Napadení člena rybářské stráže

Nezachází někteří rybáři příliš daleko, když buď odmítnou se legitimovat, anebo napadnou fyzicky RS. Měla by chodit s nimi i policie.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 2.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Váš názor na danou věc.

A) To je nepřipustné.2%

B) Asi měl důvod29%

C) Je mi to jedno6%

D) Tvrdě bych to trestal63%

Od 2.7.2009 hlasovalo 326 čtenářů.

Ndvorák - Profil | So 4.7.2009 15:49:18

Lukas J >> S tou policií může bejt ale problém,obzvláště na odlehlejších revírech. A pokud se tam nedá zajet autem,tak na 100%nepřijedou. Já určitě nejsem zastáncem násilí,ale jednou jsem byl svědkem koupání RS a musím uznat,že si to plně panáček zasloužil. A bylo to účinné,protože hoch ještě ve vodě pochopil,proč tam je a situaci dále nehrotil. Celé to upadlo v zapomění,nakonec to je už asi 12 let.

    NLukas J - Profil | So 4.7.2009 15:35:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    RS stejně jako každý jiný nositel veřejné moci se podle toho musí při výkonu veřejné moci na svém úseku správy chovat v rámci svých pravomocí a korektně, pokud ne, není řešením násilí, ale zákonný podnět k nadřízenému orgánu k přezkoumání jeho postupu (klidně zdokumentovaný) a následnému případnému kárnému postihu v případě zjištění prohřešku. Pokud na kontrolu příjde opilý, tak klidně přivolat PČR na něj, aby ho nechali dýchnout a zdokumentovali, že vykonává veřejnou moc pod vlivem návykové látky - nedopouští se sice trestného činu, ale na
    vyloučení z řad ŘS to stačí.
    Byly tu nějaké ohlasy na můj předchozí příspěvek - nemá problém s tím, že někteří lidé jsou chudí, to je fakt, ale to je neopravňuje k tomu, že když ve chvíli, kdy jim již dříve bylo uloženo něco splnit a oni tak neučinili, aby na nás vytáhli nůž ve chvíli, kdy jsme na základě pověření soudu přišli vynutit uloženou povinnost.

      NCtvrtek - Profil | So 4.7.2009 15:31:52

      syny >> Jen je nech.At se perou,pistolníci :o)

        NMalda512 - Profil | So 4.7.2009 15:21:49

        omambik >> Jenže tady jsou to jen ohady, ale u vody bych si nedovolil napadnou RS. Napřílkad Reno je blb asi od narození a radši jsem se s ním hádal půl hodiny než abych mu ji natách. Několikrát sice moc nechybělo ale ne. Nebot jak vychládnu tak si začnu uvědomovat že on třeba celej den se musel takto podobně dohadovat i s jinýma.Jenže nejradši bych mu urval hlavu za tu jeho samozřemost a nadřazenost kterou on umí dát perfektně najevo.

          NjindraŠ - Profil | So 4.7.2009 13:28:09

          mattafix94 >> Já to myslel obráceně .Ptal ses jestli RS někdy zachází s rybářema nepřípustně:-))

            Nkakr - Profil | So 4.7.2009 13:23:06

            jindraŠ >>
            Kdyby je jen bili, do vody je někdy házejí a kontrolují, zda plavat umí :-))

              Nmattafix94 - Profil | So 4.7.2009 13:21:59

              jindraŠ >> to ano a co som aj pocul od strasich kamaratou tak pri mierne podnapitom stav par clenou rs sa vykupalo vo vode a nikto nemal ziadny problem lebo ten clen rs si dobre uvedomil zaco v tej vode skoncil a bolo po probleme=)

                NjindraŠ - Profil | So 4.7.2009 13:16:41

                mattafix94 >> Jo,občas je i bijou,chudinky:-))

                  Nmattafix94 - Profil | So 4.7.2009 12:55:11

                  a nezachazi nekdy rs s rybarom nepripustne?!

                    Nkakr - Profil | So 4.7.2009 11:07:25

                    Pvl >>
                    Byl to jen pokus o černý humor.....

                      NPvl - Profil | So 4.7.2009 11:05:51

                      kakr >> " Po přečtení pár tunajších příspěvků vážně uvažuji o jejím zakoupení. " Já jen , že jsi to sem psal . Asi to byla jen úvaha ? Už je přehodnoceno .. :o§))

                        Nkakr - Profil | So 4.7.2009 11:00:53

                        Pvl >>
                        Vestu nepotřebuji, kdo by se s ní tahal. Spíš by si někteří diskutující měli začít vomévat přirození vlažnó vodó, pré to pomáhá :-))

                          Nmildas - /Y - Profil | So 4.7.2009 10:42:01

                          dino2 >> Divim se ti. Mels ho sejmout a zakopat do skleniku. Ja mel jeden rok hadovky jak bejk prave na porybnym.

                            Nmildas - /Y - Profil | So 4.7.2009 10:39:31

                            kakr >> Brach: letos se mimoradne urodilo.

                              NPvl - Profil | So 4.7.2009 10:37:35

                              kakr >> Počítáš se mezi ty, kteří by vestu opravdu potřebovali ? :o§))

                                Ndino2 - Profil | So 4.7.2009 10:10:25

                                Narazil jsem na jednoho kreténa, který se bezdůvodně oháněl veřejným činitelem a ještě na mém soukromém pozemku, ovládl jsem se a nezabil jsem ho

                                  NCHaP - Profil | So 4.7.2009 10:01:20

                                  napdanout Rs? musel bych mít duvod,, jako nemít všechno v pořádku, či nějaká jiná jeho činost která by se mi nelíbila(třeba prohledavaní mých věci bez souhlasu,...)

                                    Nbrach - Profil | So 4.7.2009 9:17:28

                                    Dobrá RS - mrtvá RS.

                                      Nkakr - Profil | So 4.7.2009 8:46:18

                                      mildas - Quinn >> mildas - /Y >>
                                      Co když má RS placku na neprůstřelné vestě? Pak je lepší střílet do nohou....nebo do hlavy??
                                      Po přečtení pár tunajších příspěvků vážně uvažuji o jejím zakoupení. Možná, někdy v budoucnu se vesta stane povinnou výbavou.

                                        Nmildas - /Y - Profil | So 4.7.2009 8:40:48

                                        kakr >> s tou identifikací je to moc složité. Proto je lepší rovnou střílet, tak nějak preventivně. A tvrďáci do nohou nestřílej, řešej to definitivně první kulkou.

                                          Červené karty: Stanďour, tomku