- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Příbramské jádro a okolí
Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
44x v oblíbených a 15x v ignorovaných.
Nyvana - Profil | Čt 6.10.2011 21:41:57
1568 >> Dobře něco dobrého jim dám ale fakt od včera to začalo jezdit nej 70cm a menší co vím v okolí jinak dneska sice menší ale zase jich bylo dost já jich vylupla šest tak snad to počasí to nezkazí.
N1568 - Profil | Čt 6.10.2011 21:38:55
yvana >> Podrž je tam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vypadá to že to klapne,tak se s tygřicí asi objevíme:-())))))))))))))))))
Vypadá to že to klapne,tak se s tygřicí asi objevíme:-())))))))))))))))))
Nyvana - Profil | Čt 6.10.2011 21:33:16
1568 >> No tak včera něco úžasnýho kapřiska moc nádherný tak doufám že jim to opravdu do soboty vydrží.
N1568 - Profil | Čt 6.10.2011 21:27:11
DejF >> Se nediv že těch hovnochytů tam je tolik,já tam totiž párkrát byl!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tuhle sobotu když pánbů dá tak pojedu na orlas,když nedá tak do abeitu,a v neděli makám:-((((((((Co takhle příští víkend???Se možná na půlden urvu!!
NDejF - Profil | Čt 6.10.2011 21:21:48
1568 >> a smát se rybářům hovnochytům :-))) budeš tam tenhle víkend?
N1568 - Profil | Čt 6.10.2011 21:18:12
yvana >> Ivčo vypadá to víc než slibně,doufám že jim to vydrží do soboty!!!!!!!!
N1568 - Profil | Čt 6.10.2011 21:17:04
DejF >> Bodejť bys tam někdy byl,co bys tam dělal,když neumíš navázat ani háček:--()))))))))))))
Nyvana - Profil | Čt 6.10.2011 21:09:40
1568 >> No já vstřebávám ty dnešní ryby:-)
A braliiiiiiiiiiiiiiiii.
A braliiiiiiiiiiiiiiiii.
N1568 - Profil | Čt 6.10.2011 20:58:14
yvana >> Nebyl a do minimálně 22.00 nebude.Musím dodělat nějaký papírování:--(((((((
Nšumava - Profil | Čt 6.10.2011 20:45:46
messers >> kruci píšeš o bordelářích a nadáváš na ně, zcela právem. Uvědom si ale že lov nonstop, tak jak ho chápou český rybáři je takový, že se defakto táboří kdekoliv a zcela divoce , sám píšeš že jezdíte s dětma. Většinu rybářů nezajímá co na to vlastník pozemku... Málokdo by byl nadšenej že jen kvůli tomu, že nějaké občanské združení si prosadí vyjímku ze zákona (denní dobu ošetřuje zákon, né bližší podmínky) tak na jeho pozemku chce trávit třeba týden i víc partička lidí , kteří se tam chovají někdy jak prasata. Stačí objet na podzim místa kde se chytalo a je to hned vidět, zkopané břehy, ohniště v lese, odpadky. Jen tak mimochodem, jak při týdením pobytu řešíte třeba hygienu, záchody ap. Ono právo jednoho, nesmí omezovat toho druhého.
Nbaitruner2 - Profil | Čt 6.10.2011 20:26:21
messers >> Já ti nic nepodsouvám jen ti na ten tvuj nápad s peticí píšu muj vlastní názor.Nic víc a nic mín.
Jo a nevim jak si třeba představujes nonstopku.To má taky ruzný uhel pohledu na to.
Já nepsal,že na podzim nejezdim k vodě ba naopak jsem psal,ze bych to tam i o chlup prodloužil.Tohle co je ted je nahovno o tom žádná.
Já na Orlík letos moc nejezdil spíš sem k nám.Ted začnu okouni uz slušně srkaj.
EDIT:Třeba ta petice bude k něčemu dobrá........Tak uvidiš .
Jo a nevim jak si třeba představujes nonstopku.To má taky ruzný uhel pohledu na to.
Já nepsal,že na podzim nejezdim k vodě ba naopak jsem psal,ze bych to tam i o chlup prodloužil.Tohle co je ted je nahovno o tom žádná.
Já na Orlík letos moc nejezdil spíš sem k nám.Ted začnu okouni uz slušně srkaj.
EDIT:Třeba ta petice bude k něčemu dobrá........Tak uvidiš .
Nmessers - Profil | Čt 6.10.2011 20:18:18
baitruner2 >> Podivej se na to realně,to že se Tobě nechce na podzim být na rybách je jen Tvoje věc.Ale jestli-že platím za ROČNÍ POVOLENKU,tak bych rád za své peníze u vody byl-Ryby neberu,jsem sportovec,ale u vody bych opravdu chtěl být i v září a říjnu nonstop.Nevidím jediný důvod proč se to zakazuje.Zrovna tak nechápu,proč se nesmí lovit na tři pruty,když denní limit odvezené ryby na 24 hodin lovu je jasně daný.Kdybys lovil na deset prutů?Chápu,už by si člověk asi nesedl,ale nechtěj mi tvrdit,že v létě nenajdeš místo na Orlasu,jak je přecpanej.Mi jsme jezdili na nonstopku každý víkend a místo jsme našli vždycky.A to jsme měli i děti,takže nás tam bylo jak cikánů.Není to tak horký,jak se to tady snažíš podsouvat.Hlavně mi netvrd,že si ted na Orlíku nesedneš,to asi každý jezdíme na jiný Orlík.Byl jsem za poslední měsíc 5 krát a místa je všude dost a dost.Hlavně,jak jsem již psal,bavím se o všech svazových revírech,nejen o Orlíku.A ted už jdu dělat hají,hají,bolej mě záda.Čus
NDejF - Profil | Čt 6.10.2011 19:46:41
1568 >> zdarec pytláku, Slapy šlapou jakžtakž, občas se nějaká čudla splete, ale žádnej velkej hit. Doufám, že to teprve začne. Jestli má Pelci chalupu ve Vestci, tak já jezdím kousek před Pelciho chalupu anebo za Pelciho chalupu :-)) Taky doufám, že už konečně potkám většího hovnochyta než jsem já :-)))
Čtenáři této diskuse také sledují
NORLÍK - volná diskuse240486
NFóry59874
NStředočeši - pokec40396
NRybářsko-houbařské jádro .-)45011
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413194
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NFotografování z pohledu amatérského rybáře53894
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NZoologický koutek MRKu.33418
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22056
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
9:29NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 4
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












