Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

N1568 - Profil | Čt 6.10.2011 18:33:18

DejF >> Zdarec hovnochyte!!!!
Tak jak Ti šlapou Slapy?Já se tam na chvíli zastavil a dopadl jsem jako Ty:--(((((((((((Snad se tam konečně někdy potkáme,bejvám pod Pelciho chalupou

    Nbaitruner2 - Profil | Čt 6.10.2011 18:20:01

    messers >> Souhlasim s tebou,že by se měla ta zastaralá doba lovu nějak upravit jinak,ale třeba celoroční lov non-stop je pro mě blbost...
    V sezoně souhlas ted na podzim by to mohlo být delší to chytání,ale jinak bych to nechal.

      Nbaitruner2 - Profil | Čt 6.10.2011 18:00:05

      messers >> Tak to si nemyslím,že ten tlak je stejný.Mluvíš o Orlíku.To si fakt myslíš,že se to zlepší,když bude 24h povolen celoročně?
      Já si myslim,že nezlepší a bylo by to ještě horší.(muj názor)
      Je jasný,že fleky kam se dostanes autem jsou přecpaný,ale jestli sis všimnul(já jo) tak právě více lidí uz zaciná se cpat i tam kam se autem nedostaneš.A proč?
      Protože je tlak čím dál tím na vodu větší.A opravdu si dovedu představit,ze si za nějáky čas(ne hned) nebudeš mít pomalu ani kam sednout.Jak píšeš kdo dřív přijde ten dřív mele.....
      A o tom bordelu se uz nemá cenu vubec bavit..To je jiná kapitola.Jak říkám já:Je to jen a jen v lidech.
      EDIT:Jed se v sezoně kouknout třeba na Slapy.Většinou si neškrtneš zkrz koupáče,turisty atd...(příklad Slapy menší voda).

        Nmessers - Profil | Čt 6.10.2011 17:41:56

        baitruner2 >> Ten tlak o kterém mluvíš je přeci furt stejný.Dobrý místa mají vždy obsazený různý skupiny lidí,ale určitě jsi pozapoměl na fakt,že jsou to ve většině pouze takové fleky,kam se dostaneš autem.Takové profláklé místa když je chceš lovit musíš holt obsadit jako první.To jsme praktikovali třeba v Sedlčanech na retenčce,nebo v Kladně na záplavách.Prostě někdo kdo mohl tam dorazil o den dříve.Jediný další tlak který je na vodách patrný je pouze v úsecích,kam hoděj násadový kapry.Plniči mrazáků vyjedou a dokud to nevyloví tak je všude obsazeno.Ale nevěř tomu,když povolíš 24 hodinovku,že bude na každým 10 metru nějaký team a nebudeš mít kam nahodit.Svazových vod je tolik a i ten blbej Orlík má 60 km na každém břehu.To mi chceš tvrdit,že by byl najednou nařezanej? Nebyl,stejně jako není když je ta 24 v létě povolená.Nebyl by v tom žádnej rozdíl.

          Nbaitruner2 - Profil | Čt 6.10.2011 17:24:25

          messers >> Ano napsal si to hezky,ale ten tlak by byl na vodu strašnej.
          Mě stačí,když jedu po vodě a vidím ty party lovu non-stop a třeba pár fleků je obsazený permanentně.(neházím všechny samozřejmě do 1 pytle)
          PS:Zatopil jsem po létě tak musim hlídat kotel.

            Nmessers - Profil | Čt 6.10.2011 16:54:29

            baitruner2 >> Co si myslíš Ty,že by se směrem k horšímu mělo pohnout,když by se zachoval denní počet odnesených ryb,přitvrdilo by se bordelářům s odpadky,s pytláky by se dalo naložit také jinak,nebo si myslíš,že když pro slušný sportovní rybáře udělá změna k lepšímu,tak tyto lidé zmizí?Ty tam budou tak dlouho,dokud se neuzákoní jednochá pravidla,který snadno naloží s každým,kdo poruší řády.Asi tak stejným způsobem,jako dnes s Tebou zametou policajti za chlast za volantem.Starým chlapům je u vody zima,v noci se bojí,ty tam rozhodně nebudou a mi mladší proč bychom měli k vůli zbabělcům být doma a koukat se na televizi.

