Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NDejF - Profil | Pá 7.10.2011 18:34:54

1568 >> hele, dělejte si srandičky z někoho jinýho jo ... jdu zkusit navázat háček, chci ject zejtra na ryby, tak ať nemusim somrovat u ostatních rybářů, aby mi to navázali ...

    N1568 - Profil | Pá 7.10.2011 18:33:42

    DejF >> Teď se zrovna diví!!!Jestli si prej odvahu nepleteš se ztrátou soudnosti:-()))))

      NPinaMalcus - Profil | Pá 7.10.2011 18:33:08

      DejF >> No to jo tak pak dej vědět :))))

        NDejF - Profil | Pá 7.10.2011 18:29:57

        PinaMalcus >> to ještě nic není, to až pozná mě ... :-)

          NDejF - Profil | Pá 7.10.2011 18:29:33

          1568 >> aby se ještě nedivila jo :-)))

            N1568 - Profil | Pá 7.10.2011 18:26:50

            DejF >> Cháchácháchá no teď jsi jí rozesmál!!!!!

              NPinaMalcus - Profil | Pá 7.10.2011 18:25:45

              DejF >> Ale mě už jo.

                NDejF - Profil | Pá 7.10.2011 18:24:07

                1568 >> to ale ještě nepoznala mě :-))

                  N1568 - Profil | Pá 7.10.2011 18:19:01

                  DejF >> Ále pochopila!!!!Už taky chytá,tak dokáže posoudit co je dobrý:-))))))))

                    NDejF - Profil | Pá 7.10.2011 18:16:21

                    1568 >> je vidět, že to nepochopila :-)))

                      N1568 - Profil | Pá 7.10.2011 18:15:39

                      DejF >> Vona prej jestli nejsem ůchyl,proč se mám fotit na Slapech,když se můžu vyfotit doma:---())))))))))

                        Nbaitruner2 - Profil | Pá 7.10.2011 16:17:55

                        messers >> Hele pocem.
                        To máš jako pěkně sepsané ty body a představu.Fakt.

                          Nmessers - Profil | Pá 7.10.2011 14:24:29

                          Nazdar hoši,tak už jsem zase tady,jsem rád,že diskuse se rozjela a že jsou body,které by se měli řešit.Předně k tomu tlaku rybářů.Jsem přesvědčen a je to logické,že když se povolí standardní 24 lovu,tak se rybáři rozprchnou mezi všechny revíry a tvrdím,že pak se protěžované vody vylepší.Celý problém je v tom,že lokalit na 24 je prostě málo.Sezoní koupače neovlivníme i když mi jsme ve větším právu než oni,protože návštěvu u vody máme zaplacenou.Padlo mi tam taky něco o majitelích soukromých pozemků u vody.Každej brečí,jak má málo peněz.Proč si tedy nezřídit plácky na pronájem?Kdo nebude chtít tam nepůjde,komu to bude vyhovovat,ten si může jezdit na ryby i na takovéhle místa.Na druhou stranu,nikdo nechce běhat někde po zahradě,natož na ní sedět.Bavil bych se tu spíše o zátopovém pásmu.Dále byl dotaz jak řešíme WC.Velmi jednoduše.Máme větší kýbl,vyplněný několika vrstvami igelitových saků na odpadky a kálíme do toho.Po skončení akce,se na sacích udělá uzel,kyblík zavřeme víkem a bombu odvezem do popelnice.To je třeba naše řešení.Rozdělávání ohnů-další dotaz,mi používáme propan butan-nerad chodim na dřevo.Pánové,vše je řešitelné,kontrolovatelné a slušný člověk tyto samozřejmosti ani nemusí obhajovat,nebo vysvětlovat.Po úpravě rybářských pravidel by ani s touto problematikou nenastal kolaps,spíše by to byl obrat k lepšímu,protože by se zpřísnili podmínky,pro ty laksenější,až problémový rybáře.Ale nevidím důvod,když v celé evropě se loví odlišně a funguje to,proč u Nás by to nebylo proveditelné.Chce to jenom změny,modernizaci pravidel a kdo je nebude dodržovat,holt bude mít starosti.A to je samozřejmě v pořádku.

                            Nbaitruner2 - Profil | Pá 7.10.2011 12:57:51

                            Jarda Š. >> Souhlasim cos napsal,ale za nějáký ten pátek to tak nebude.Si o5 myslím já.

                              NJarda Š. - Profil | Pá 7.10.2011 10:31:43

                              messers >> To má recht, když jezdíš tam, kde autem nedojedeš až k vodě, ale musíš kus pěšky, tak i na Orlasu nebo na Slapech jsou úseky, kde nikdy není větší koncentrace rybářů než 1-2 na hektar vody.

                                NNOVAS - Profil | Pá 7.10.2011 7:00:46

                                messers >> Protože jsme národ dobytků , jsem pro zrušení 24hod klidně i přes prázdniny.Jak píše šumava , podívej se , jak to u vody vypadá. Jak chceš zpřísnit kontroly?(na Slapech jsem porybnýho nepotkal snad 8 let) Je to jen v lidech a já posun k lepšímu nevidím. Spíš naopak.

                                  Nyvana - Profil | Čt 6.10.2011 22:16:08

                                  1568 >> Příští týden zapomeň Slapy je slezina nezapomeň:-))

                                    NDejF - Profil | Čt 6.10.2011 22:11:21

                                    1568 >> když jí řekneš, že jí vyfotíš toho nejlepšího rybáře na celejch slapech, tak tě určitě pustí :-)))))))))))

                                      N1568 - Profil | Čt 6.10.2011 22:00:51

                                      DejF >> Se tam možná slezem!!!!Jestli mě ta moje pustí!!!:--()))))))))))))))

                                        NDejF - Profil | Čt 6.10.2011 21:55:03

                                        1568 >> to od tebe každej okoukal viď :-))) já budu poblíž na jiném místě tenhle víkend od soboty do pondělka a příští víkend tam budu určitě taky ...