Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Plotičkář - Profil | St 5.1.2011 20:40:28

Pelci >> No to je lepší než sem čekal. Kde se teda vzala ta fáma o to padáku.

    Plotičkář - Profil | St 5.1.2011 20:38:14

    Pelci >> Mno, já mu dal odkaz. Vychvaloval jsem tvého potomka a už už tady je.

      Pelci - Profil | St 5.1.2011 20:32:22

      Plotičkář >> Dneska jsem byl za Tomášem Pečenkou a prej mi tam drží flek.
      Tak mu budu věřit

        Pelci - Profil | St 5.1.2011 20:30:56

        Píňas >> Děkuji Píňásku.. :)) U Tebe neberou.

          Pelci - Profil | St 5.1.2011 20:30:19

          Plotičkář >> To čumím, co se tu děje. Kde se ten vykuk tady vzal?

            Plotičkář - Profil | St 5.1.2011 19:49:48

            No jo, přece vim. Jenom sem chtěl říct že ten čas letí nějak rychlejc a rychlejc. Takže koukejte všichni bejt s ratolestma co nejvíc. Každopádně Tě Píňasi vítám na PB jádru.

              Píňas - Profil | St 5.1.2011 19:45:15

              Tak to prrrrr plotičko,moje lape zlaté rybky a krásné sumíky

                Plotičkář - Profil | St 5.1.2011 19:37:01

                Tak pánové to jsem o dost dopředu, mladej lape nástražky už i pro fotříka. Nebojte taky k tomu vaše ratolesti dorostou a ani to nebude tak dlouho trvat. Uteče to strašně rychle. :-)

                  Píňas - Profil | St 5.1.2011 19:36:59

                  Ryby má ráda,a tím nemyslímna talíři,to má zaplať pánbůh po mě.

                    Píňas - Profil | St 5.1.2011 19:13:53

                    Čus pelci,od nás taky velká gratulace a vítej mezi dospělé.Těším se až ho vezmeš k nám k vodě. Rybařím už dlouho ale moje dceruška mě trumfla,dostala zlatou rybku.

                      DejF - Profil | Út 4.1.2011 20:37:03

                      Plotičkář >> foceno jen mobilem, ale krásná momentka z ryb :-))

                        Plotičkář - Profil | Út 4.1.2011 20:31:06

                        :-)

                          DejF - Profil | Út 4.1.2011 20:25:46

                          Plotičkář >> ty foe, arabsky asi neumí :-))) jo, je jí docela rozumět - třeba tatííí umí hezky říct :-)))

                            Plotičkář - Profil | Út 4.1.2011 20:23:06

                            DejF >> To se podá, po čase se naučíte to úžasné žvatlání a dost dobře si pokecáte. Ps: fakt i arabsky.

                              DejF - Profil | Út 4.1.2011 20:17:32

                              Plotičkář >> čte jakýmkoliv jazykem, hlavně mluví takovym zvláštnim nářečim, kterýmu vůbec nikdo doma nerozumí :-)))

                                Plotičkář - Profil | Út 4.1.2011 19:34:40

                                DejF >> To si dokážu představit, některé články se opravdu nedají číst dvakrát. Takže raději hned po okouknutí zničit. Ps: čte malá i anglicky ? :-)

                                  DejF - Profil | Út 4.1.2011 19:30:11

                                  Plotičkář >> to víš, trénink musí být :-)) co už přečetla rybářskejch časopisů ... hromadu ... škoda, že už pak nejdou číst podruhý :-)))))))

                                    Plotičkář - Profil | Út 4.1.2011 19:25:17

                                    DejF >> Zdar chlapáku, tvoje mladá má úžasnej stil držení prutů, tady je znát pravidelnej trénink. Jen tak dál a založíte s Pelcim rybářskej kroužek.

                                      Plotičkář - Profil | Út 4.1.2011 19:21:32

                                      Pelci >> Ty jo, bych to nevydržel, o vejkendu se jedu juknout s feederem na Otavu, tak snad přijde nějaká ta šupina a možná ne, vadit to nebude, hlavně bejt aspoň pár hodinek u vody.

                                        DejF - Profil | Út 4.1.2011 19:18:08

                                        :-)) v 5ti měsících už uměla točit navijákem :-)))