Napadení člena rybářské stráže

Nezachází někteří rybáři příliš daleko, když buď odmítnou se legitimovat, anebo napadnou fyzicky RS. Měla by chodit s nimi i policie.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 2.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Váš názor na danou věc.

A) To je nepřipustné.2%

B) Asi měl důvod29%

C) Je mi to jedno6%

D) Tvrdě bych to trestal63%

Od 2.7.2009 hlasovalo 326 čtenářů.

Malda512 - Profil | Pá 3.7.2009 12:26:27

pepa-č >> Nevím o čem tady teď plácáš. Asi ještě najsi po obědě- že meleš z hladu.

    Azbest - Profil | Pá 3.7.2009 12:26:25

    Malda512 >> pokud by ses přede mnou choval tím to způsobem (tedy jako kretén),tak samozřejmě.
    Nejedná se o žádné silácké řeč-těmi oplýváš ty a ani urážky.
    Já jen diagnostikuji a analyzuji tvou "osobnost" poměrně zajímavou z psychologického hlediska.
    Třeba jako pro biologa nezmar,nebo měňavka.
    Zlobit se na tebe nelze,stejně jako na děcko,které neví,co činí,ale občas tvá omezenost donutí člověka si odfouknout-neměj nám to za zlé:-)

      pepa-č - Profil | Pá 3.7.2009 12:21:45

      Malda512 >> "nám" snad zlobíš? Vás je tam víc?

        pepa-č - Profil | Pá 3.7.2009 12:20:23

        Malda512 >> do tvých mandlových, upřímných a hlubokých očí?

          Malda512 - Profil | Pá 3.7.2009 12:19:54

          drozďák 30,42 >> Ale ty se nám snad zlobíš. Nech si své interlativy pro pstruhy ty křížku.Nemáš se do mně srát ja se do tebe nenavážím. Coc čekal?

            Malda512 - Profil | Pá 3.7.2009 12:18:14

            Azbest >> Já ti to natírat nemusím. A jestli na to mám nebo nemám to nech laskavě na mně.Jsi jen prudič ,kterej je ještě k tomu docela sobeček . Jen mám takovou menší otázku která nemá s agresi nic společného. Jestli by jsi mi tyhle urážky a silácký řeči řekl do očí?

              drozďák 30,42 - Profil | Pá 3.7.2009 12:13:50

              Malda512 >> holá věta a odkaz do patřičných mezí.

              Univerzální podpis bezinvenčního mentálního nuzáka - něco jako tři křížky

              Jak signifikantní...

                Malda512 - Profil | Pá 3.7.2009 12:10:10

                drozďák 30,42 >> Vem si muchu a jdi si hrát

                  Azbest - Profil | Pá 3.7.2009 11:52:10

                  Malda512 >> Malta-aby mi to někdo natřel,to je jen tvé toužebné přání,protože na to sám nemáš,ale zklamu tě:-))
                  Ve slově "svých" se po "v" píše v normální společnosti ypsylon(to je tvrdé "y"),výš?
                  Kamarádům na závodech jsem k smíchu rád,protože jsem v kolektivu oblíben,coby bavič,takže to mám jakoby v popisu práce:-)

                    Zajda - Profil | Pá 3.7.2009 11:46:23

                    drozďák 30,42 >> Je vidět, že nemáš hlavu na krku jenom proto, aby do tebe nepršelo...Krásně jsi to napsal...Dík...

                      hraji - Profil | Pá 3.7.2009 11:43:35

                      Malda512 >> hele, jestli chceš, abych si nemyslel přesně to, co napsal Azbest, přestaň se ohánět Hnátkem a zkus napsat něco za sebe, aby to mělo hlavu a patu. ;-)

                        drozďák 30,42 - Profil | Pá 3.7.2009 11:43:01

                        Malda512 >> Když uječené a virtuálně ramenaté individuum s projevem slabšího žáka II. stupně ZŠ tituluje lidi jako je hraji, Azbest a kohokoliv jiného na podobném mentálním levelu pojmy "nula" , "stupid" apod., tak je to těžký průser.

