Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NPelci - Profil | Ne 2.1.2011 21:37:40

Plotičkář >> http://pribramsky.denik.cz/miminka/pbdvmiminka03012​011.html


Hlasujte pro našeho bibíčka Tadeáška Pelcnera, :))

    Nlibryb - Profil | Ne 2.1.2011 21:34:21

    Pelci >> No tak to super!

      NPelci - Profil | Ne 2.1.2011 21:31:58

      Plotičkář >> Za pár měsíců bude tahat větší kusany než já

        NPelci - Profil | Ne 2.1.2011 21:30:47

        libryb >> Dneska u malýho byl strejda Plotičkář a dostal od něj proutek a stojan na proutek užjen sehnat mini navi a mužem jít. (ject v kočárku)

          NPlotičkář - Profil | Ne 2.1.2011 21:14:57

          Pelci >> Tak ten se jen tak z něčeho nepodělá, ruce v pěst a vostrej kukuč. Máš doma pořádnýho chlapíka. Gratuluju. PS. Za jak dlouho asi dokáže udržet prut v rukách?

            Nlibryb - Profil | Ne 2.1.2011 21:13:34

            Pelci >> Pěknej kousek! Už má navázaný pruty?

              NPelci - Profil | Ne 2.1.2011 21:10:11

              Plotičkář >> Tak to je ten náš krasaveček. 3,990 kg, 54cm

                NPlotičkář - Profil | Ne 2.1.2011 11:28:34

                Pelci >> No honem, honem, ať je tady ten náš novej parťák. To jako jste už doma?

                  NPelci - Profil | So 1.1.2011 21:39:38

                  Plotičkář >> Nazdárek kámo. Tak už jsme všichni tři pohromadě. Stáhnu fotky a pochlubím se tu s našim novym parťákem Táďou.

                    NPlotičkář - Profil | Pá 31.12.2010 16:08:47

                    Pelci >> To ti teda ten novej rok pěkně začne. :-) Co to že ses včera neozval.

                      NPelci - Profil | Pá 31.12.2010 16:06:08

                      Plotičkář >> Čus. Ještě pořád musí ležet. Nejdřív zítra půjdou lásky domu.

                        NPlotičkář - Profil | Pá 31.12.2010 16:02:52

                        Pelci >> Čus Pelci, tak sem dneska řádil na Orlasu. Zima jak v psinci a ryba žádná, Píňas chytil dvě štiky a jednu ploťku. Co tvoje rodinka, už se trénuješ s kočárem na sněhu?

                          NPelci - Profil | Čt 30.12.2010 22:22:25

                          DejF >> Uvidíme jaký to bude šídlo no. Až budu mít foťák z porodnice doma, tak ho sem šoupnu klučíka našeho.

                            NDejF - Profil | Čt 30.12.2010 21:56:05

                            Pelci >> tak to je mazec ... tak jí pozdravuj a mrňousovi i mamince přeji hlavně zdravíčko ... jo, naše malá už chodí a občas vzpomínám, jaký to bylo, když jenom ležela :-))

                              NPelci - Profil | Čt 30.12.2010 21:36:26

                              DejF >> Díky Moc,ale hlavní zásluhu má mamina, protože chudák trpěla skoro 24 hod. Další chlapák do teamu. už aby chodil

                                NDejF - Profil | Čt 30.12.2010 21:31:52

                                Pelci >> no tak kuwa chlape, gratulace veliká ...

                                  NPelci - Profil | Čt 30.12.2010 21:29:14

                                  DejF >> Jasná zpráva. včera ráno v 7:35 hod. hmotnost 3,90 kg Tadeáš Pelcner

                                    NDejF - Profil | Čt 30.12.2010 21:26:27

                                    Pelci >> zdarec, tak co, už jsi rodil? :-))

                                      Nčiky - Profil | Po 27.12.2010 20:24:21

                                      to víš oba ,,Pečenci,, umí rychle zapomínat jaké to bylo když museli dělat rukama a někdo je vyhodil protože byli ,,prasata,,. Dělám taky stavařinu :-(

                                        NPelci - Profil | Ne 26.12.2010 20:33:27

                                        Plotičkář - 26.12.2010 9:44:08 >> Ještě jeden dáreček od sestry mého Miláčka