Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 11:34:54

certbert >> Dobrá, budu stavět extra komp jenom na připojení k webu, tak uvidím, co s tím nadělám. Nicméně mě Linux už pár let zajímá, ale zatím jsem se neodhodlal. Zkusím si Live disk...

    Ncertbert - Profil | Pá 6.11.2009 11:32:36

    Milos_Dia >> radeona (při nejhoršim univerzal ovladač Vesa)by to mělo vzít wifi dle výrobce jinak zde http://www.ubuntu.cz/

      NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 11:23:41

      certbert >> vga radeon 1950, případně wifi usb nesmysl, co se tím připojujou plackáři k netu...předpokládám, že monitor to kouše bez problémů

        Ncertbert - Profil | Pá 6.11.2009 11:21:15

        Milos_Dia >> no tak to je největší slabost linuxu co konkrétně?

          NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 11:17:25

          certbert >> drivery, kompatibilitu

            Ncertbert - Profil | Pá 6.11.2009 10:35:28

            Milos_Dia >> co honíš třeba se něco zadaří-:o)))

              NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 7:56:42

              Bláža >> Myslem jsem si to...takže opět klasická cesta pokusů a omylů :-)))

                Nkam!kaze - Profil | Pá 6.11.2009 0:27:07

                Marcel >> Pokud si mám dát za mobilni inet cca 300kc,tak to pro mne není bezplatná navigace.to už tě vyjde lépe si koupit originální soft.Vzhledem k dlouhodobému používání se ti to vrátí zpět do tří let oproti online navigaci s placením paušálu.za tři roky dáš 9600 a to je luxusmí soft :)

                  NBláža - Profil | Čt 5.11.2009 18:41:23

                  Milos_Dia >> Tak šťastnou ruku při výběru .

                    NMilos_Dia - Profil | Čt 5.11.2009 9:42:09

                    Sháním znalce Linuxu, heéééélp ! Ideálně uživatele Ubuntu distribuce.

                      NMilos_Dia - Profil | Čt 5.11.2009 9:41:51

                      Bláža >> Díky, já jsem již hodně let věrný zákazník Alzáče :-)

                        NBláža - Profil | St 4.11.2009 21:49:24

                        Milos_Dia >> Já bral noťas na Anacomp.cz , zdály se mi lepší ceny , mám odtud i velkej comp a dobrý jednání .

                          NMilos_Dia - Profil | St 4.11.2009 15:31:46

                          Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Jsem to vyřešil, seru na staré řešení a jdu do nového

                          http://www.alza.cz/asus-crosshair-iii-formula-d122​718.htm

                            Nsadraj - Profil | Út 3.11.2009 17:35:12

                            Milos_Dia >> a víš ty jestli v tom opravdujako správvce třeba nekam na pobočku netransportoval normalní bednu? Je krize třeba jezdej sockou auta jim sebrali .co ty víš?

                              NMilos_Dia - Profil | Út 3.11.2009 15:25:29

                              Wright >> Bingo! Tuhle kolem mě prosupěl frikulín v bankovním outfitu a na zádech vláčel NTB tašku o rozměrech klasické desktopové skříně...

                                NWright - Profil | Út 3.11.2009 15:03:41

                                Milos_Dia >> veškeré externí příslušenství k ntb jaksi popírá smysl a funkci ntb...a to nehovořím o kraksnách typu 18,4" LCD s Home Theater image....

                                  NMilos_Dia - Profil | Út 3.11.2009 15:00:49

                                  Wright >> Dobrá ujetina jsou ty externí grafárny pro notesy. CHudák zákazník si koupí lowcost noťase s ořezanou grafárnou, ušetří 1-2 litry, a pak vysolí pomalu dvakrát tolik za externí modul...

                                    NWright - Profil | Út 3.11.2009 15:00:03

                                    Milos_Dia >> ve chvílích dezintegrace jsou tyto karty nahrazeny předintegračními....

                                      NMilos_Dia - Profil | Út 3.11.2009 14:55:55

                                      Wright >> za jistých okolností jsou i karty dezintegrované...

                                        NWright - Profil | Út 3.11.2009 14:53:46

                                        Vaša >> doplním jen, že integrovaná = sdílená...dále je pak neintegrovaná resp, nesdílená grafika
                                        To jen abys v tom měl přehled....

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386