Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NPinaMalcus - Profil | Pá 7.10.2011 19:09:13

yvana >> Myslíš jako oběhový čerpadlo.

    Nyvana - Profil | Pá 7.10.2011 19:07:41

    DejF >> Ale tak to neva budou buřty a kopice srandy:-)

      NDejF - Profil | Pá 7.10.2011 19:06:37

      yvana >> to byste nikdo nic nechytil, páč já bych vám to tam celý zamořil :-)))

        Nyvana - Profil | Pá 7.10.2011 19:05:57

        DejF >> I prdlačku koukej už taky dorazit abych tě poznala.

          Nyvana - Profil | Pá 7.10.2011 19:05:14

          PinaMalcus >> Potřebuju pomoc zatopila jsem a nejde mi pumpička tak že jsem asi v hajzlu co?

            NDejF - Profil | Pá 7.10.2011 19:00:07

            1568 >> když to je problém, kamkoliv já přijdu, tak je to s úlovkama bída ...

              NPinaMalcus - Profil | Pá 7.10.2011 18:59:28

              yvana >> Ja už se na toho kluka těšim a na tygřici samozřejmě taky.

                Nyvana - Profil | Pá 7.10.2011 18:57:07

                1568 >> Pane vachmajstr vy jste hlava:-))

                  N1568 - Profil | Pá 7.10.2011 18:55:46

                  DejF >> Nejsi vůbec náročnej:--)))))))))))))Základní rybářský pravidlo:musíš vědět kde je hledat!!!!!!!!!!!!!!!!

                    N1568 - Profil | Pá 7.10.2011 18:50:57

                    PinaMalcus >> Když preferuješ chyť a pusť,tak stačí jenom chyť a nepusť a máš to doma!!!!!!Jéžiš já jsem koumák:--))))))

                      NDejF - Profil | Pá 7.10.2011 18:49:58

                      1568 >> takový úlovky ještě v lístku nemám, tak bych je klidně bral :-)))

                        NPinaMalcus - Profil | Pá 7.10.2011 18:47:13

                        1568 >> Tak bys to moch naučit i mě už bych chtěl přinést domu kapra aby mě věřily že chodim na ryby:))

                          N1568 - Profil | Pá 7.10.2011 18:44:26

                          PinaMalcus >> Háček mu nespadne!!!Já ho to naučil:--)))))))))Spíš mám obavu aby nechytil něco jinýho než si představuje!!!!!(pohlavní nemoc,prej u Slap se dá letos chytit i pár facek apod...):--())))))))))))))

                            NDejF - Profil | Pá 7.10.2011 18:43:59

                            PinaMalcus >> to jsem rád, že chytá někdo stejně jako já ... aspoň v tom nejsem sám :-)

                              NPinaMalcus - Profil | Pá 7.10.2011 18:42:52

                              DejF >> Ja chytám taky bez háčků preferuju chyt a pust.

                                NDejF - Profil | Pá 7.10.2011 18:41:45

                                PinaMalcus >> díkec ... kdyžtak je budu chytat do oka z vlasce, třeba se zadaří :-)))

                                  NDejF - Profil | Pá 7.10.2011 18:41:21

                                  1568 >> to mě budou brát, to si piš :-)))

                                    NPinaMalcus - Profil | Pá 7.10.2011 18:39:35

                                    DejF >> Tak přeju úspěšnej lov jestli ti ten háček nespadne:))))))))))

                                      N1568 - Profil | Pá 7.10.2011 18:37:57

                                      DejF >> Ať Ti berou lumpe:-))))Doufám že se tam někdy slezem!

                                        N1568 - Profil | Pá 7.10.2011 18:34:58

                                        PinaMalcus >> Vždyť neví do čeho se pouští:--())))))))))))))))))))))