Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Pelci - Profil | Čt 6.1.2011 21:43:52

Plotičkář >> Myslíš naší klasiku?

    Plotičkář - Profil | Čt 6.1.2011 21:43:12

    Pelci >> Odpuzovat nebo lákat, to máš jedno. Píňas věří že na to chytne tu nej rybu. Já preferuju jiný nástrahy a sem spokojenej

      Pelci - Profil | Čt 6.1.2011 21:26:12

      Plotičkář >> Já myslel, že na ten smrad by měl něco nalákat a ne odpudit

        Plotičkář - Profil | Čt 6.1.2011 21:24:51

        Pelci >> Byl sem u toho, když to patlal dohromady a vařil. Ty foe, tim smradem skoro vystěhoval půlku kempu na Orlasu. Na druhou stranu nedavno sem měl od něho v ruce a u nosu moc příjemně voňavé koule, mám pocit něco jako směska limetka citron.

          Pelci - Profil | Čt 6.1.2011 21:19:21

          Plotičkář >> Nazdar. Hele jestli nemusíš, tak nevyjížděj. Jel jsem z Orlasu hodinu a půl. Všude zasekaný kamiony a autobusy. Na celý Strakonický je náledí jako prase.
          Škoda, že jsem neměl brusle, bych byl doma rychlejc. Fakt kalamita

            Pelci - Profil | Čt 6.1.2011 21:14:36

            Píňas >> Cejtím ten smrad těch sardinek z boilies až ke mě domu.. :)))

              Plotičkář - Profil | Čt 6.1.2011 20:35:26

              NOVAS >> To se opravdu blbě vstává, ale synek toho zneužívá aby se nemusel učit na druhý den do školy. Takže přiletim ze stavby, čapnu rohlík se salámem a jedem si sednout na pár hodin na Hořičičku, Drásov nebo Pecovák. Je to takové rychlé náhradní řešení rybařiny. Delší akce nebo ranní vstávání zásadně mladej zatracuje. Vyhovujou mu ty kátké odpolední akcičky.

                NOVAS - Profil | Čt 6.1.2011 20:02:36

                Plotičkář >> kluci sice koníčky nestřídaj , ale zase jsou blázni do fotbalu(já už jen jako divák). Takže víkendy jsou nabitý(někdy hrajou i dva zápasy) a je boj vyšetřit čas na nějakou delší rybačku.Takže jezdáme i po práci , ale to se zas ráno v 5,00 blbě vstává do kolbenky :-( .
                Je to boj :-)

                  Plotičkář - Profil | Čt 6.1.2011 19:27:06

                  Píňas >> Jo násadu od krumpáče, to máš pučené zase z práce co ? No ty si nedáš pokoj. PS: Až budeš psát příspěvek určitému člověku na MRKu tak předtím klikni na jméno člověka kterému píšeš, pak se to u něho ukáže že má novou reakci.

                    Píňas - Profil | Čt 6.1.2011 19:18:52

                    to nepomůže,ale mám tady pěknou násadu od krumpáče, to by zabralo určitě,jedna dobře mířená a je po blesti :-))))

                      Plotičkář - Profil | Čt 6.1.2011 19:10:00

                      Píňas >> To je poprvé co u kompu stojim, bojim se sednout, bolí to jako čert. Dostal sem od maminy nějaký kapky, tak snad zaberou.

                        Píňas - Profil | Čt 6.1.2011 18:59:38

                        Jak to vypadá s tím tvým hrbem? Mám tady pro tebe ty šéfovi papíry

                          Plotičkář - Profil | Čt 6.1.2011 18:50:02

                          Píňas >> A úúúúš je to tady, samé koule.

                            Plotičkář - Profil | Čt 6.1.2011 18:49:21

                            Pelci >> No to já přece nevím. To je tvoje partička kumpánů, já přijel pouze na návštěvu. HIHIHIHIHIHI

                              Píňas - Profil | Čt 6.1.2011 18:39:42

                              moje koule nechte na pokoji,ty jsou v naprostém pořádku(zatím) :-)))))

                                Pelci - Profil | Čt 6.1.2011 18:34:57

                                Plotičkář >> Co tam dělá ten vožrala v tom rohu toho stanu? Já na skládání vercajku mám lidi. Takový obušci z pytlem ven

                                  Plotičkář - Profil | Čt 6.1.2011 18:34:54

                                  Píňas >> Prachsprostá fotomontáž !!!!!!!!

                                    Pelci - Profil | Čt 6.1.2011 18:33:13

                                    Píňas >> To jo, hlavně když ten chlast vykalíš a pak prázdnou flašku podstrčíš Plotičkářovi.

                                      Plotičkář - Profil | Čt 6.1.2011 18:32:54

                                      Pelci >> Jo jenom semnou? Pošlu foto ať se rozpomeneš, Na Píňasovo domácí koule taky přijde řeč, jen je třeba chvilku vydržet a on se rozjede.

                                        Píňas - Profil | Čt 6.1.2011 18:31:36

                                        Vy jste na mě jak na cizího páni kamarádi. Vzpomínáš jaká je se mnou legrace? :-)))))