              Nbaitruner2 - Profil | Čt 6.10.2011 16:06:39

              messers >> Co si mám představit pod pojmem moderní rybařina?
              Je pravda,že ty doby lovu jsou zastaralé a ten co chodí bouchat a po práci se utrhne na chvilku je pak nasranej,že to musí zabalit.S tim souhlasim.
              Jenže pak je tu 2 varianta.Když se to (někdy třeba) posune dál,než je ted tak dovedeš si představit jak to bude u vody vypadat?

                Nmessers - Profil | Čt 6.10.2011 15:56:44

                Vy zbabělci,už se s tím přeci musí pohnout,vždyt komunisti jsou už 20 let ve prde...,rybařina se změnila i přístup lidí k rybařině,ale na to musej takový ti bolševický dinosauři typu,řezní---,proch----- a další do důchodu a nahradit je funkčními lidmi se zájmem o moderní rybařinu.

                  Nyvana - Profil | Čt 6.10.2011 9:25:13

                  PinaMalcus >> Pepčo tak jsem mluvila z Romanem tak u hráze nám to zabukuje tak dej vědět jestli to vyhovuje.

                    Ntoom2 - Profil | Čt 6.10.2011 9:15:07

                    yvana >> To máš bohužel asi pravdu.

                      Nyvana - Profil | Čt 6.10.2011 9:09:11

                      toom2 >> Já myslím Tome že jim jsou rybáři víš kde myslím na ministerstvu:-(

                        Ntoom2 - Profil | Čt 6.10.2011 8:57:52

                        yvana >> Plně s tebou souhlasím, každopádně změna by byla příjemná. Nezbývá než to nechat na messersovi, třeba tu petici opravdu zformuluje tak, že jim to bude stát alespoň zato, aby se nad tím zamysleli.

                          Nyvana - Profil | Čt 6.10.2011 8:50:43

                          toom2 >> No tak holt budeme pytlačit chytat podle svého času.Jinak fakt nevím proč se to nezmění.Rybařina tím i výbava rybářů je před RŘ o kilásky už jinde.To znamená,že rybáři jezdí až do zámrazu a vyndavat v 8 večer pruty a potom v 6hodin večer je dost divný.Vůbec se nedivím že se porušuje řád ale asi mi opravdu na tom nic nezměníme.

                            Ntoom2 - Profil | Čt 6.10.2011 8:46:39

                            yvana >> Tak v pěti to tu asi nevytrhnem:-)

                              Nyvana - Profil | Čt 6.10.2011 8:41:27

                              No to je děs běs co se děje na mrku nikde žádná reakce:-)

                                Ntoom2 - Profil | Čt 6.10.2011 8:38:22

                                No žádná sláva;-)

                                  Nyvana - Profil | St 5.10.2011 22:05:58

                                  toom2 >> Jafannnnnnnnnn jen jdi já klidně ještě počkám jestli se nerozrostem:-)

                                    Ntoom2 - Profil | St 5.10.2011 22:04:44

                                    edit: Po Česku: Do Šervůdu:-) Dobrou

                                      Ntoom2 - Profil | St 5.10.2011 22:02:38

                                      yvana >> Ahoj, tak trochu tuším i kdo. Necháme se překvapit. Jdu to vypnout a zdechnout do Shewoodu. Přeji všem dobrou a zítra jsem tu jak na koni.

                                        NPlotičkář - Profil | St 5.10.2011 21:59:55

                                        toom2 >> Ono se to ještě rozjede, počkej zejtra. Messers dokáže jít dost na tělo, takže je tady dost velká šance na nějaké ty "akcičky"