Napadení člena rybářské stráže

Nezachází někteří rybáři příliš daleko, když buď odmítnou se legitimovat, anebo napadnou fyzicky RS. Měla by chodit s nimi i policie.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 2.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Váš názor na danou věc.

A) To je nepřipustné.2%

B) Asi měl důvod29%

C) Je mi to jedno6%

D) Tvrdě bych to trestal63%

Od 2.7.2009 hlasovalo 326 čtenářů.

Jovánek - Profil | Čt 2.7.2009 21:14:40

MrCement >> A co to znamená víš?

    hraji - Profil | Čt 2.7.2009 21:13:57

    MrCement >> chtěl jsem naznačit, že je to cip jak cyp. Uznávám sebekriticky, že slovník spisovné ostravštiny jsem ani neviděl, natož abych jej četl či dokonce znal.
    Přítomným ostravákům, kterých se moje chyba ve slově cyp dotkla, se upřímně omlouvám.

      jarda 2004 - Profil | Čt 2.7.2009 21:13:38

      pavel68 >> Jen přirovnání nic jiného v tom nehledej ,nejsem ani prudil ani provokatér ale někde se říká kdo po tobě kamenem a dál to jistě znáš. A svalíků je tady jak v Komandu to už sem snad i patří, ale nejde to brát vážně alespoň moje maličkost to tak chápe. Co však chápu a akceptuji, že napadení z následným zraněním je zhovadilost kterou beru vážně bez skrupulí a pokud to někdo bagatelizuje tak to není zrovna správné.

        sven - Profil | Čt 2.7.2009 21:13:30

        Malda512 >> Řeč byla o kontrole vozidla a nikoli o odebrání povolenky nebo zadržení rybářského náčiní. I když by mě docela zajímalo, jak bys někomu fyzicky odebral nářadí proti jeho vůli :-)

          Denny - Profil | Čt 2.7.2009 21:12:24

          Jovánek >> ver me ze ano,tady ma rangers uplne jine pravomoce nez RS v Cechach,klidne te zastavi nejen u vody a prohlidne ti auto a vsechna zavazadla,jejich pravomoce se nevztahuji jen na rybare ale i turisty,lovce,vodaky proste vsechny kteri jdou do prirody a podle toho jsou take patricne vybaveni.Jsou to profici a podle se toho taky chovaji.Tady by si dovolil napadnout takovou straz jen opravdu vypatlanej mozek.

            MrCement - Profil | Čt 2.7.2009 21:11:23

            hraji >> pane kolego, musím vás opravit neb ve slovníku spisovné ostravštiny je slovo cyp a ne cip. Nebo jste snad chtěl naznačit, že Malda512 je cip s měkkým a krátkým ?

              SimonKratky - Profil | Čt 2.7.2009 21:10:20

              omambik >> asi bych ho taky někam zavezl

                Káceč - Profil | Čt 2.7.2009 21:09:57

                šeptal >> Důležtý je to,že bylo vysvětleno bez vzájemného napadání a vulgarit.Tak to má být:-)))

                  SimonKratky - Profil | Čt 2.7.2009 21:09:38

                  jo a abych dodal,v životě bych porybnýho do batohu a auta nepustil,pokud by mě slušně požádal tak bych byl ochoten ačkoliv nemusím ale pokud by mi to nějakým spůsobem nařizoval asi bych ho poslal do pr.....

                    Pavouk28 - Profil | Čt 2.7.2009 21:09:34

                    jsem nemile prekvapen ze tretina rybaru je schopna se branit kontrole a jeste fyzicky napadnout verejneho cinitele...

                      drozďák 30,42 - Profil | Čt 2.7.2009 21:09:04

                      Malda512 >> tvé výrony koncentrované tuposti a neznalosti jsou moc i na současný MRK...

                        omambik - Profil | Čt 2.7.2009 21:08:04

                        Pokud admin dovolí, poskytl bych hodně zkácený příběh v obráceném gardu (proti zadání tématu) jednoho porybného na vltavě. Tři sumcaři vyrazili na 14ti denní výpravu, 1. den zavezli uvázali trhačky, dobrá nálada. 2. den 10minut po zavezení a uvázání trhačky se oběvil človíček se slovy" Dorrý den RS, chtěl bych vidět Vaše nástrahy!", dobrý je to pech, ten samý den se tato situace opakovala ještě jednou a další dva dny byly jak přes kopírák. tento član RS číhal v uctivé vzdálenosti a dalekohledem pozoroval , kdy kluci zavezou a pak vyrazil na kontrolu. Jak by jste se po takovém zjištění zachovali vy?

                          SimonKratky - Profil | Čt 2.7.2009 21:07:57

                          No je pravda že potřeba kontrol u vody je vzhledem k tomu co tam chodí za hovada,ale na druhou stranu sem se už taky setkal s blbečkama co mávali tim odznakem a dělali dusno a v tom okamžiku mi cukaly ruce.Ale pokud se RS chová normálně a dělá jen svou práci tak určitě by se napadat neměla.....

                            Jovánek - Profil | Čt 2.7.2009 21:07:06

                            Denny >> A v tý emerice jo?

                              hraji - Profil | Čt 2.7.2009 21:06:49

                              Malda512 >> neskutečně plácáš cipoviny, jdi si přečíst zákon a vyhlášku, jestli tam najdeš zmínku o právu kontrolovat zavazadla a auta, jsi svatý.

                                pavel68 - Profil | Čt 2.7.2009 21:06:13

                                jarda 2004 >> nemám ten pocit - můj dojem je že zadavatel otázky už potřetí zadal špatně,neumí se srozumitelně vyjádřit /viz. zadání/,natož aby se rozumně zeptal.Navíc se jaksi neumí vyrovnat s tlakem jež logicky přijde - co se nehodí smaže a pak se ještě hloupě zeptá,zda-li byl post směřován jemu.V okamžiku kdy nedokáže obhájit svá triviální tvrzení nastupují slůvka,která jsem ani co by trenér žáčků neslýchával - ti byli už o level výše.
                                Ona jaksi verbální komunikace včetně mimiky je jiný šálek kávy,než něco sepsat /pokud možno bez hrubek,což je u něj zbožným přáním/...
                                V tu chvíli nastupují svalíky s těmi slůvky.
                                Kauzu kterou jsme zmiňovali bych do globálu opravdu netahal,protože s výše zmíněným skutečně nesouvisí - jedině by si to někdo přál a jsem dalek tě kolego podezírat z takových myšlenek...

                                  hraji - Profil | Čt 2.7.2009 21:05:28

                                  šeptal >> ono to v zákoně dřív bylo, proto ti to uvízlo v hlavě, ale posléze to zrušili.

                                    Denny - Profil | Čt 2.7.2009 21:04:22

                                    Malda512 >> tak to bych tedy pravdu moc rad videl,jak by to dopadlo.Kdyz me kamarad nerybar doveze k vode a ja si u nej budu nechavat v aute veci tak si RS v Cechach ani neskrtne.

                                      šeptal - Profil | Čt 2.7.2009 21:03:44

                                      Asi jsem se přenáhlil. O právu kontrolovat vozidlo není v zákoně ani vyhlášce nic. Takže sorry, něco jsem si vsugeroval (asi pod vlivem).

                                        jarda 2004 - Profil | Čt 2.7.2009 21:03:39

                                        Malda512 >> Někdy je to rozumnější než se dohadovat. Já RS opravdu nemusím ale někoho takhle zvalchovat je opravdu prasárna.

                                          Červené karty: Stanďour, tomku