Napadení člena rybářské stráže

Nezachází někteří rybáři příliš daleko, když buď odmítnou se legitimovat, anebo napadnou fyzicky RS. Měla by chodit s nimi i policie.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 2.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Váš názor na danou věc.

A) To je nepřipustné.2%

B) Asi měl důvod29%

C) Je mi to jedno6%

D) Tvrdě bych to trestal63%

Od 2.7.2009 hlasovalo 326 čtenářů.

NZikmund - Profil | Pá 3.7.2009 14:41:18

Mrknato >> odpověď je o řádek níže.

    NZikmund - Profil | Pá 3.7.2009 14:40:06

    Dělám to následovně: chytnu hada, řachnu s ním, strčím do strožoku a zapíšu míru do kolonky č.1. Chytám dál. Chytím druhého, zase s ním řachnu, zapytluju. A teď přijde změna. Zapíšu míru do kolonky č.2, zapíšu počet kusů a váhu, tím se zbavím řádku prvního. Pak přijde kakr,a udělá zápis.Vše O.K. Stejným způsobem pokračuju, než namlátím 7 kilo hadů po 1kg( mezitím hraji učiní další kontrolu - opět O.K.). A tak to chodí víkend co víkend. Proč myslíš, že hadi jsou ohroženým druhem?:-)

      NMrknato - Profil | Pá 3.7.2009 14:28:20

      Zikmund >> ano, ale mě šlo o to, že jsi napsal, že kakrovo "vysvětlení" chápeš. Pak neplatí, že každou ulovenou rybu se stanovenou mírou musíš zapsat hned po ulovení. ..,. v progesívním svazu, kde zítra znamená včera. Např. neznaj tam ještě uživatele....

        NZikmund - Profil | Pá 3.7.2009 14:22:41

        Mrknato >> Asi tak, jako se všemi druhy se stanovenou nejmenší lovnó délkó :-)

          NMrknato - Profil | Pá 3.7.2009 14:16:19

          Zikmund >> Pokud rozumíš, tak jak asi dopadneš při kontrole v MRS s jedním uloveným úhořem v ruksaku a hláškou, že čekáš na druhého dle vzoru žádosti....

            NZikmund - Profil | Pá 3.7.2009 14:11:04

            kakr >> Tak to jo, tomu rozumím...

              Nkakr - Profil | Pá 3.7.2009 14:06:10

              Zikmund >>
              Musel jsem nechat rezervu do 7kg....

                NZikmund - Profil | Pá 3.7.2009 14:00:39

                kakr >> Ale ještě jsi mohl přidat kilečko,aby byli zmasilejší.

                  NMrknato - Profil | Pá 3.7.2009 13:51:48

                  kakr >> pokud to jsou dublety, tak jo, jinak bych ti sebral povolenku, být hrajim..... ale mezi čilimníkama se to tak nebere. Prdel je to ale veliká, tu bych od tebe nečekal....

                    NjindraŠ - Profil | Pá 3.7.2009 13:50:44

                    kakr >> masaři :-))

                      NZajda - Profil | Pá 3.7.2009 13:47:55

                      kakr >> Máte u vás ty chudáky pěkně hubené:-)))

                        NZikmund - Profil | Pá 3.7.2009 13:46:54

                        kakr >> Náhodou, váhy jsou vymyšleny dobře:-)

                          Nkakr - Profil | Pá 3.7.2009 13:44:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Malda512 >>
                          10 ks úhoře se v MRS zapíše takto....
                          Jedná se o vzor zápisu, váhy jsou vymyšleny.

                            Npavel68 - Profil | Pá 3.7.2009 13:30:35

                            Knapík >> prevíte :o))))))))))))

                              NMrknato - Profil | Pá 3.7.2009 13:27:36

                              Lukas J >> Je ale možné, že tu špínu a socku vidí každý někde jinde?

                                NLukas J - Profil | Pá 3.7.2009 13:22:42

                                Stejně jako RS máme my exekutoři postavení veřejného činitele. Do 31.12.08 s námi mohla PČR chodit jako doprovod, ale zneužívalo se to a některým kolegům dělala PČR hlídacího psa. Od 1.1.09 šlus - poskytnou součinnost jen na žádost, když hrozí újma na zdraví nebo dochází k napadání, jinak se musí výjezd zaplatit. V 90% stejně volajíˇPČR dlužníci na nás :-). No každopádně bych tím chtěl říct, že RS si stejně jako my může vždy zavolat PČR na ochranu za účelem poskytnutí součinnosti, i když někde u vody je to víc problém než někde v obci nebo městě. RS by podle mě měli mít rozum a chodit stejně jako my ve dvou a více lidech a pro případ problémů pepřák a zbroják sebou, vycouvat a přivolat PČR v případě odhalení trestné činnosti se dá vždycky. Ohledně napadání veřejných činitelů - v Česku platí, že čím větší špína a socka, tím víc si tu myslí, že mu všechno projde.

                                  NDEPRESS - Profil | Pá 3.7.2009 13:17:03

                                  Na kontroly chodím sám a tráble nemám... vše se dá vyřešit si myslím.. pokud jde o přestupky v některých situacích je lepší se na to vy...t ,protože tak i onak by se nic nevyřešilo...a tu u nás na ORICI 3 je vše v cajku :) známe se..

                                    NZikmund - Profil | Pá 3.7.2009 13:15:09

                                    Malda512 >> Tak si nezapomeň vymazat horu svých mimojdoucích příspěvků.

                                      NXXXXXL - Profil | Pá 3.7.2009 13:07:44

                                      Tady je to dobré rodeo - akorát mi trošku uteklo téma od otázky

                                        NjindraŠ - Profil | Pá 3.7.2009 13:04:51

                                        Mrknato >> Jelikož Ty nejsi z těch,co by mi dokázali zkazit náladu, a navíc před víkendem,tak Ti tedy odpovím.Hádání si představuju jinak. A navíc jseš si s tím zbytkem jistej? Není to náhodou jen část? Jo a nezasírejme to maldovi "kecáním" mimo téma:-)

                                          Červené karty: Stanďour, tomku