Napadení člena rybářské stráže

Nezachází někteří rybáři příliš daleko, když buď odmítnou se legitimovat, anebo napadnou fyzicky RS. Měla by chodit s nimi i policie.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 2.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Váš názor na danou věc.

A) To je nepřipustné.2%

B) Asi měl důvod29%

C) Je mi to jedno6%

D) Tvrdě bych to trestal63%

Od 2.7.2009 hlasovalo 326 čtenářů.

ProchyCR - Profil | So 4.7.2009 18:16:33

Lee-Haney >> Docela jsi trefil hřebík na hlavičku. Pokud budu chytat přes noc, musím počítat s případným postihem a samozřejmě musím nést za své jednání následky. Proč bych měl napadat jakýmkoliv způsobem RS, když ta dělá svou práci? Ovšem jsou i tací, kteří tuto skutečnost nepochopí a kontrolou se cítí dotčeni. Buď budu dodržovat rybářský řád a bude vše bez problémů nebo jej budu porušovat a potom musím počítat třeba i s postihem. Každý má na vybranou.

PS:Pokud děláš čest svému NICK(U), asi se s tebou nikdo boxovat nebude.

    omambik - Profil | So 4.7.2009 18:16:03

    A už to tady houstne - do střehu !!!!!!!!!!!!!!!!

      Malda512 - Profil | So 4.7.2009 18:07:14

      syny >> Víš hrozně mám rád takové metalně vyrovnané osoby jak jsi ty.Řešit tě tady nebudu protože kretén jak jsi který se umí jen nevkusně navážet do lidí mi je u p....e. Milerád bych tě potkal někde na rybách, abys mi mohl osobně vysvětlit jak vypadá kastrát. Špína zůstane špínou.
      Buď to děláš záměrně aby se pak mohli jiní navážet do mne skrz moji reakci a nebo jsi už takovej hlupák že ti to nedochází. Nepiš už na mou adresu nic. Vůbec se o mne nezajímej a bude klid.

        Lee-Haney - Profil | So 4.7.2009 17:34:35

        Tady se zas řeší osvěta.Jako já taky nemám v lásce jednoho porybného který dokonce dostal i nějakou funkci u nás ve svazu,ale abych se s ním boxoval to opravdu ne.Ono řekl bych že většina těchto napadení má spíš důvod v neslušném rybářovi co porušuje řád.Zjistil jsem že člověk má radší všechno odkývat ,aby to co nejrychlejc proběhlo a má klid.Hádat se s blbem nemá nikdy žádný valný výsledek a za napadení to opravdu nestojí za to.
        Ať už jsou mezi porybnýma slušní či špatní jsem radši když tu kontrolu u té vody uvidím.

        Na Mrku se najdou lidé kteří budou stále řvát po zpřísnění pravidel,po více RS a když jsou pak potrestáni například za noční lov tak by všechny porybné nejradši postřílely.To je ta česká nátura.Řveme: ,,Udělejte s tím něco'' Jakmile se,ale to něco dotkne nás je oheň na střeše.Ale to je asi ve všem.

          tony.bobo - Profil | So 4.7.2009 17:18:29

          Hlasoval sem za ,,D".I kdyby tě RS šikanoval tak není důvod ho napadnout jelikož při dalším řízení se to špatně prokazuje,je to slovo proti slovu.Nejlepší je přivolat PČR.

            syny - Profil | So 4.7.2009 17:13:03

            Malda512 >> ad drozdak,mentální kastrát tvého kalibru nepotřebuje komentář,většinou se umlatí sám...

              Malda512 - Profil | So 4.7.2009 16:52:30

              syny >> A co jako co má být. Mylíš že je na tom že jsem měl vyvezený něco extra. Takle tam chytá 95% lidí . Tak se vzpamatuj a nedělej tady ze sebe nějakýho svatouška.

