Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Pelci - Profil | So 8.1.2011 20:55:37

Plotičkář >> hele, ale mě přijde nejspíš ráno elektrikář a nevim jak dlouho tu bude

    Plotičkář - Profil | So 8.1.2011 20:54:12

    Pelci >> Jestli se tam dostanem tak na vracák.

      Pelci - Profil | So 8.1.2011 20:52:59

      Plotičkář >> Kam chceš vyrazit?

        Plotičkář - Profil | So 8.1.2011 20:46:01

        Pelci >> Zdar chlape. Zejtra chci zkusit zajet na ryby, nechceš se připojit?

          Plotičkář - Profil | So 8.1.2011 13:19:36

          messers >> Čoveče, měl sem pocit že to máš vošéfovaný. A to si mne chtěl chudáka invalídu tahat po nějakejch ledovejch polích. Že se nestydíš, takovej velkej kluk a takhle vyvádí. Co hoblinka zůstal celej?

            messers - Profil | So 8.1.2011 11:55:17

            Nazdar chlapi.Tak to bylo fiasko a ostuda.Projeli jsme více úseků a na horních tocích všude led.Ani jsme si nenahodili.Do toho ještě ten déšt.Kujva,to byla jybačka.Dopjdele,zkujvená zima.Brrrr.

              Huli - Profil | Pá 7.1.2011 22:08:19

              messers >> s pilinkou Syblíkem nikam nejezdi, je to hroznej pytlák :D

                Plotičkář - Profil | Pá 7.1.2011 13:18:56

                messers >> Tak to mne dost mrzí, s vámi dvěma bych jel hned. Jenže jaksi hvězdy mému přání nejsou nakloněny. Tak snad příště, koukejte lapnout nějakou šupinu i za mne s Píňasem. Ps. Nebo ne, za mne to stačí.

                  messers - Profil | Pá 7.1.2011 13:12:21

                  Ty bláznivá plotičko,jak se můžeš válet,když je venku tak super počásko?Už mám za Tebe náhradu na zítřejší rybačku.Jedu z truhlářem Syblajsem.

                    Pelci - Profil | Pá 7.1.2011 12:55:08

                    Plotičkář >> Tady to klouže pořád.

                      Plotičkář - Profil | Pá 7.1.2011 12:29:21

                      Pelci >> Jenom sem na dnešek plánoval zubaře, skončilo to jinak. Ostatní snad do práce jeli.

                        Plotičkář - Profil | Pá 7.1.2011 12:16:33

                        Pelci >> Nazdar, tak už to u vás přestalo klouzat? Tady to ráno bylo docela zajímavé. Sotva sem doklouzal k holičce a k zubaři. Zubařka má na dveřích napsáno že pro náledí nedorazí a tak sem si aspoň nechal opíchnout ty bolavá záda. Kuwa to je už pohoda. Mám prej aspoň dneska a zejtra ležet, no ten doktor se snad zbláznil.

                          Pelci - Profil | Pá 7.1.2011 12:12:26

                          Plotičkář >> Jste dneska doma jo?

                            Pelci - Profil | Pá 7.1.2011 12:12:07

                            Píňas >> Nazdar. kdy jste lapaly ty amury? To jsem byl zrovna v nemocnici. Koukám, že bylo i dost málo vody co?

                              Píňas - Profil | Pá 7.1.2011 8:52:06

                              Plotičkář >> ahoj

                                Plotičkář - Profil | Čt 6.1.2011 22:59:43

                                Pelci >> Lapal sem na ně pod drátama s Jarynem, dyk víš který to sou. Snad budou chodit i letos, zustalo jich až dost. Když nebudou fungovat tak je rozemelu do šrotu na násaďáky. To bude zase doprčic lováků za nástrahy. Ty šupíci sou víc rozmazlený než moje kočka, ta potvora žere už jenom šunku a paštiku.

                                  Pelci - Profil | Čt 6.1.2011 22:42:04

                                  Plotičkář >> Co máš zase za pelety? Něco novýho? i na svazovkách?

                                    Plotičkář - Profil | Čt 6.1.2011 22:40:14

                                    Pelci >> No jasně, že se zkusej. Koule zkoušet nebudu, ale chci zkusit moje top pelety, už si je v akci viděl. Pelety sou max. co budu zkoušet, koule rozhodně letos neplánuju.

                                      Pelci - Profil | Čt 6.1.2011 22:27:42

                                      Plotičkář >> To je fakt. :))) Když ten velkej kapr to bude chtít, tak to veme.:))
                                      Na tom VŠ ty koule zkusím, ale naší klasiku stopro taky.

                                        Plotičkář - Profil | Čt 6.1.2011 21:49:06

                                        Pelci >> Přesně tak a na svazovkách fungují skvěle. Na soukromáku je to o dost horší, jenže kapra 65 ze soukromáku si vážim víc než 90+ ze soukromáku.