Napadení člena rybářské stráže

Nezachází někteří rybáři příliš daleko, když buď odmítnou se legitimovat, anebo napadnou fyzicky RS. Měla by chodit s nimi i policie.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 2.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Váš názor na danou věc.

A) To je nepřipustné.2%

B) Asi měl důvod29%

C) Je mi to jedno6%

D) Tvrdě bych to trestal63%

Od 2.7.2009 hlasovalo 326 čtenářů.

NMrknato - Profil | Pá 3.7.2009 13:03:56

Malda512 >> závisí na tom, jestli to jsou samyce, nebo samcy.

    NMalda512 - Profil | Pá 3.7.2009 12:58:59

    Hermis_s >> Jak bys zapsal 10uhořů.? Zatím mi nikdo nebyl schopnej odpovědět.

      NMrknato - Profil | Pá 3.7.2009 12:56:38

      jindraŠ >> Abych byl dostatečně jedovatý a ty se přestal bavit, není to s Vaším svazem obdobné? Nehádáte se se zbytkem ÚS?

        NjindraŠ - Profil | Pá 3.7.2009 12:51:16

        Mrknato >> Jsi opět na omylu,ja se nepohoršuju,naopak se docela bavím,k čemuž MRK nakonec taky je.Jen jsem se pozastavil nad tím,že v 90% se zadavatel hádá se zbytkem světa :-)

          NMrknato - Profil | Pá 3.7.2009 12:47:06

          jindraŠ >> víš ona pozice některých zde by mohla vést i k napadení. Mnozí svazočinovníci a RS zdejší, i antisvazovníci odvádějí dobrou práci pro znechucení rybařiny, stejně jako někteří politici způsobují ignoraci politiky především svým přičiněním. Myslím, že jediné, co může vést k uvědomění si své pozice např. i v rybařině, je přes platnou legislativu a uzavřené dohody. Pokud toto neplní ve vedení svazu i antisvazu nikdo, tak proč se pohoršovat nad ostatními?

            NVenca888 - Profil | Pá 3.7.2009 12:47:01

            Hermis_s >> aha... tak to je jiná... tak beru zpět - pracoval jsem s pravidlama ČRS...

              NjindraŠ - Profil | Pá 3.7.2009 12:46:56

              Venca888 >> Přečti si BP MRS tam je to trochu jinak:-) Co se týká ČRS tak máš pravdu.

                NHermis_s - Profil | Pá 3.7.2009 12:45:41

                Venca888 >> v MRS se zapisuje vse a hned

                  NVenca888 - Profil | Pá 3.7.2009 12:43:58

                  hraji >> šmudla + hraji - zapisovat rybu bezprostředně po ulovení je nutný jenom v případě kapra, štiky, candáta, bolena, sumce a lososovitejch ryb (vyjma síhů). Ostatní přisvojený ryby (tedy včetně úhoře) až po skončení lovu.
                  Ten porybnej byl tedy blb. To samouřejmě neni důvod ho napadnout. Na druhou stranu bych si určitě zapsal jeho číslo a nahlásil to, protože je ostuda, aby někdo, kdo má druhý kontrolovat, neznal takhle elementární pravidlo.
                  Já jsem zatim naštěstí neměl nikdy s porybnym problémy (vyjma situace, kdy jsem jako kluk u rybnika z neznalosti nahodil do přitejkajícího potoka, kterej se ukázal bejt samostatnym pstruhovym revírem).

                    NNebel - Profil | Pá 3.7.2009 12:42:36

                    jindraŠ >> Zlatý slova.Já bych to zamachloval už včera.

                      NjindraŠ - Profil | Pá 3.7.2009 12:39:04

                      Malda512 >> Je nebere nikdo vážně,Ty se bereš zase až moc takže se to v průměru vyrovná :-),hele já bych to tady,být Tebou asi uzavřel.

                        NMalda512 - Profil | Pá 3.7.2009 12:34:43

                        jindraŠ >> Víš ono někteří se sem přilepí aby si mohli ulevit. Pro některý je to to jdiné co dokážou nebot je asi nikdo nebere moc vážně. Myslel jsem že je to takové škádlení ale oni to prostě berou vážně. Odted budu vše co nesouvisí s otázkou mazat.

                          NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 12:31:27

                          hraji >> vyprdni se na to, nemá to smysl,. ale pro pobavení dobrý :o)))

                            Npepa-č - Profil | Pá 3.7.2009 12:31:22

                            Malda512 >> 12:27:54 přidej to do ankety

                              NMalda512 - Profil | Pá 3.7.2009 12:31:18

                              Azbest >> Víš ale takové mínění mám někdy i já o tobě. Kdybys se do mně furt nenavážel a bavil se semnou normálně tak bych nemusel být takovej kretén!

                                NjindraŠ - Profil | Pá 3.7.2009 12:30:15

                                Malda512 >> Neměl by jsi hlavně Ty dodržovat,jako moderátor,zadání otázky? Na tohle si založ otázku "Já a zbytek světa":-)

                                  NAzbest - Profil | Pá 3.7.2009 12:29:01

                                  Malda512 >> já netuším,jestli jsi,ale chováš se jako on.

                                    NMalda512 - Profil | Pá 3.7.2009 12:28:57

                                    Azbest >> Ale to já rád. Pokusím se do pondělí nezlobit.

                                      NAzbest - Profil | Pá 3.7.2009 12:27:56

                                      Malta-už musím jet,tak to tady beze mne vydrž do pondělka a nezlob velký kluky,nebo ti zase naplácaj na holou:-))

                                        NMalda512 - Profil | Pá 3.7.2009 12:27:54

                                        Azbest >> Jsem kretén? Proč vám, snad tobě?

                                          Červené karty: Stanďour, tomku