Napadení člena rybářské stráže

Nezachází někteří rybáři příliš daleko, když buď odmítnou se legitimovat, anebo napadnou fyzicky RS. Měla by chodit s nimi i policie.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 2.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Váš názor na danou věc.

A) To je nepřipustné.2%

B) Asi měl důvod29%

C) Je mi to jedno6%

D) Tvrdě bych to trestal63%

Od 2.7.2009 hlasovalo 326 čtenářů.

Azbest - Profil | Čt 2.7.2009 20:50:26

jarda 2004 >> takže česky-je ti do toho hovno.Chápeš?Nimrej se ve svejch hovínkách-budou určitě voňavější:-)))

    Radek Fox - Profil | Čt 2.7.2009 20:50:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Na tuto otázku je jednoznačná odpověď, i když se dá v praxi najít mnoho důvodů, které by zmíněné chování "nastartovaly", určitě nejsem jeho zastáncem. V žádném případě by nemělo dojít k uvedené situaci - napadení, protože se to dá řešit jinak, byť samotnou ignorací /když je na místě/ a následným přivoláním Policie.

    Musím zde ještě napsat, že pro mě je nejlepší řešení - zahraniční výprava. Sám jsem tam chytal i v chráněných územích - přírodních reservacích, kde nebyl žádný problém s bivakováním, používáním lodě atd. jako je tomu u nás - zdá se to nemožné, ale je to skutečnost.

      Káceč - Profil | Čt 2.7.2009 20:50:01

      Malda512 >> A to je tak blbej,že neví, že nemůže kontrolovat tašky,batohy a auta????

        hraji - Profil | Čt 2.7.2009 20:49:48

        Teda tohle je lepší jak komedie na Nově, hezky jsem se zasmál. Já bych ty syčáky z RS, co nahánějí nebohé kapraře lovící na tři pruty a nonstop, pěkně osolil. :-)

          jarda 2004 - Profil | Čt 2.7.2009 20:47:36

          Azbest >> Kolego pokud veřejně diskutuji vytvářím veřejný názor, pokud veřejně pranýřuji, vytvářím názor ke své osobě. Pokud část vašeho sporu zůstala utajena tak neměla být jako celek presentována veřejně potom nastoupí veřejný názor který prezentuje každý jeden, co tady diskutuje.

            Malda512 - Profil | Čt 2.7.2009 20:47:33

            Káceč >> Nebyl jsem přímo u incidentu , ale prý ho viděli jak mastí malé kapry do kabele tak šli za ním. Jenže jak tam přicházeli tak už jim šel vstříc. Když mu ukázl odznak tak a chtěl vidět co má v tý kabele tak se sehnul k batohu odkud vytáhl nějakou sklínku a praštil ho. Polici volali.

              pavel68 - Profil | Čt 2.7.2009 20:46:45

              jarda 2004 >> mno tak když tu hranici vnímáš a ten šmejd ji evidentně překročil,pak nevím proč mícháš kapry s líny....
              To spolu přece zjevně nesouvisí a nemyslím si,že by Azbest byl takovej blbec aby tuhle kauzu vnášel jinam...ty jo?......

                slavina - Profil | Čt 2.7.2009 20:45:14

                Malda512 >> No je mi jedno kde se to stalo,ale tolik příběhu s RS

                  Malda512 - Profil | Čt 2.7.2009 20:43:47

                  slavina >> Meleš z cesty. Ty smolko. Toto se stalo na severní moravě.

                    Azbest - Profil | Čt 2.7.2009 20:42:40

                    jarda 2004 >> mě nezajímá,co si myslíš,že víš,ale věz,že opravdu všechno vědí jen dva lidi a ty nejsi ani jeden z nic,tak zkus na chvilku pro změnu myslet hlavou.
                    To nechám na tobě.

                      slavina - Profil | Čt 2.7.2009 20:42:32

                      Malda512 >> Jak ty to děláš, prvně problém se Smolkou a dnes díra v hlavě.

                        jarda 2004 - Profil | Čt 2.7.2009 20:42:23

                        pavel68 >> Souhlasím to zaslouží zastřelit a veřejně. Jen chci říct že mnoha lidem se tady nedá sáhnout ne nekonečné ego ale oni sami nejsou o nic lepší toť vše.

                          Káceč - Profil | Čt 2.7.2009 20:42:05

                          Malda512 >> Ještě jsi neodpověděl na otázku jak se to stalo.Nahlásil to ihned PČR?

                            Malda512 - Profil | Čt 2.7.2009 20:40:39

                            Fery >> Síla s otázkou nemá nic společného. Já jsem tam přišel až měl díru v hlavě.

                              Jovánek - Profil | Čt 2.7.2009 20:40:25

                              Mrknato >> Hm...

                                jarda 2004 - Profil | Čt 2.7.2009 20:39:55

                                Azbest >> Já neškodím a ani to nemám v plánu a to o čem něco vím a nevím nech na mne.

                                  Malda512 - Profil | Čt 2.7.2009 20:39:24

                                  Azbest >> Jen tady nebreč ty kauzo. Jak se jedná o tebe tak je zle?

                                    Fery - Profil | Čt 2.7.2009 20:39:18

                                    Malda512 >> otázka hodná "siláka" Maldy:-)..

                                      Mrknato - Profil | Čt 2.7.2009 20:37:50

                                      Jovánek >> Ty jsi poznamenal, že napadení by mělo být potrestáno.... Ďuričko také trestal a bylo mu to zapotřebí? Jak poznamenal psítel z SČ, je vhodné si zavčas nakrýt zrak....

                                        Malda512 - Profil | Čt 2.7.2009 20:37:21

                                        patlal >> Sekundární ne symtomatická mám takovej dojem.

                                          Červené karty: Stanďour, tomku