Revíry MO Žďár nad Sázavou

Jak se Vám chytá na revírech MO Žďár nad Sázavou - Sázava 16 - 17 - 18 - 19, Cikhajský potok 1, Oslava 8? Posílejte fotky, pište zážitky z lovu ... Díky.
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 10.5.2009 všeobecné - ostatní

Váš nejnavštěvovanější revír

A) Sázava 167%

B) Sázava 177%

C) Sázava 187%

D) Sázava 1951%

E) Cikhajský potok 125%

F) Oslava 83%

Od 9.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

polo - Profil | Pá 13.11.2015 10:54:23

Elis >> přijde zima od neděli sněží

    Elis - Profil | Pá 13.11.2015 9:31:31

    To bude zase na piláku plno:) Aspoň bude zábava z násaďákama.

      L.B - Profil | Čt 12.11.2015 20:11:23

      Co jsem slyšel tak 17.11

        dubos - Profil | St 11.11.2015 10:38:38

        Nevíte prosím někdo kdy se bude lovit dářko😃

          Matyáš - Profil | Pá 30.10.2015 22:37:51

          Mattys >> No,sice tady je,ale trosku sem se prekouk v tom datumu,to je pravda :-D

            Mattys - Profil | Pá 30.10.2015 7:02:19

            Matyáš >> Myslíš, ze tam ty dva měsíce v bivaku vydržel? Když tam odjel 4.9.?????

              Matyáš - Profil | Čt 29.10.2015 17:06:11

              Mifí5429 >> Taky jedu pod bivak na Strz. To bysme se tam mohli potkat Mifí

                Mifí5429 - Profil | Čt 3.9.2015 6:41:14

                hmm tak to je bida,chystam se pod bivak zitra rano na vikend takze valim na strz to je jasne.diky za odpovedi:-)

                  strom - Profil | St 2.9.2015 22:24:20

                  Mifí5429 >>
                  - 135 cm

                    Lutra - Profil | St 2.9.2015 21:36:00

                    Mifí5429 >> jel jsem dnes náhodou okolo a vody je tak kaluž na prostředku, zato pláží je okolo dostatek. L.

                      Mifí5429 - Profil | St 2.9.2015 19:34:05

                      zdravim,chlapaci jaky je aktualni stav vody na pilaku?:~)dikes

                        juba - Profil | Po 24.8.2015 7:26:52

                        Já jsem včera na Piláku uvláčel 2 štičky pod 50cm. Začínám asi mít gramlavý ruce..

                          jaroslavstehlikst - Profil | Pá 14.8.2015 15:20:10

                          včera na piláku kudla boleni a candáti na přívlač v noci .

                          celkem super

                            adamik123 - Profil | So 25.7.2015 13:15:45

                            Mery >> lehce přes 80 a okolo 12 kilo :D krásná ryba :D shodou náhod sem ho podebíral :D

                              Mery - Profil | So 25.7.2015 12:09:34

                              kolik mel ten kaprik ? ;-)

                                Čenda 513 - Profil | Pá 24.7.2015 21:02:06

                                na našich revírech berou kapři

                                  Čenda 513 - Profil | Pá 24.7.2015 20:53:56

                                  dnes krásnej den na rybách

                                    pizzamuzik - Profil | St 22.7.2015 16:11:47

                                    No tak tenhle pytel jsem tam taky videl, na vetvicce ve smrkach, bohuzel jsem nemel uz kam ho dat, ale poridil jsem vozik a tak jsem ho byl vcera vyzkouset. Sedl jsem za spici a kdyz jsem vycistil okoli toho jednoho mista tak jsem mel podobne dva pytle bordelu! Ktere jsem hned odvezl. Nechapu ty lidi a je mi z toho smutno. Vypada to tam hrozne.

                                      polo - Profil | Pá 17.7.2015 9:37:06

                                      D.O.K. >> ahoj,zavolej na to číslo/605 772 010 Milan Pavlík Technicky odbor Mrs Mo Ždar n Sáz./ten pán Ti všechno vysvetlí,ako je to s odpadky na revírech.

                                        D.O.K. - Profil | Čt 16.7.2015 14:57:30

                                        Ahoj, nevíte náhodou jakej "sráč" si zapomel na revíru Sázava 19 pytel s odpadky. Takového potřeba hned utopit, když do dokáže plné dotáhnout k vodě, tak nevim proč to nedokáže odtáhnout prázdné pryč od vody. Hodně lidí okolo toho denně prochází a nikdo to nepoklidil?!. Doufám, že si to páni z rybářské stráže budou dobře pamatovat, až mě přijdou k vodě kontrolovat!!!

                                          Červené karty: Drápal