ať sem všem zakáže chodit a budeš tu sám, to by bylo něco pro tebe:-)
                      Znovu připomínám, že jsi to ty, kdo neustále někomu nadává, protože mu docházejí argumenty.

                      prosby nepomůžou, ani před svědky:-)

                        NVenca888 - Profil | St 29.7.2009 17:18:07

                        Mrknato >> já jsem teď spíš narážel na to slovo HUMÁLNÍ... :-)

                          NMrknato - Profil | St 29.7.2009 17:18:00

                          mirmen >> pro mě na rybách čas přestává existovat, tedy čím dál tím častěji provádím opatření, abych "sousto" na které se fakt těším, neznehodnotil.... např. i u lehce zapařeného lipana ti i za chvilku "vyjedou" žebra z masa....

                            NMrknato - Profil | St 29.7.2009 17:14:38

                            Venca888 >> Jde o to, zda-li věc můžeš zabít..... Prohlásit např. psa za věc, je k "zabití" toho, kdo to prohlásí..... jakýmkoliv způsobem, vč. nehumáního.....

                              NVenca888 - Profil | St 29.7.2009 16:40:05

                              splavek >> humální zabití určitě neexistuje...

                                Nsplavek - Profil | St 29.7.2009 16:31:08

                                Mě se v té anketě líbí otázka :Humálně ji zabiji.Co je humální zabití,je zabití vůbec humální?Když si rozhodnu nějakou rybu ponechat,tak ji zabiji před odchodem od vody.Když to je v zimě nebo v období chladu(pozdní podzim,nebo brzké jaro)tak ji zabiji hned.
                                U této otázky můžeme parfrázovat Hamleta,,Zabít,či nezabít,to je oč tu běží.V tomto moři běd a nenávisti.............

                                  Nmirmen - Profil | St 29.7.2009 16:17:21

                                  Mrknato >> Osvědčila se mi tato palička .. kovová , dobře uchopitelná , skladná , pracuje spolehlivě ( včera sumeček, po třesknutí do kebulky se nad noční hladinou nese dobře známý, tupý zvuk ).
                                  Zajímavé informace " jak zabít" jsou i v archivní otázce www.mrk.cz/diskuse.php?id=9623

                                    Nmirmen - Profil | St 29.7.2009 16:12:36

                                    Mrknato >> jasně, kopřivy ( a nejsou-li, tak např. pelyněk aj.) jsou vhodné, hlavně v letních pařácích .. pokud ale budu brzy doma, tak to neřeším.
                                    Pokud kuchnu na řece mimo aglomeraci , jdou vnitřnosti nasekané na několik kusů do vody ( s propíchnutým vzduchovým měchýřem .. samozřejmě ) potravní řetězec se rychle postará
                                    A na břehu pod trochu listí , mravenci apod. se postarají velice rychle.

                                      NVenca888 - Profil | St 29.7.2009 15:57:03

                                      osobak >> standa č.. >> nedostávej ho z vody vůbec, když je ti ho tak líto... choď bez prutů a chytej lelky..

                                        Nsatano - Profil | St 29.7.2009 15:47:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Malda512 >> ak, tak pred odchodom od vody, kedze vacsinou sme na rybacke cca 2 dni. Zabitie: prerezanim miechy za hlavou. Na navodoch z Trebone (http://www.mrk.cz/bleskovky.php?id=11721 ) je aj navod ako kapra zabit (klepnutie po hlave a nozom do srdca), mne sa ale zda pretatie miechy (2 sekundovy akt) rychlejsie a teda o nieco "humannejsie". Ked to tak po sebe citam, zarytym odporcom brania ryb muselo prave dojst zle :-(

                                          Červené karty: Zikmund