                        Jenom totální duševní kastrát je schopen svou vlastní idiocii prezentovat takovýmto způsobem.

                        Další z řady trotlů, kteří po stejně halasném, jako "oduševnělém" entrée na MRK po pár týdnech odejde jak zpráskaný čokl. Nebo si změní nick...

                          Malda512 - Profil | Pá 3.7.2009 11:42:26

                          Azbest >> Tleskám tvému odhodlání stát se spisovatelem.Co se týká tvého posudku tak nechápu kde bereš tu drzost někoho soudit a někomu rozkazovat co má a nemá dělat. Ale to je mi jedno. Pokud se podíváš do historie svích otázek tak zjistíš že když už tvrdíš jak stupidní otázky píši já tak si přečti ty své. Pokud dokážeš soudit i sám sebe jak to děláš u druhých tak si dej rovnou červenou. Narozdíl od tebe je mi nějaká aura ukradená.Tady děláš hrdinu ale na závodech jsi ostatním jen k smíchu ale s tím se asi tady chlubit nebudeš co?Pokud bych se chtěl zviditelnit tak tady budu posílat fotky kde jsem já osobně ale to bych musel byt ty.Jo a nakonc ty spadenče neboj se že i ty nenarazíš jednou na takového machýrka jk jsi ty , ale ono se může stát že jeho ty tvoje urážky nerozesmějou a pak dostaneš do řepy. Zdravím Hnátka co ti to natřel.

                            hraji - Profil | Pá 3.7.2009 11:34:08

                            Malda512 >> na revíru MRS ne, tam ti bude stačit řádků jen 5, a protože s tím počítáme, má záznam o docházce pro MRS asi dvojnásobek řádků než záznam v ČRS. Rybářů, kteří si dojdou během roku pro druhý záznam o docházce, je mizivé procento. Většina lovících se nedostane ani na druhou stranu záznamu.

                              hraji - Profil | Pá 3.7.2009 11:32:01

                              Azbest >> zas si to musel vykecat. :-)) Já snad kvůli tomu jednou zajedu na ty feedrařské závody

                                Malda512 - Profil | Pá 3.7.2009 11:29:38

                                hraji >> Takže pokud chytnu za jeden den 10hadů tak budu mít v povolence 10zápisů,? mám na mysli řádky

