Napadení člena rybářské stráže

Nezachází někteří rybáři příliš daleko, když buď odmítnou se legitimovat, anebo napadnou fyzicky RS. Měla by chodit s nimi i policie.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 2.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Váš názor na danou věc.

A) To je nepřipustné.2%

B) Asi měl důvod29%

C) Je mi to jedno6%

D) Tvrdě bych to trestal63%

Od 2.7.2009 hlasovalo 326 čtenářů.

Jovánek - Profil | Čt 2.7.2009 21:02:22

závodníček >> dobrá reklama!

    Malda512 - Profil | Čt 2.7.2009 21:02:16

    jarda 2004 >> Odpadl.

      závodníček - Profil | Čt 2.7.2009 21:01:05

      takovouhle svinárnu bych trestal vězením jako útok na veřejného činitele dyt porybnej je něco jako rybářský policista PS:vážu mušky cena se pohybuje kolem 14Kč zakus

        Malda512 - Profil | Čt 2.7.2009 21:00:22

        Sven >> sven >> A nebo neumíš číst.Rs má právo zadržet ulovek. rybářské nářadí,nebo nástroje kterýma jsi způsobil přestupek a nebo trestný čin.

          hraji - Profil | Čt 2.7.2009 20:59:46

          Malda512 >> hluboce se mýlíš, nebo přesněji řečeno, víš úplně blbě, jako RS nemáš právo kontrolovat ani rybářova zavazadla, o autě už si můžeš dokonce jen nechat zdát. Ty maximálně můžeš slušně požádat, aby ti ukázal, co v zavazadle má. Nic víc, když odmítne, nezbývá než zavolat Policii.

            Beila - Profil | Čt 2.7.2009 20:59:23

            Malda512 >> Člen RS je chráněn zákonem ve statutu " Veřejný činitel " tak jako policista nebo poslanec .Napadnutý člen RS má ve vlastním zájmu podat za napadení trestní oznámení - ale oni si to nechají pro sebe a u piva kralují jak jim je ubližováno,že se jich nikdo nazastatane.Rybář který má vše v pořádku i když si dá nějaké pivko nebo slivku nemá důvod napadat RS ani pokud ta to se začne chovat vůči němu arogantně z pozice nadrybáře.Rybář si má zapsat číslo RS a podat naněho stížnost pro zneužití funkce " Veřejného činitele " Provokovat by neměl být úkol RS

              jarda 2004 - Profil | Čt 2.7.2009 20:59:01

              Jovánek >> To je sešup jak v Alpách.

                jarda 2004 - Profil | Čt 2.7.2009 20:57:41

                Azbest >> Tak to jó nimrám už teď jsem začal a do čeho mi co je a není je jen věcí mou a to opravdu nezměníš vulgárním mluvou.

                  Jovánek - Profil | Čt 2.7.2009 20:57:34

                  A jéje,to se to doprdele rozjelo.

                    sven - Profil | Čt 2.7.2009 20:57:22

                    Malda512 >> Asi máš nějaká jiná pravidla, než zbytek republiky. Jako RS Ti do vozidla vůbec nic není.

                      Anýzový dědek - Profil | Čt 2.7.2009 20:56:27

                      Napadeni RS, at slovni, ci fyzicke je bohuzel trestny cin, protoze RS ma ze zakona status verejneho cinitele. Lepsi je si zajistit svedky, dukazni material (video, hlasovy zaznam) a zapsat si cislo odznaku a prukazu, kterym je on (RS) povinnen se prokazat.

                        Malda512 - Profil | Čt 2.7.2009 20:56:05

                        Azbest >> Ale copak ty se nám tady zlobíš?

                          Malda512 - Profil | Čt 2.7.2009 20:55:26

                          pavel68 >> Takže ho máš také?

                            Káceč - Profil | Čt 2.7.2009 20:54:32

                            Malda512 >> Jako PČR ano,ale jako RS ani náhodou!!!!

                              šeptal - Profil | Čt 2.7.2009 20:54:17

                              Káceč >> Pane kolego, by jste se asi divil. Může.

                                Klapoč - Profil | Čt 2.7.2009 20:53:53

                                pavel68 >> kdyby jen prvok

                                  Malda512 - Profil | Čt 2.7.2009 20:52:45

                                  Káceč >> Co to meleš za blbosti. Pokud já vím na revíru ti můžu zkontrolovat klidně i rezervu v autě.

                                    pavel68 - Profil | Čt 2.7.2009 20:52:18

                                    Káceč >> ne severu dostane odznak každej prvok.....

                                      jarda 2004 - Profil | Čt 2.7.2009 20:52:05

                                      pavel68 >> Hele všichni víme že Azbest byl v právu ale než došlo na přirovnání jeho matky .......
                                      ta to byl jen spor o ničem kde se jen rozčilovalo a prudilo.A dnes on prudí do jiných? Nejde o spor Azbesta z Hnátkem jde o princip, co sám nesnášíš tak jiným nedělej.

                                        Malda512 - Profil | Čt 2.7.2009 20:51:05

                                        jarda 2004 >> To je na něj moc složité. Měl jsi mu to napsat tak na 3x. Ale on je ubožák nebot jsem mu před dvěma týdny psal SZ a on ji zveřejnil ale také obrátil vůči mne, nebot jsem psal o jednom borcovi kterého zná asi i on.

                                          Červené karty: Stanďour, tomku