                Mrknato - Profil | So 4.7.2009 16:39:08

                mildas - Quinn >> mildas - /Y >> a ty to musíš vědět nejlíp, s těma lampasákama..... možná už budou taky bejvalí... kamarádi.... a do karty to taky nedávaj, domluv jim...

                  mildas - /Y - Profil | So 4.7.2009 16:35:21

                  Mohl jsem, mate pravdu. Ja do nich moc nekoukam, pac si tam stejne vetsina pise, co chce.

                    sven - Profil | So 4.7.2009 16:33:14

                    Turňa >> Proč by se díval ? Na to má lidi :-)))

                      Turňa - Profil | So 4.7.2009 16:31:46

                      mildas - Quinn >> mildas - /Y >> Kdyby ses mu podíval do karty tak se neptáš, je to policista.

                        X-Kmen - Profil | So 4.7.2009 16:31:27

                        mildas - Quinn >> mildas - /Y >> Je to policista.

                          sven - Profil | So 4.7.2009 16:28:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ProchyCR >> Je to fakt problém :-)

                            mildas - /Y - Profil | So 4.7.2009 16:21:27

                            ProchyCR >> Kurva, chlape, ty ses mazanej jak liska. Kapni bozskou, nejsi ty fizl nebo lampasak ? Nebo ochranka ?

                              syny - Profil | So 4.7.2009 16:16:33

                              Malda512 >> N Malda512 - ® So 4.7.2009 16:00:44
                              D.O.K. >> A to je paj pech. Jo a stáhnout hůlky z 400 metrů žádná sranda. Já jsem měl bez závad a kámoš dostal zápis za nenapsaný příchod. Jinak jsem koulel oči na Rena. Ani jedna blbá připomínka.

                                Takira - Profil | So 4.7.2009 16:13:52

                                brach >> Teda brachu,tohle bych nečekal. Vždyť ty sám jsi (nebo jsi byl) RS. To se toho tolik v MO Broumov změnilo? Sice jsi mi psal,že celé vedení chce složit funkce,ale jak to je nevím.

                                  syny - Profil | So 4.7.2009 16:12:17

                                  Vase zprava

                                    ProchyCR - Profil | So 4.7.2009 16:05:29

                                    dvorák >> S těmi procenty trochu uber. Nevím, jaké máš zkušenosti s policií, ale policie musí přijet prověřit každé oznámení, pokud je zde podezření ze spáchání protiprávního jednání a to i kdyby museli jít pěšky (hrozná představa). Spíš bude kolikrát problém, kdy dorazí. Díky rozsáhlému území a "nápadu" se může dojezdový čas pohybovat i v hodinách (jde spíše o vyjímky). Pokud se na tvé oznámení nikdo nedostaví, klidně si stěžuj na územním odboru PČR konkrétního okresu a uvidíš ten cvrkot!

                                      omambik - Profil | So 4.7.2009 16:03:10

                                      ProchyCR >> Moc pěkný zápis

                                        ProchyCR - Profil | So 4.7.2009 15:55:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Malda512 >> I já znám ze svého okolí několik takových mocipánů, kteří dávají svou nadřazenost náležitě najevo.Nejsou jen z řad RS. Takový lidi neomlouvá ani to, se se třeba celý den musí dohadovat s jinými lidmi. Oni totiž hádky přímo vyhledávají. Pokud kontrola proběhne v pořádku a bez problémů, není to ono. Pokud je při kontrole shledáno sebemenší pochybení, zde teprve může ukázat, kdo je pánem a kdo má moc rozhodovat. Pokud by tyto lidi rozebral psycholog (i když mnozí mají i psychotesty), možná by zjistil, že byli v kolektivu utlačovaní, otec je doma bil, matka je nutila nosit dívčí šaty. Tyto osoby toho v životě moc nedokázaly a placka jim dává pocit důležitosti a moci. Kolikrát se za odznak pouze "schovávají" a právní povědomí mají nulové. Když je potom "utlučete" relevantními argumenty, uděláte z nich totální blby. To se pak krásně usíná!!

                                          Červené karty: Stanďour, tomku