                                  Azbest - Profil | Pá 3.7.2009 11:21:01

                                  hraji-milý kamaráde(proč tě tak nenazvat,když už to Sherlog odhalil:-))
                                  Zdejší totální lama je jasnej případ smrada,který je tu měsíc a obrovsky touží se prosadit,žebrájíc i podpoření aury atd.
                                  Ono totiž není normální,aby elév co ještě ani neví,kde je, podal 12 otázek.Normální člověk se pročte starými věcmi a pokud na něco nenajde odpověď,tak se angažuje.
                                  Já jsem v tomro ohledu poměrně aktivní a 33 otázek za 4,5 roku je dost,ale aktivita tohoto virtuálního kulturisty jest horečná.
                                  Čeština bývá u jednodušších lidí obecně problém,ale co je horší-takovýto primitiv nemá jedinou vlastní myšlenku a co někdo napíše jemu tak on po dvou řádcích už vydává za své a okázale se natřásá,jaký je pašák.
                                  To je skutečný vrchol debility a kokotismu.
                                  Je to někdy luxusní zábava sledovat až na to,že jelikož na souboj argumentů,humoru,dvojsmylností,ironie,nadsázky a dalších skutečných zbraní pro verbální přestřelku prostě nemá,takže se uboze pravidelněkaždou chvilku uchyluje k muskulaturním výkřikům,urážkám a trapným hystrickým etudám končícím plačtivými otázkami typu:"A proč on mi rozšlapal ty bábovičky??!?"
                                  Já mám o něm jasno v tom,že i když se snaží v mírových fázích o rektální turistiku a to zejména formou sz,tak je zřejmé jedno:
                                  Když je někdo dement-tak na furt.
                                  Co se tématu otázky týče,tak jsem řekl jasně:
                                  Pokud někdo kamarádí(prohlásil inzultovaného RS) s takovýmto tupounem a rádoby agresorem,pak hrozí,že bude podolbného ražení a pokud někde vyskakuje u vody tímto způsobem na nějakého rafana,není divu,když dostaně po držce bez ohledu na počet odznaků a průkazek.
                                  Za posmívání se cizímu neštěstí to nepovažuji-jen za komentář přirozeného běhu věcí.
                                  Jelikož situace zde nastíněna nebyla a zadavateli bych jeho verzi stejně nevěřil,považuji tuto otázku za další naprosto primitivní pokus se zviditelnit a to v případě,kdy by zadavatel měl co nejusilovněji pracovat na opaku.
                                  Takový tvor by měl jen plaše číst články a postřehy těch,co něco vědí,umí česky a jsou schopni skutečné myšlenky-kterou navíc dokážou zformulovat.
                                  Třeba by něco pochytil.
                                  Vyjadřovat by se neměl vůbec a když už by bylo nutkání nezvladatelné,tak jen formou:"dobrou noc".
                                  Já jedu na ryby-zdarec:-)

                                    hraji - Profil | Pá 3.7.2009 10:58:55

                                    šmudla >> tvůj výklad ohledně tloušťů je nesprávný na vodách MRS, na vodách Moravsko-slezského územního svazu může být správný, pokud není v bližších podmínkách udělána úprava. Bližší podmínky severní Moravy neznám z paměti. Pokud máš pocit, že RS nemá při své argumentaci pravdu, určitě je vhodnější se zeptat, z jakého předpisu při svém tvrzení vychází.
                                    Násilí je v tomto případě zcela kontraproduktivní.

                                      hraji - Profil | Pá 3.7.2009 10:56:05

                                      šmudla >> já bych si nebyl tak jistý, u nás platí rozhodně to, co píšu já. Tedy ryba s mírou se zapisuje ihned po ponechání. Zřejmě jsi jiný oddíl. ;-) Edit: v kartě máš uvedené Žabovřesky, tedy se na tebe vztahují BP MRS, možná by bylo dobré si je přečíst, protože příští setkání s RS, která zná a dodržuje zákon a BP, by pro tebe mohlo znamenat několikaměsíční přestávku v rybolovu.
                                      Edit: pro povolenku na Moravsko-slezský územní svaz platí stejný zákon, ne?

                                        šmudla - Profil | Pá 3.7.2009 10:52:06

                                        hraji >> Okamžitě po ulovení a ponechání se zapisuje kapr, štika, candát, amur, sumec ..myslím ještě ryby lososvité (jest uvedeno v odstavci - čili těch druhů u kterých je omezen denní úlovek na 2ks), ryby ostatní(neušlechtilé včetně nevyjmenovaných které mají míru - lín, tloušt, ostroretka atd) se zapisují po ukončení nebo přerušení lovu . Zapsat je můžu když se mě bude chtít, ale povinost to není. Odstavec kde by bylo uvedeno povinost okamžitě zapsat každou rybu která má nějakou míru sem v pravidlech nikde nenašel. Mám povolenku Severní moravy a tohle slyším poprvé v životě od porybných na olomoucku.

                                        Dám příklad: lovím -li tlouště tak budu mět v povolence napsané osm kolonek tloušt 33, tloušt 35cm, tloušť 28 ? místo jednoho zápisu Tloušť 8ks, hmotnost, velikost od do? Tento výklad je správný.

                                          Červené karty: Stanďour, tomku