Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Pelci - Profil | Čt 6.1.2011 18:26:07

Plotičkář >> vždyť já chodím jenom s Tebou na rybky. Rozjel se pěkně ta Pipína, ale oni mu za chvilku dojdou fotky a bude v pr.... :))) Hlavně ať si nechá boilies zabalený

    Plotičkář - Profil | Čt 6.1.2011 18:16:54

    Pelci >> Tvoji kamárádi totiž mají špatnej vliv na dospívající mládež, takže ho raději beru jen na rybačky ve dvou. Taky jen když se mu chce za loňskou sezonu byl u vody sice jen 35x , ale aspoň to.

      Plotičkář - Profil | Čt 6.1.2011 18:12:56

      Píňas >> Názdáár. Ty to tady teda plníš, Od února jenom děláš monitora a konečně sem taky něco přispíváš. Na tvoje moudra se už těšim :-) :-) :-) :-) :-)

        Pelci - Profil | Čt 6.1.2011 18:07:17

        Plotičkář >> Za tu dobu co s Tebou jezdím na rybky, tak tvůj synátor s náma nebyl ani jednou

          Plotičkář - Profil | Čt 6.1.2011 18:06:38

          Pelci >> Čus Pelci. Ten starej stojan sem podědil po Píňasovi a pak skončil u tebe a pak že se stará rybářská výbava k ničemu nehodí.

            Plotičkář - Profil | Čt 6.1.2011 18:01:17

            NOVAS >> To přesně sem měl na jazyku. Můj starší syn semnou sice nejezdí, ale toho druhého rybařina snad ještě zajímá je mu už 14 let a koníčky střídá jako ponožky. Čekám kdy hodí pruty do kouta a přestane jezdit se starým fotříkem na vodu. :-)

              Pelci - Profil | Čt 6.1.2011 17:56:17

              Plotičkář >> Nazdartek. Pamatuješ co jsi mi dával ten stojan na ty pruty?
              Tak jsem z něj použil ty hrazdičky a pasujou mi na to vidličky, tak mám perfektní stojan.

                Pelci - Profil | Čt 6.1.2011 17:54:40

                Píňas >> Jen nepovídej.. :))
                Taky užse vás nemůžu dočkat.

                  Píňas - Profil | Čt 6.1.2011 17:20:21

                  Už aby to bylo kámo,chybíš nám tam.

                    Pelci - Profil | Čt 6.1.2011 15:42:46

                    Píňas >> To je jasný. nevím teda jestli mi daj ten manipulátor nebo mě šoupnou na avii, ale hlavně, že bud práce

                      Píňas - Profil | Čt 6.1.2011 15:29:02

                      Hurááááá,Pelci se vrátí,konečně tam zase bude pořádný driver,ten co je místo tebe je bídnej. Jo a u mě berou jen plotičkářovi na ty jeho jedy prděj :-))))))

                        NOVAS - Profil | Čt 6.1.2011 8:32:44

                        Plotičkář >> To máš pravdu . Frčí to jak blázen.Moji kluci se mnou jezděj snad o čtyř let.A ,zaplať pánbůh (ač jsem ateista :-) jim to vydrželo. Dneska jim je 15 a 18 a jezdíme spolu pořád.Sice je to čím dál větší problém časově skloubit , ale dělám všechno pro to aby jsme spolu mohli jezdit co nejvíc.Za pár let vypadnou z baráku , ale tyhle společný rybačky mi už nikdo nevezme .

                          Plotičkář - Profil | St 5.1.2011 21:56:46

                          Pelci >> To si piš a pořádně. Máme co dohánět, sakra to budou akce to zas bude na břehu nablito.

                            Pelci - Profil | St 5.1.2011 21:49:11

                            Plotičkář >> tak ................ se vožereme :)))

                              Plotičkář - Profil | St 5.1.2011 21:39:03

                              Pelci >> Tak, tak, to je pravda. Když budou love, tak budou akce a když budou akce tak ......... :-)

                                Pelci - Profil | St 5.1.2011 21:32:09

                                Plotičkář >> Jenom mi řekl, že mi drží flek, je mi jedno kam mě šoupne, hlavně že budou love. :)

                                  Plotičkář - Profil | St 5.1.2011 21:28:42

                                  Pelci >> No tak kuwa to je dobrá zpráva. Na kterej stroj půjdeš jezdit nebo se to teprve rozhodne.

                                    Pelci - Profil | St 5.1.2011 21:20:01

                                    Plotičkář >> Přijdu zhruba v polovině měsíce, 13. jdu ještě na kontrolu, tak podle toho uvdim. Už se na vás těšim!

                                      Plotičkář - Profil | St 5.1.2011 21:08:33

                                      Pelci >> No a kdy teda přijdeš. Už aby si chodil.

                                        Pelci - Profil | St 5.1.2011 20:45:13

                                        Plotičkář >> Já taky. Byl jsem u něj doma a říkal, že mi to drží.
                                        gratuloval k malýmu a mám prej teda normálně přijít. supééééér