Zabít ihned nebo až doma?

Chci se Vás zeptat zda usmrcujete ulovek hned u vody a nebo jej máte třeba ještě několik hodin doma živej? Co je podle Vás lepší?
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 29.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Kde ji zabít?

A) Dělám to ihned u vody.55%

B) Beru si ji živou domů32%

C) Nechávám ji živou i několik dní.6%

D) Humálně ji zabiji a pokračuji v lovu.7%

Od 29.7.2009 hlasovalo 207 čtenářů.

NPvl - Profil | Ne 2.8.2009 17:51:43

Mrknato >> Poslední přání --rozhoupat

    NMrknato - Profil | Ne 2.8.2009 17:50:27

    Pvl >> proč hned? Dej mně ještě šanci....

      NMrknato - Profil | Ne 2.8.2009 17:49:50

      Pvl >> Párek si nedáš, ale příspěvků si naložíš plný talíř .. není blaf jako blaf.

        NPvl - Profil | Ne 2.8.2009 17:48:29

        Jinak k otázce : zabít hned :o§))

          NMrknato - Profil | Ne 2.8.2009 17:47:03

          Fery >> Pokud máš základní vzdělání, tak se tě to ale netýká, ale přesto nečteš, nevíš, fabujuješ.....

            NFery - Profil | Ne 2.8.2009 17:35:39

            Mrknato >> prostě plácáš jak se ti to hodí..cituji"ale moderní kapraři každého odneseného kapra obrečí"..tohle jsi napsal..je to holý nesmysl a víš to i ty sám..s tebou je jakákoliv diskuze k ničemu:-)

              NPvl - Profil | Ne 2.8.2009 17:34:10

              Mrknato >> Párek a pivo nechám Tobě když jsi na to přišel . Párek je dost podobný blaf jako většina příspěvků.

                NMrknato - Profil | Ne 2.8.2009 17:31:25

                Pvl >> No tvojí bubertě to ale zasejc moc nepomůže, zastydne mrcha.... Musíš to masírovat.... Párek a pivo jsi už měl? Asi ne, nedal jsi na mou radu a máš hlad....

                  NMrknato - Profil | Ne 2.8.2009 17:28:42

                  Fery >> No do 10000,-Kč na jedom revíru, ale když jsi trochu do světa a jedeš po osobácích, tak jen na soukromácích se na 50000,- nezastavíš..... Myslím spánek sekubumerang, můčky, 3-6 prutů, bivak, zavážení, sakování, Klinik, předložky, K70, tedy to vše, co se na svazovce nemůže a co prosazujete......

                    NDr.Ploutvička - Profil | Ne 2.8.2009 17:25:11

                    Fery >> Netvrdím že tu každý bojuje za to aby každá ryba šla zpět do vody,ale v některých diskuzích co jsem zde četl to vypadalo jako že vzít rybu je hřích :-).Odvážet trofejní ryby je už jiné kafe a to už pochopím když se někdo rozčiluje.Sám jsem se stal svědkem kdy rybář zdolal krátce po sobě dva kapry nad 80cm a oba odnesl.

                      NPvl - Profil | Ne 2.8.2009 17:25:02

                      Mrknato >> To je dobře! Ochladí se a snad se to s Tebou vylepší . Kééééééééž by mi to vyšlo .

                        NMrknato - Profil | Ne 2.8.2009 17:23:21

                        Pvl >> Chčije a chčije už asi hodinu..... Za Chrudimí ale ještě ani kapka...

                          Nomambik - Profil | Ne 2.8.2009 17:18:20

                          Fery >> Souhlasím s tebou a zároveň odsuzuji kolegy kteří plní mrazáky rybama kteté zzovna dosáhly stanovené lovné míry

                            Nomambik - Profil | Ne 2.8.2009 17:14:38

                            Určitě tato diskuse má svů účel, taky se snažím k ulovené rybě chovat co nejšetrněji ať si ji chci vzít a nebo ne. Je by mně docela zajímal názor ( těch kolegů co to to téma dle mého názoru trošku už zatlačtlačujou do extrému že se divím proč chytají ryby na háček) na cestu Vánočního kapra od výlovu až na vánoční stůl a jsou to ryby 2 -8kg a dělají to profíci cechu rybářského. Samozřejmě se tím nechci nikoho dotknout.

                              NPvl - Profil | Ne 2.8.2009 17:11:56

                              Mrknato >> Jak ? Už je u vás po dešti ?

                                NFery - Profil | Ne 2.8.2009 17:10:21

                                Mrknato >> ty zas plácáš:-))

                                  NFery - Profil | Ne 2.8.2009 17:09:08

                                  Dr.Ploutvička >> nevím co pořád máte s tím,že člověk který si veme rybu je nazýván masařem..kde jsi to četl?..kdo ti řekl,že jsi masař,když si vemeš rybu k jídlu?..je to holý nesmysl..takhle občas vystřelý jen nějaký kaprařský mládě,který si myslí,že sežralo šalamounovo hovno..každý rozumný kaprař chápe,že nelze za současného stavu pouštět všechny ryby zpátky..za pár let by lezly hlady na břeh..vzít si rybu k jídlu je naprosto normální a já doufám,že to normální i zůstane..to co většině kaprařů vadí,je zabíjení trofejních ryb,ale to je uplně jiná otázka..

                                    NSAMI - Profil | Ne 2.8.2009 17:08:14

                                    Filinon >> prsne tak, a kdys chytneš kapříčka tak si ho pěkně zasakuj na tři hodiny, potom ho pěkně povoz po vodičce na nafukovací matraci, potom se s ním půl hodiny foť, potam mu vydezinfikuj dírku po háčku, zalep flastříkem, učeš mu šupinky ať je trošku fešák a potom ho pusť (-:

                                      NMrknato - Profil | Ne 2.8.2009 17:06:24

                                      Dr.Ploutvička >> Jsi asi zmaten, ale moderní kapraři každého odneseného kapra obrečí, jelikož se jim snižuje počet potencionálních "jízd". Nechápou co je to hospodaření, mimo pár jedinců, kteří dokončili základní školu, ale i ti chtějí to samé za 1000,- Kč od svazu, co by je jinde stálo 30000-50000,-Kč . No nechtěj to....

                                        NFilinon - Profil | Ne 2.8.2009 17:02:41

                                        takze abych byl "pravej rybar" tak musim bejt vegetarian a zrat kukurici? :D

                                          Červené karty: Zikmund