Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NPelci - Profil | Út 4.1.2011 19:12:15

Plotičkář >> Ještě ne. nikam nechvátám. hlavě mi ještě nepřišly prachy za listopad, takže na to nemam. :(

    NPlotičkář - Profil | Út 4.1.2011 18:59:32

    Pelci >> Tak už sem tam poslal další hlas pro Táďu, má už jich požehnaně. Fotky kde chrnim na rybačce má hlavně Píňas ten je fotí a pak si ze mne dělá srandu. Včera sem jel pro nové papíry a ceny celosvazovek jsou stejný jako loni, akorát brigády jsou dražší o padíčko. Takže pohoda, co Ty máš je už taky?

      NPelci - Profil | Út 4.1.2011 18:47:28

      Plotičkář >> Jo a nezapomeň, že můžeš každou hodinu hlasovat pro Tadeáška

        NPelci - Profil | Út 4.1.2011 18:44:35

        Plotičkář >> Zrovna tě nemám na žádný fotce kde spíš. Jinak vím moc dobře jak máš rád spánek (na kaprech)

          NPlotičkář - Profil | Út 4.1.2011 18:22:44

          Pelci >> No jistě, Přece mne znáš, já taky dost často dohánim spánek až na břehu řeky. Posílej další foto ať je vidět jak roste nová generace rybářů.

            NPelci - Profil | Út 4.1.2011 18:11:49

            Plotičkář >> On byl vzhůru, ale pořád bez záběru, tak si na minutku zdřímnul

              NPlotičkář - Profil | Út 4.1.2011 18:06:15

              Pelci >> Dost dobrý, správnej trénink i ve spánku. Jen tak dál !!!!

                NPelci - Profil | Út 4.1.2011 17:58:43

                Plotičkář >> Hele strejdo jak lapám. Děkuji za dáreček.

                  NPelci - Profil | Út 4.1.2011 17:53:39

                  Huli >> To každopádně. Všichni jsme zdraví a to je nejdůležitější

                    NHuli - Profil | Út 4.1.2011 8:15:07

                    Pelci >> i to by člověk přežil.... Hlavní je, že je živ a zdráv jak syn tak manželka ne? :)

                      NPelci - Profil | Po 3.1.2011 20:11:48

                      Huli >> Děkuju. Měl přijít na svět 20.12, ale narodil se 29.12.
                      Kdyby se mazlík narodil až po novým roce, tak by nedostal porodný.

                        NHuli - Profil | Po 3.1.2011 19:23:21

                        Pelci >> gratuluju ti, pěkný dárek k vánocům :)

                          Nčiky - Profil | Po 3.1.2011 11:35:59

                          přeji všem hodně zdraví,a mnoho krásných zážitků u vody do nového roku. A ještě jednou tolik zdraví a lepší časy ,,mrňousovi,, aby měl kam a co chytat.

                            NPlotičkář - Profil | Ne 2.1.2011 22:35:44

                            Pelci >> No mne to baví, žena rybařinu ráda nemá a mladej je někde mezi. No a jak to dopadne to se ještě uvidí. Každopádně povolenku mu zase kupuju. Třeba ho ten povoz na vodu k rybařině zase přitáhne, ale to ukáže až čas.

                              NPelci - Profil | Ne 2.1.2011 22:20:56

                              Plotičkář >> Ne to ho musí bavit viď

                                NPlotičkář - Profil | Ne 2.1.2011 22:16:24

                                Pelci >> No tak tos mne dostal. :-)))

                                  NPelci - Profil | Ne 2.1.2011 21:56:17

                                  Plotičkář >> Na to už je moc starej. Starýho kozla novým kouskům nenaučíš

                                    NPlotičkář - Profil | Ne 2.1.2011 21:49:28

                                    Pelci >> Tak to se mám co učit i já. Co když dám svého synka k tobě do učení. Třeba z něho bude druhej Vágner, když mu dáš školu. :-)

                                      NPelci - Profil | Ne 2.1.2011 21:44:27

                                      Plotičkář >> V 8 letech už bude dělat boilies a tahat kapry 10+

                                        NPlotičkář - Profil | Ne 2.1.2011 21:40:17

                                        Pelci >> Tak to jo. Ještě ukecat maminu aby nám Táďu svěřila a to asi bude drobnej problém. Každopádně chlapíka máš pořádnýho a zbejvá jenom čekat až doroste. Můj synek začal chytat už v osmi letech, sice to teď trochu fláká, ale snad se dotoho zase pustí.