Revíry MO Žďár nad Sázavou

Jak se Vám chytá na revírech MO Žďár nad Sázavou - Sázava 16 - 17 - 18 - 19, Cikhajský potok 1, Oslava 8? Posílejte fotky, pište zážitky z lovu ... Díky.
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 10.5.2009 všeobecné - ostatní

Váš nejnavštěvovanější revír

A) Sázava 167%

B) Sázava 177%

C) Sázava 187%

D) Sázava 1951%

E) Cikhajský potok 125%

F) Oslava 83%

Od 9.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

VOMI - Profil | St 8.7.2015 14:20:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tak něco málo z našeho dobrého piláčku a at vam to tam jezdí.Vše nej vomi

    LLangoss - Profil | St 17.6.2015 11:19:01

    zaxxx >> Já byl včera na piláku a asi nic nezbylo, protože když jsem odcházel tak jsem měl zero. Neměl jsem ani potah vůbec nic

      zaxxx - Profil | Út 16.6.2015 22:20:35

      tak jak jste zahájili dravčí sezonu? zbylo ještě někde něco? :) já letos zahajoval mimo naše revíry

        VOMI - Profil | Ne 7.6.2015 9:48:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Vcera odpol na S19 slunce pálilo jak das a ryby moc nespolupracovali přesto na Feeder se jich pár povedlo a tak to má byt tak je to správné.At vám to hrčíí.

          Čenda 513 - Profil | Ne 31.5.2015 22:06:49

          .....

            Čenda 513 - Profil | Ne 31.5.2015 21:53:41

            Celkové pořadí kategorie starších rybářů

            1) Tomáš Kotovic 95 bodů
            2) Jakub Sládek 65 bodů
            3) Zbyněk Zlesák 57 bodů
            4) Viktor Šťárha 42 bodů
            5) Josef Sejkora 34 bodů

              Čenda 513 - Profil | Ne 31.5.2015 21:41:13

              Celkové pořadí kategorie mladších rybářů
              1) Eva Mičková 70bodů
              2) Adam Bukáček 65 bodů
              3)Filip Peroutka 33bodů
              4) Jiří Mokrý 32 bodů
              5) Aneta Holbová 30 bodů

                Čenda 513 - Profil | Ne 31.5.2015 21:29:22

                Výsledková listina - Bránský kapr

                zůčastnilo se 34 dětí z toho 6 dívek

                největší úlovek kapra 41cm - Jakub Sládek
                nejmeší úlovek kapra 30cm - Max Ferdus
                nejúspěšnější rybářka ......... - Eva Mičková
                nejmenší rybář....... - Tomáš Hobza ( 2011 )

                  polo - Profil | Út 26.5.2015 22:28:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  oficiálná stránka dětské rybárské závody-http://www.rybarskezebricky.cz/termin.php?co=detail​&id=2012

                    Čenda 513 - Profil | Út 26.5.2015 20:44:18

                    Dětské rybářské závody

                    Dne 30.5.2015 se uskuteční 14. ročník dětských rybářských závodů "Bránský kapr".

                    Startovné 50,-Kč.
                    Závodí se ve dvou věkových kategoriích a to do 10 let a 11-15 let věku.
                    Soutěžní rybou jsou všechny druhy ryb, bodování 1 cm =1 bod.
                    Povolené způsoby lovu = položená a plavaná
                    Vnadit v průběhu závodu povoleno.
                    Použité nástrahy, povinné vybavení a ponechané úlovky dle rybářského řádu Moravského rybářského svazu.

                    program závodu: 7.00 - 7.30 prezentace závodníků na hrázi Bránského rybníka
                    7.45 - 9.15 první poločas
                    9.15 - 9.45 přestávka
                    9.45 - 11.15 druhý poločas
                    11.30 vyhlášení výsledků

                    Případné bližsší informace podá pan Chlubna na telefonu 605 806 398.

                      Vodní Sedlák - Profil | St 20.5.2015 7:43:53

                      polo >>Tahali...bylo tam krásně, díky za podporu "přítele na telefonu". Domluvit se tam je pro Čecha asi nemožné:))) Nerozumíš ani pozdrav. Jinak krásný kus země. Určitě pošlu.

                        polo - Profil | Po 18.5.2015 14:47:13

                        Vodní Sedlák >> však ste tahali v madarsku na széki-to.Pošli Mi niaké fotky do sz.

                          Vodní Sedlák - Profil | Po 18.5.2015 12:21:40

                          polo >> Pěkná ponorka. Toho bych si potahal i na kapráčky.

                            jaroslavstehlikst - Profil | So 16.5.2015 21:36:40

                            Sice to není MO Žďár ale je to kousek od toho :D


                            Byl jsem dnes vyzkoušet nový rybník na revíru svratka 14 a (chochol)
                            a docela mile překvapil, :D
                            )chytl jsem 3 kapry přes 40 cm ale míru neměly :( a nakonec jednoho karáska zlatýho :D )

                            ještě viděl jsem tam i zalovení Kandáta a soused vytáhl malýho sumíka takže až budou dravci tak tam pujdu se třpitkou a woblerem a twistrem :D

                              Čenda 513 - Profil | So 16.5.2015 21:25:48

                              to je dost že ukážete pořádný ryby

                                chek - Profil | So 16.5.2015 13:25:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                sice v sousedním revíru,ale potěšil

                                  polo - Profil | Pá 15.5.2015 20:55:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Čenda 513 >> Na 10-ku forpas ani ten šupi. není špatný.

                                    Čenda 513 - Profil | Pá 15.5.2015 20:21:59

                                    strom >> krásnej kapr,to polo neumí

                                      polo - Profil | Pá 15.5.2015 17:37:25

                                      strom >> neodházej Vašíku,kdo nám bude sem bude dávat ty krásné kapříky řeky.DDD

                                        strom - Profil | Pá 15.5.2015 11:44:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Čenda 513 >>
                                        zdar, to je dnes a ber to jako rozlučku i tady, čus

                                          Červené karty: Drápal