Napadení člena rybářské stráže

Nezachází někteří rybáři příliš daleko, když buď odmítnou se legitimovat, anebo napadnou fyzicky RS. Měla by chodit s nimi i policie.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 2.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Váš názor na danou věc.

A) To je nepřipustné.2%

B) Asi měl důvod29%

C) Je mi to jedno6%

D) Tvrdě bych to trestal63%

Od 2.7.2009 hlasovalo 326 čtenářů.

NRadek Fox - Profil | Pá 3.7.2009 17:52:19

Pike_ >> Naprosto souhlasím, jelikož pohled z jedné strany nestačí a bývá hodně zkreslený, čemuž přihrávají všemocná média. Zatím je smějících se dlužníků stále dost a jako jedinou páku vidím právě zmíněnou exekuci. Vím o čem mluvím a jsem zastáncem tvrzení - dluhy se musí platit.
O tom, že již mnohokrát šlápli dále, než sahají jejich pravomoce, nemá smysl debatovat.

    NPike_ - Profil | Pá 3.7.2009 17:50:29

    Denny >> Co se týče té exekuce, tak popravdě je na hlavu i ta banka.

      NDenny - Profil | Pá 3.7.2009 17:44:28

      Pike_ >> souhlasim,doufam jen,ze brzy prijde nejaky solidni zakon aby si pani exekutori nemohli delat co chteji,ten odkaz je do nebe volajici a pani exekutori si na tom asi slusne masti kapsy,neverim,ze by to dela za tisicovku denne.

        NPike_ - Profil | Pá 3.7.2009 17:35:56

        Zikmund >> no, já bych to tak zjednodušeně neviděl. České firmy mají jednu z nejdelších splatností faktur, velmi hodně lidí se jakýmkoliv platbám svých závazků vyhýbají, kolikrát je kabrňák ten, kdo nic nezaplatí.
        Nepřál bych ti být na straně těch, kdo má má plno nesplacených pohledávek a dlužník se mu ještě směje. Exekutor pak může být jeden z legitmních způsobů, jak peníze z dlužníka dostat.

        Něco jiného jsou excesy exekutorů, viz odkaz Svena, podivné čachry u zpeněžování zabaveného majetku a další čachry. To se ale děje i v jiných oborech.

          NZikmund - Profil | Pá 3.7.2009 17:27:28

          Lukas J >> Exekutorský stav je židovským slouhou, který se obohacuje především na úkor zoufalců. Proto hlásím : exekutoři všech zemí, táhněte do pi..!

            NGeneticist - Profil | Pá 3.7.2009 16:25:25

            Lukas J >> Dnes už vy exekutoři máte tak akorát postavení veřejného zloděje, jinak s těma sockama souhlasím, i když to od tebe nebylo profesionální:-)

            K otázce: už jsem asi 5let porybného nepotkal, takže s tím nemám zkušenost:-)

              Nmalamut - Profil | Pá 3.7.2009 16:09:09

              Před pár lety, při noční kontrole mimo řádně označeného člena RS přišel i jakýsi hejhula bez jakéhokoliv označení průkazem či odznakem. Udělal chybu když mi začal studovat papíry a na dotaz co je zač odvětil že myslivecká stráž. Tak jsem ho ujistil, že nejsem myslivec a už ji měl. Řešila to PČR ale v pohodě, ale ti zmrdi z MO Dvůr Králové poslali papíry asi za čtyři měsíce na moji MO. Je fakt že přes čáru jsem jel, to jsem nediskutoval.

                Nsven - Profil | Pá 3.7.2009 15:57:41

                malamut >> :-)))))

                  NMalda512 - Profil | Pá 3.7.2009 15:56:08

                  MrCement >> Minulí rok tam měl kámoš dva rotvíky.Hrůza všechno na co přišli sežrali, člověk měl pomalu strach vstát k udicím. Porybní je brali oklikou.

                    Nmalamut - Profil | Pá 3.7.2009 15:55:41

                    Lukas J >> co ty si o sobě myslíš ty parazite? Koukám že zmrdi pronikají už i mezi rybáře, tebe bych chtěl potkat, kdekoliv, ty veřejnej činiteli.

                      NMrCement - Profil | Pá 3.7.2009 15:51:50

                      Nick Nash >> teď jde o to kdo bude mít toho vlčáka - kontrolovaný rybář nebo RS :-)

                        NNick Nash - Profil | Pá 3.7.2009 15:48:21

                        A stacilo by si treba poridit vlcaka a trochu ho vycvicit. Ale plati to jenom pro ty, kdo maji dum se zahradou. Ti porybni kteri bydli v byte by meli chodit aspon ve dvou.

                          NMalda512 - Profil | Pá 3.7.2009 15:03:17

                          Lukas J >> Ale i ty jsi veřejný činitel. Tak proč se urážíš ( myslím jako sám sebe)A souhlsím s Klapočem.

                            NKlapoč - Profil | Pá 3.7.2009 14:56:51

                            Lukas J >> Jestli ty exekutore používáš výrazy špína a socka pro lidí, díky kterým máš většinu práce, tak to díky pěkně. Ještě že žádného exekutora neznám asi bych si s ním neměl co říct, jestli to vidí většina tak jak ty.

                              NMrknato - Profil | Pá 3.7.2009 14:56:10

                              Zikmund >> Tak to jo, u vás vlastně úhoře nevysazujete, tak úlovky jsou opravdu jen náhodné a jeden řádek stačí...

                                NZikmund - Profil | Pá 3.7.2009 14:52:38

                                Mrknato >> To nikdy není. My chytáme jen do 85cm...

                                  NMrknato - Profil | Pá 3.7.2009 14:49:07

                                  Zikmund >> a co když je ten první delší než metr? Proč mají v MRS tak zbytečné BP, když si stanovují vzory, jak je obcházet? Nejsou uživatelé, proto asi, a čekají na VŘ....

                                    NMalda512 - Profil | Pá 3.7.2009 14:47:59

                                    Zikmund >> Nerad mi prosímtě co mám a nemám dělat. Dík

                                      NZikmund - Profil | Pá 3.7.2009 14:43:10

                                      Mrknato >> A propos, máš na mysli uživatele PC?:-o

                                        Červené karty: Stanďour, tomku